Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no nie źle na aucie wyglądają o niebo lepiej
-
USB (?) z przodu komputera.
a myślałem nad różowym mam 1 wolne miejsce na dyskietki i 3 wolne na napędy. Z kolorem i podłączeniem już dam sobie radę - tyle to umiem. Przyda się, bo kupiłem nokie 5230 a w zestanie nie ma kabli USB a na karte 16MB to nie będę przesyłał z kompa na inny tel i dopiero na swój Pozdro
-
USB (?) z przodu komputera.
mam jeszcze jedno miejsce - tak jak tam pisze "na dyskietki" a nawet jakby nie było to bym mógł wywalic dyskietki
-
USB (?) z przodu komputera.
kupię to wejście z jednym usb i czytnikami kart pamięci takie jak to: http://allegro.pl/item955857122_czytnik_kart_samsung_sfd_321f_t6ub_usb_micro_sd_m2.html będzie dobry?
-
[B5 AFN] Audi A4 | 1.9 TDI | 1998 rok | Avant
ładny będzie jak dostanie relingi kołpak - wolałbym bez białe dymione migacze na błotniki bym widział
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
ale zdrowa skórka się wydaje łądny avancik - ostatnio łądne avanty mi się podobają trochę za dużo tych kabli wisi w środku mimo to bardzo przyjemna
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
...
-
[B5 AFN] Adi bryma
jak kto lubi dla mnie drewienko jest zawsze ok - możemy się zamienic ładne auto
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
kto to wziął...
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
no faktycznie 7.2 to trochę dużo mi wychodzi 5.5-6 na zimówkach... ale niech ktoś się wypowie co to jest to niżej [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 12:02_________________________________________________aha - to "prawo/lewo to jest airbag dla kierowcy i pasażera
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
X0A = National sales program germany - wyprodukowany na niemcy B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn. C0V = Felga stalowa 6 jx15h2 et45 5/112 G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.) H6S = Opony 195/65 r 15 v J0R = Akumulator M6N = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,9 l litera kodowa Q1A = Siedzenia normalne 1AC = System przeciwblokujĄcy -abs- 1Q2 = Kierownica z masĄ równ.drgania 2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz. 5RQ = Lusterko na wysięgniku (konvex) str. prawa 5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52 T1R = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa 3S0 = Bez poręczy dachowych 4UE = Lewo/prawo - nie wiem co to 0G1 = Przedłużenie okresu przeglądu 8AD = Radio gamma 8GL = Alternator 8RN = Eight speakers (active) 8 głośników czyli masz w tylnych drzwiach 1LB = Faustsattelbremse przod - tez nie wiem co to 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 11:45_________________________________________________a to niżej co tam masz to nie wiem.. te kody, nigdy się nad nimi nie zastanawiałem nawet...
-
USB (?) z przodu komputera.
Ok. dzięki chłopaki za pomoc
-
Virtual Tuning - wasze prace
to drugie jest całkiem całkiem jakbyś tak przeciągnął tę kałuże do śniegu po lewej stronie
-
USB (?) z przodu komputera.
a to wejście IEEE do czego?
-
Virtual Tuning - wasze prace
może odrazu wrzucic ledy? [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 16:28_________________________________________________no to proszę, ale w ledach lepiej to wygląda, bo tam jest wsteczny clear...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dlatego się wpisuje zawartośc na tym całym kawałku papieru i od tego jest ubezpieczenie.
-
Virtual Tuning - wasze prace
wuju - ja na twoim miejscu przyciemniłbym 3 stop w lotce, ale tak porządnie. I dokładki w kolor [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:40_________________________________________________a takie pytanie - kto umiałby zrobic na tym foto tak, żeby zamiast ziemi była woda a w niej odbijał się samochód? W sumie to najlepiej byłoby jakby padał deszcz - uderzał w wodę..
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mA$ciek - bierz pocztą ja już nigdy nie chcę kurierów a napewno yebanego DHL'a
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor - tym śmigasz do Anglii? :kox:
-
Virtual Tuning - wasze prace
narazie wersja przyciemniona, a ta druga to ma byc przyciemnione tylko czerwone czy białe? [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 12:45_________________________________________________i wersja druga: a tutaj VT mojego:
-
USB (?) z przodu komputera.
Tak myślałem do tych dwóch wejśc ale nie działa... A telefon normalnie mi się łączy tylnymi portami a z przodu jest zwarcie gdzieś chyba... I żeby go podłączyc to muszę trzymac, bo samo nie ma jak...
-
[ALL] Darmowe porady radcy prawnego?
Ok. dzięki Nosfer za pomoc
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor, nie wiem co za firmę masz ale uczę się jako Technik Logistyk - za 3 lata kończę szkołę, mogę ci już teraz wysłac CV
-
[ALL] Darmowe porady radcy prawnego?
No tak ale to chyba nie za free...
-
USB (?) z przodu komputera.
no lekko powyginane sam nie wiem czemu.. Nigdy nic tam nie wkładałem...