Treść opublikowana przez michu93
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Aparat: Panasonic DMC-LS60 p.s. musze zmienic aparat... i kupic statyw bo lubie pstrykac foty
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
oj męczy męczy... i to bardzo niebieski jest licznik i ori radio a wszelkie przyciski są czerwone ale mi zielone nie przeszkadza
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
tak fabryka dała nie jest źle chociaż czerwone bardziej mi się podoba
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
dlaczego skode?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no w sumie przy tej roznicy cen to nawet za duzo nie stracisz przy sprzedaży ale w takim razie czekam na mody
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Nowak... z może jeśli tak tanio kupiłeś to byś ja opchnął i kupił s6
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
furka malinka siedziałem w takiej jednej ae czarnej... siedziało się bardzo fajnie
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
dzisiaj się wydało coś ważnego... mamy kontrolę trakcji bo jest tak: po wjechaniu z dosc duza predkoscia ok 100km/h w kałuże zawieszenie się tak jakby usztywniło a z niego wydobył się taki głuchy, głośny stuk. Kumpel nam to pokazywal w jego a6, mówił, że to jest kontrola. [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:01_________________________________________________a oto pierwsza modyfikacja. tak jak w ostatniej a4 podświetlenie nóg po otwarciu drzwi. Zielony... hehh wygląda nie źle, ale chyba zmienię na jasny, jak założę tył. oraz coś jeszcze: dioda w lampce w podsufitce, której promień skierowany jest na gałkę biegów. Ustawione jest wszystko tak, żeby nie świeciło po za obręcz mieszka - wystaje może z 1,5cm... nie więcej Efekt w nocy - rewelacja!
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Mercedes dla dziewczynki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
plus do plusa i minus do minusa chyba że coś mylę... topor, czy opiszesz ta cala robotę ze spryskami na forum? bo może się to kiedyś przydać
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
nie no to było tak w różnych audi... nie jedną jechaliśmy a w passacie nie ma przeciągów.
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
u nas w passacie b5 np nie ma zadnych przeciagow w odroznieniu od audi. przy 150km/h ich nie bylo a w audi zaczynaja sie juz przy 110km/h...
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
ale wydaje mi sie ze wada typu "parujace lampy: itp to nie jest wada wrodzona, bo raczej tak ooo to one sobie nie parują, mam racje?
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
za blisko siedzisz
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
a co jesli np chcialbym do navi wgrac program np tomtoma? slyszalem ze w roznych sklepach z telefonami itp mozna wgrac jakies inna mapy np na cala europe. A z plytami to czyli ze nie mozna sobie w domu nagrac i sluchac po drodze tak?
-
Strefa Śmiechu
- Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Praktycznie każdy tutaj zachwala markę i model. A przyznajcie szczerze, co was w nich denerwuje. 1. Starszego denerwowała (i nadal denerwuje) wskaźnik paliwa - od pełna do połowy leci wolno a później jak głupi do zera dobija. 2. Progi - z byle jaką pogodę lepiej w jasnych spodniach nie wsiadać 3. Mało miejsca z tyłu - w porównaniu do paska - bardzo mało. Ale różnicy w długości jest 20cm... Nie pamiętam teraz więcej. A wy?- Strefa Śmiechu
to bedzie juz prawie 2 miechy- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item652865524_piekny_golfik_po_tuningu_jak_audi_a6.html kto widzi podobizne do a6???- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9016267- [B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Tak jakoś, skrótowo- [B5 ADR] Sami Ocencie :) Pozdrowienia Dla Wszystkich Posiadaczy A4 :)
ładne srebereczko a z butów to rozmiar jaki?- [B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
moze ty jezdzisz po placu... nie wiem. ja tu pisze to co sam stwierdzam i co stwierdza moj starszy... a to jak kto to odbiera to mnie juz nie interesuje.- [B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
no to moj tata... no i co z tego. Pisze w jego imieniu i tyle. Bo widze ze cie to gryzie od jakiegos czasu... problem wielki. - Minusy Audi A4 - Wasze opinie