Treść opublikowana przez michu93
-
Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
niezłe spalanie, pogratulować... :gwizdanie: zejdzie sie z akutalną ceną ONu i wyjdzie prawie to samo
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
i mnie ten pomysl sie podoba,bo sasiedzi zaczynaja na mnie jakos dziwnie patrzec bo sąsiedzi nie wiedzą jak się jeździ a-czwórkami
-
Ceny paliwa marzec 2026
to ma byc "benzyna jest tansza niz piwo - jedz, nie pij"???
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja również się dołączam do życzeń, a co do tego cwierci"a" wieku to nie martw się - masz jeszcze 4 takie ja spadam pozdrówa for all
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no ja musze sie wam do czegos przyznac... nigdy oscypków nie jadłem...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
znowu zaczynamy po kolei tak samo jak wczoraj?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
fiat dino coupe 2000-2400cc
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ups nic nie ma
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a moja miała dziś myju myju
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
zdrowo
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ja mam czarne kołpaki a wyglądają jak białe kołpaki
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja najtansze el pe gie widzialem za 2.12
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a kołpaki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
po ciężkim tygodniu... elo po raz drugi i ostatni dziś
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a tak, że się wtrące - Flyer - mógłbyś pozbierac focie i wrzucic do first wątka... pozdro dla brudasów i ich właścicieli
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no ja tez sie zwijam, miłej nocki pany
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
aha no to heh no zdrówka [br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 23:09_________________________________________________aha i ogólnie jest ktoś z ostrowa wlkp? albo ktoś możeby dziś/wczoraj był?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no to rzeczywiście dawno tu nie byłem... od kiedy oska jest mamusią? i w ogóle?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam witam ... dawno mnie tu nie było
-
Ceny paliwa marzec 2026
tak to można jeździc... a gdyby tak było po 1zl on of course
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ale jedziemy na tym samym wózku, bo u mnie też hu*a widac
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ty stary masz załamkę jak ten twój ufoludek z kibla xD szczęśliwego nowego yeara
-
[B5 AFN] Avant 98' 110PS
reggusiowi cos po glowie chodzi... cała strona, w kazdym poscie jest cos o p.s. ładne autko ja kieruneczki mam tez takie ale dymione i sa koxik
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
australia?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a moze by tak jakies kolo ratunkowe typu podpowiedz od prowadzącego?