Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ja bym lusterka w biel dał do białych felg. znaczki na biało i ramka grila na czorno relingi na biało, hmm nie mam przekonania...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
komunikat o niebezpieczeństwie mi wywala
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
właśnie już wyczytałem o tych przekaźnikach możesz mi na pw podesłać numery przekaźników jakie stosowałeś?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ładne auto wg. mnie też flaty wyglądają lepiej
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
gałka zmiany biegów, nie zbyt się komponuje z tunelem po II lifcie a powiedz mi, jak wymieniałeś zderzak i kładłeś halo to ustawiałeś je jakoś konkretnie czy tylko tak, byle było? Bo ja mam właśnie rozregulowane i ni uja widać je na drodze
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
weź tą gałe wymień doświetlanie zakrętów robiłeś jakoś home made czy kupiłeś ten cały moduł na allegro?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
już tu ktoś pakował progi z omegi, nie wiem czy nie SoMeS
-
Nimbus Grau Perl Effekt
rewelacja od jakiegoś czasu widzę w podpisie inne auto, ale dopiero teraz znowu tu zajrzałem
-
Aczwóreczka by Wolantt
chodzi Ci o żeby wrócić do chromu ?? jak najbardziej
-
Aczwóreczka by Wolantt
znaczek obowiązkowo w kolor już teraz ten znaczek wygląda nieciekawie
-
Aczwóreczka by Wolantt
foty innego forumowicza:
-
[B5 APS] by czorny
dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany no to w takim razie będzie ok
-
[B5 APS] by czorny
ogólnie przeraża mnie to, że ten rok był tragiczny pod względem stłuczek/wypadków wśród znajomych...
-
Życzenia Świąteczne 2012
taki standardzik - zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, dobrej pracy, kochanej żony/dziewczyny i dzieci, powodzenia w życiu ale także szerokich gładkich dróg, zdrowia dla bryczek, pełnego baku paliwa caaaały rok i powodzenia w planach, tych życiowych jak i motoryzacyjnych w nowym roku! tak od siebie, może bez rymów ale szczerze
-
[B5 APS] by czorny
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
na allegro, w aso, czasem na forum, no kurcze, a gdzie się kupuje graty do samochodu
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
no to widocznie ktoś wyciągnął to jest normalna wersja bez zapasówki. w takim razie musiałbyś sobie skompletować takie graty
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
tu masz zdjęcie. po prawej stronie jest podnośnik po lewej zaś klucze
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ale do swojej opinii każdy ma prawo i każdy może ją tu wyrazić po co ci trzeci przeciwmgłowy przycisk?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
kuzyn w pół roku a4 1z potrafił pyknąć 60kkm osobiście też jak miałem Mercedesa to jednego miesiąca zrobiłem 10kkm
-
Muzyka w naszych autkach
- Audi s4 ... 4XX w drodze:)
doobry sprzęcior w pisdeczkęę- Czy przedni zderzak po lifcie bd pasował do przedliftu?! HELP!
jak byk Kowi napisał w pierwszej odpowiedzi. jak już szukałeś to powinieneś odpowiedź znaleźć, bo było o tym mówione.- A4 B5 TDI by a4-freunde
prezentuje się ładnie, ale te znaczki to festyn a niżej jeszcze to by się przydało- Tankowanie diesel.
nie wiem, ja na tym forum kiedyś jak czytałem o chłodzeniu turbiny to ktoś napisał, żeby do celu dojeżdżać na luzie jak ktoś może. no ale to skoro na biegu jałowym niby się nie chłodzi to dlaczego na postoju ma się chłodzić? nie kłócę się, chętnie się czegoś nauczę, bo może rzeczywiście źle to robię po za tym czy chłodzenie turbiny to nie jest "wyhamowanie" jej z obrotów przy ciągłym smarowaniu no i też przetłoczenie oleju w celu odebrania z niej temperatury? - Audi s4 ... 4XX w drodze:)