Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ja bym lusterka w biel dał do białych felg. znaczki na biało i ramka grila na czorno relingi na biało, hmm nie mam przekonania...
  2. komunikat o niebezpieczeństwie mi wywala
  3. właśnie już wyczytałem o tych przekaźnikach możesz mi na pw podesłać numery przekaźników jakie stosowałeś?
  4. ładne auto wg. mnie też flaty wyglądają lepiej
  5. gałka zmiany biegów, nie zbyt się komponuje z tunelem po II lifcie a powiedz mi, jak wymieniałeś zderzak i kładłeś halo to ustawiałeś je jakoś konkretnie czy tylko tak, byle było? Bo ja mam właśnie rozregulowane i ni uja widać je na drodze
  6. weź tą gałe wymień doświetlanie zakrętów robiłeś jakoś home made czy kupiłeś ten cały moduł na allegro?
  7. już tu ktoś pakował progi z omegi, nie wiem czy nie SoMeS
  8. rewelacja od jakiegoś czasu widzę w podpisie inne auto, ale dopiero teraz znowu tu zajrzałem
  9. chodzi Ci o żeby wrócić do chromu ?? jak najbardziej
  10. znaczek obowiązkowo w kolor już teraz ten znaczek wygląda nieciekawie
  11. foty innego forumowicza:
  12. dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany no to w takim razie będzie ok
  13. ogólnie przeraża mnie to, że ten rok był tragiczny pod względem stłuczek/wypadków wśród znajomych...
  14. taki standardzik - zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, dobrej pracy, kochanej żony/dziewczyny i dzieci, powodzenia w życiu ale także szerokich gładkich dróg, zdrowia dla bryczek, pełnego baku paliwa caaaały rok i powodzenia w planach, tych życiowych jak i motoryzacyjnych w nowym roku! tak od siebie, może bez rymów ale szczerze
  15. to zrób odrazu klamki i lustra w kolor chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach
  16. na allegro, w aso, czasem na forum, no kurcze, a gdzie się kupuje graty do samochodu
  17. no to widocznie ktoś wyciągnął to jest normalna wersja bez zapasówki. w takim razie musiałbyś sobie skompletować takie graty
  18. tu masz zdjęcie. po prawej stronie jest podnośnik po lewej zaś klucze
  19. Ale do swojej opinii każdy ma prawo i każdy może ją tu wyrazić po co ci trzeci przeciwmgłowy przycisk?
  20. kuzyn w pół roku a4 1z potrafił pyknąć 60kkm osobiście też jak miałem Mercedesa to jednego miesiąca zrobiłem 10kkm
  21. doobry sprzęcior w pisdeczkęę
  22. jak byk Kowi napisał w pierwszej odpowiedzi. jak już szukałeś to powinieneś odpowiedź znaleźć, bo było o tym mówione.
  23. prezentuje się ładnie, ale te znaczki to festyn a niżej jeszcze to by się przydało
  24. nie wiem, ja na tym forum kiedyś jak czytałem o chłodzeniu turbiny to ktoś napisał, żeby do celu dojeżdżać na luzie jak ktoś może. no ale to skoro na biegu jałowym niby się nie chłodzi to dlaczego na postoju ma się chłodzić? nie kłócę się, chętnie się czegoś nauczę, bo może rzeczywiście źle to robię po za tym czy chłodzenie turbiny to nie jest "wyhamowanie" jej z obrotów przy ciągłym smarowaniu no i też przetłoczenie oleju w celu odebrania z niej temperatury?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.