Treść opublikowana przez michu93
-
Niskotonowy - Lanzar Max a może JBL 1202D z USA?
nie mam wzmaka, myślałem żeby kupić głośnik i dopasować do niego właśnie jakiś wzmacniacz.
-
Niskotonowy - Lanzar Max a może JBL 1202D z USA?
głównie trance [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 17:42_________________________________________________jeszcze coś takiego wpadło mi w oko: http://moto.allegro.pl/infinity-1260w-metalowa-maskownica-kurier-0zl-i1502035101.html
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
ciut niżej chyba mogłoby być ale i tak jest ładnie - dekle masz?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
no czekamy somes czekamy
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
bardzo fajne autko, fajny kolorek, tylko wnętrze by mi średnio leżało :gwizdanie: jakieś plany masz na auto?
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
jeden z lepszych motorków do modyfikacji
-
[B5 AKN] black Q!
a bedzie kulig kłattro ? taa, na krzesełku obrotowym
-
Spoty wrocławskie
ooo, czyli nareszcie jakiś normalny przepis. rowerek teraz trzeba sobie kupić
-
...
to poprostu do działu "sprzedam" wrzucasz i tyle
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ok, dzięki wielkie
-
Spoty wrocławskie
hornet - jesteś tego świadom, że na rowerku tak samo jak samochodem - po alko jeździć nie można, bo i tak mogą ci prawko zabrać
-
...
To jest oferta sprzedaży? Nie ten dział kolego W tym dziale chwalimy się swoimi samochodami a nie dajemy oferty sprzedaży.
-
[B5 AHU] A4 Limuzyna by Eti Bydgoszcz
napisał, że AHU
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
i pro sesja po polerce i składaniu planujesz gdzieś na jakiś zlot w najbliższym czasie się kopnąć?
-
JUŻ NIE AUDI ALE DAJE RADE :D
no to cię zdziwię, bo dotykałem wiele miejsc w takim toledo, nawet jeździłem (1999r) i wg. mnie w b5 przed liftem (konkretnie 1995, albo nawet 1994r) jest sporo lepiej. ale każdy chwali swoje no i każdy też może mieć inne odczucia a zawieszenie jest tańsze, ale gorsze, tylko, że dla zwykłego kierowcy nie robi to w zasadzie różnicy.
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
83 dni, 21 godz. 8 min. ciekaw jestem na jakiej zasadzie jest to liczone bo wg. mnie nie liczy cały czas jak jestem zalogowany.. [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:25_________________________________________________ idziesz jak zły
-
JUŻ NIE AUDI ALE DAJE RADE :D
bardzo ładne autko, ale nie mów mi, że wnętrze nie odbiega od audi, bo w toledo wnętrze jest badziewne i plastikowe w porównaniu do audi... i wg. mnie nawet z przodu jest mniej miejsca niż w audi.
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
no chłopak was zaskoczył momentalnie zrobi się nisko i szeroko, będzie za***iście dobry materiał, ale ściema szyb to albo po całości albo wcale te fele to 17 czy 18"? ogólnie moim zdaniem lepiej by było, jakby kolor felgi był zwykły a rant w polerce ale co kto lubi
-
[B5 AHU] A4 Limuzyna by Eti Bydgoszcz
weź coś zrób w tymi znaczkami na tylnej klapie, bo ani z nich polift ani przedlift... wywal je całkiem najlepiej, i ten chrom na klapie też nieciekawy zmień migacze boczne na białe lub dymione oraz przednie lampki na FL i będzie rewelka, bo już jest dobrze aha no i posadź ją na ziemię, bo na tym 1BA to koza jak nie wiem i ustaw ładnie maskę przednią jeszcze a po polerce mam nadzieję, że wygrzałeś ją woskiem?
-
[B5 1Z] A4 TDi
- moja afn
ładnie wygląda ale musisz ją dobrze opisać tutaj, bo zaraz najeżdżać będą za brak opisu tylko ta gałka biegów mi tu nie leży w ogóle...- [B5 1Z] A4 TDi
a nie lepiej puścić drugim progiem? zawsze łatwiejszy dostęp będziesz miał jakby wyciągnąć/wymienić czy coś?- [B5 1Z] A4 TDi
yhymm, i gdzie finalnie puszczasz kable do CA? progami?- [INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
taa..- [B5 1Z] A4 TDi
a ty co grzebiesz, że środek wybebeszony masz? - moja afn