Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nie mam wzmaka, myślałem żeby kupić głośnik i dopasować do niego właśnie jakiś wzmacniacz.
  2. głównie trance [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 17:42_________________________________________________jeszcze coś takiego wpadło mi w oko: http://moto.allegro.pl/infinity-1260w-metalowa-maskownica-kurier-0zl-i1502035101.html
  3. ciut niżej chyba mogłoby być ale i tak jest ładnie - dekle masz?
  4. bardzo fajne autko, fajny kolorek, tylko wnętrze by mi średnio leżało :gwizdanie: jakieś plany masz na auto?
  5. jeden z lepszych motorków do modyfikacji
  6. a bedzie kulig kłattro ? taa, na krzesełku obrotowym
  7. ooo, czyli nareszcie jakiś normalny przepis. rowerek teraz trzeba sobie kupić
  8. ...

    michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    to poprostu do działu "sprzedam" wrzucasz i tyle
  9. hornet - jesteś tego świadom, że na rowerku tak samo jak samochodem - po alko jeździć nie można, bo i tak mogą ci prawko zabrać
  10. ...

    michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    To jest oferta sprzedaży? Nie ten dział kolego W tym dziale chwalimy się swoimi samochodami a nie dajemy oferty sprzedaży.
  11. napisał, że AHU
  12. i pro sesja po polerce i składaniu planujesz gdzieś na jakiś zlot w najbliższym czasie się kopnąć?
  13. no to cię zdziwię, bo dotykałem wiele miejsc w takim toledo, nawet jeździłem (1999r) i wg. mnie w b5 przed liftem (konkretnie 1995, albo nawet 1994r) jest sporo lepiej. ale każdy chwali swoje no i każdy też może mieć inne odczucia a zawieszenie jest tańsze, ale gorsze, tylko, że dla zwykłego kierowcy nie robi to w zasadzie różnicy.
  14. 83 dni, 21 godz. 8 min. ciekaw jestem na jakiej zasadzie jest to liczone bo wg. mnie nie liczy cały czas jak jestem zalogowany.. [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:25_________________________________________________ idziesz jak zły
  15. bardzo ładne autko, ale nie mów mi, że wnętrze nie odbiega od audi, bo w toledo wnętrze jest badziewne i plastikowe w porównaniu do audi... i wg. mnie nawet z przodu jest mniej miejsca niż w audi.
  16. no chłopak was zaskoczył momentalnie zrobi się nisko i szeroko, będzie za***iście dobry materiał, ale ściema szyb to albo po całości albo wcale te fele to 17 czy 18"? ogólnie moim zdaniem lepiej by było, jakby kolor felgi był zwykły a rant w polerce ale co kto lubi
  17. weź coś zrób w tymi znaczkami na tylnej klapie, bo ani z nich polift ani przedlift... wywal je całkiem najlepiej, i ten chrom na klapie też nieciekawy zmień migacze boczne na białe lub dymione oraz przednie lampki na FL i będzie rewelka, bo już jest dobrze aha no i posadź ją na ziemię, bo na tym 1BA to koza jak nie wiem i ustaw ładnie maskę przednią jeszcze a po polerce mam nadzieję, że wygrzałeś ją woskiem?
  18. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  19. michu93 odpowiedział(a) na RAFTEL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładnie wygląda ale musisz ją dobrze opisać tutaj, bo zaraz najeżdżać będą za brak opisu tylko ta gałka biegów mi tu nie leży w ogóle...
  20. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a nie lepiej puścić drugim progiem? zawsze łatwiejszy dostęp będziesz miał jakby wyciągnąć/wymienić czy coś?
  21. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    yhymm, i gdzie finalnie puszczasz kable do CA? progami?
  22. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a ty co grzebiesz, że środek wybebeszony masz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.