Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. w dokumentach, oraz możesz się dowiedzieć do jakiego kraju został wyprodukowany samochód z wlepy w miejscu koła zapasowego w bagażniku
  2. są lepsze wzory felg to jest już bardzo popularna i dosyć ciężka felga
  3. jak tam fura? mody jakieś? dzieje się coś? filmik fajny, ale ten wózek to jakaś samoróbka?
  4. niemiecki mustang jeszcze jakby kopało tylną osią
  5. no nie zła ta druga b2
  6. o białych zegarach już kiedyś było. nie wypuszczali z fabryki z białymi zegarami. chromowane podkreślenie? może chodzi co i znaczek quattro pod oznaczeniami silnika? różne kraje miały różne wyposażenie. np na włochy były składane el. lusterka i chyba w każdym klimatyzacja. do szwajcarii produkowano półskórzane fotele (to się da zauważyć nie tylko w audi) oraz rozkładane siedzisko pod uda. do ameryki była specjalna skórzana tapicerka. [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:19_________________________________________________ we włoszech mają wąskie uliczki, do tego samochody parkują na ulicach, co za tym idzie, jest mało miejsca. więc po zaparkowaniu samochodu lusterka można jednym ruchem zamknąć. mimo wszystko można zauważyć, że samochody z włoch są często bardzo poobcierane.
  7. Pora na odgrzanie kotleta. Panowie, wiem, że młody jestem i fakt, że się nie zbyt znam na tym wszystkim, ale jak komuś brak zupełnie czasu na siłkę to co robić? Osobiście cienko wyglądam. wzrost 176 waga od 57-62 (tak mi się waha), ale nie chciałbym zbytnio przytyć. od czasu do czasu jak mam trochę wolnego to z kumplem na domowej siłce się poćwiczy, co nawet dawało rezultaty jak przez np wakacje trochę ciągu było. ale teraz nie mam zupełnie czasu na siłkę, mieszkam daleko od jakichkolwiek miast co też jest problemem z każdej strony. Próbować coś wskrzesać jakąś chemią? Chodzi mi o sylwetkę, żeby wyrobić trochę kształty.
  8. czasami dużego lotka się puści nie raz już wygrałem trójkę, kiedyś babci skreślałem i trafiła czwórkę - 162zł, starszy w 98 roku na początku listopada trafił 500zł i na koniec miesiąca znowu 500zł
  9. kurcze, gdyby to było np w czerwcu albo chociaż w maju to bym się pewnie wybrał
  10. Najlepszego na święta i po świętach i w Nowy rok i po nowym roku i tak dalej I oczywiście udanego Sylwestra
  11. LPG Odolanów Bliska 2.67
  12. dziękuję, nareszcie ktoś zwrócił uwagę na tej syf. Cuber - jeśli możesz to zamknij temat, bo niczego sensownego więcej tu się nie dowiem. Dzięki wszystkim nie zaśmiecającym tematu za sensowne odpowiedzi
  13. no tak, ale wiesz, wuja stres złapał.. taki wynik może być właśnie po zjedzeniu jabłka, czy nawet spryskaniu szyby spryskiwaczami..
  14. Witam! Wuja miał wczoraj nieprzyjemny przypadek. Zatrzymali go do kontroli. Wszystko było ok, ale wzięli go na alkomat. Nie pił nic od ok. 2 tygodni. Alkomat wykazał 0.11, to on mówi, że nic nie pił i żeby go zbadali jeszcze raz. No to za 15 minut. Alkomat wykazał 0.00, po chwili jeszcze jedno badanie i wyszło 0.00. Mimo to stwierdzili, że pierwszy wynik jest ważny i mu te prawo jazdy zabiorą. Wujek mówi, żeby zabrali go na badanie krwi, a ci mu odmówili i żadnego badania krwi nie będzie. Zabrali mu prawko, stery auta przejęła ciotka i pojechali do szpitala na badanie krwi, niestety tam się okazało, że bez policji badań krwi nie zrobią. Wuja chce się odwoływać do tego. Ma przecież chyba prawo do 7 dni złożyć odwołanie. Tylko czy jest sens? O czym musi pamiętać w przypadku odwołania, jakieś ukryte druczki, opłaty o których często nikt nie wspomina? Czy dopuszczalne nie jest czasem do 0.2% promila? Co o tej sytuacji myślicie? Miał ktoś podobnie może?
  15. co to za Igor?
  16. no właśnie nie, dlatego pytam czy byłaby jakaś możliwość grania w to na ps2 ale chyba jednak nie..
  17. do mnie właśnie przyszło popołudniu PS2 ale jeszcze nie odpalałem. Mam pytanie, czy po przeróbce da radę grać w nowe gry typu: nfs hot pursuit?
  18. no spojler to za duże słowo - lotka
  19. na moje to ten znaczek turbo robi zajebistą robotę tak samo jak ta felga spojler kiedy przybędzie? udajesz się na sesję?
  20. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    mój robi v-max jakieś 140 na przykręconym gazie. niestety narazie silnik stawia fochy wojciu - odezwę się na gadu później
  21. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    mam dylemat co do tapicerki. miałbym całą czarną prócz foteli.. ale z drugiej strony fajnie by było, jakby złożyć brązową kompletną ładną tapi.. alvaro - to rób new topic
  22. chyba w podartych butach
  23. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    właśnie, będę musiał ją chyba skrócić, bo można ręką zahaczyć o popielniczkę teraz na parkingu. a w ogóle, to może inną wajhę poszukam tylko nie wiem jak to tam jest montowane. musiałbym zobaczyć.
  24. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    mam dostęp do różnych gratów do mk2 dziś przywiozłem konsolę środkową oraz welurowe dywaniki. jakoś w święta prawdopodobnie zawita czarna tapicerka :gwizdanie: zobaczymy co tam jeszcze wygrzebię [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________Wkońcu zawitała konsola środkowa nie jest ona świetnie spasowana, bo jest ciut za długa, nie wiem czemu tak.. muszę porównać kiedyś z jakimś manualem. brakuje mi jeszcze zapalniczki. w aucie jest syf jeszcze, bo nie zdążyłem ogarnąć Jakoś w święta wybieram się po jakieś różne duperele. Mam wielką stertę do przejrzenia. Będą czarne boczki, do których będę szukał czarnych foteli oraz wykładziny i tylnej półki. Ale najpierw muszę zobaczyć to tam znajdę. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________zapomniałbym. mam patent na podłokietnik sam gadget będzie pochodził z mercedesa 124/190. zobaczymy co z tego wyjdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.