Treść opublikowana przez michu93
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
w dokumentach, oraz możesz się dowiedzieć do jakiego kraju został wyprodukowany samochód z wlepy w miejscu koła zapasowego w bagażniku
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
są lepsze wzory felg to jest już bardzo popularna i dosyć ciężka felga
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
jak tam fura? mody jakieś? dzieje się coś? filmik fajny, ale ten wózek to jakaś samoróbka?
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
niemiecki mustang jeszcze jakby kopało tylną osią
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
no nie zła ta druga b2
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
o białych zegarach już kiedyś było. nie wypuszczali z fabryki z białymi zegarami. chromowane podkreślenie? może chodzi co i znaczek quattro pod oznaczeniami silnika? różne kraje miały różne wyposażenie. np na włochy były składane el. lusterka i chyba w każdym klimatyzacja. do szwajcarii produkowano półskórzane fotele (to się da zauważyć nie tylko w audi) oraz rozkładane siedzisko pod uda. do ameryki była specjalna skórzana tapicerka. [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:19_________________________________________________ we włoszech mają wąskie uliczki, do tego samochody parkują na ulicach, co za tym idzie, jest mało miejsca. więc po zaparkowaniu samochodu lusterka można jednym ruchem zamknąć. mimo wszystko można zauważyć, że samochody z włoch są często bardzo poobcierane.
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Pora na odgrzanie kotleta. Panowie, wiem, że młody jestem i fakt, że się nie zbyt znam na tym wszystkim, ale jak komuś brak zupełnie czasu na siłkę to co robić? Osobiście cienko wyglądam. wzrost 176 waga od 57-62 (tak mi się waha), ale nie chciałbym zbytnio przytyć. od czasu do czasu jak mam trochę wolnego to z kumplem na domowej siłce się poćwiczy, co nawet dawało rezultaty jak przez np wakacje trochę ciągu było. ale teraz nie mam zupełnie czasu na siłkę, mieszkam daleko od jakichkolwiek miast co też jest problemem z każdej strony. Próbować coś wskrzesać jakąś chemią? Chodzi mi o sylwetkę, żeby wyrobić trochę kształty.
-
Lotto i inne.
czasami dużego lotka się puści nie raz już wygrałem trójkę, kiedyś babci skreślałem i trafiła czwórkę - 162zł, starszy w 98 roku na początku listopada trafił 500zł i na koniec miesiąca znowu 500zł
-
Armin .Poznań
kurcze, gdyby to było np w czerwcu albo chociaż w maju to bym się pewnie wybrał
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Najlepszego na święta i po świętach i w Nowy rok i po nowym roku i tak dalej I oczywiście udanego Sylwestra
-
Ceny paliwa marzec 2026
LPG Odolanów Bliska 2.67
-
Zabrali prawko... bo tak.
dziękuję, nareszcie ktoś zwrócił uwagę na tej syf. Cuber - jeśli możesz to zamknij temat, bo niczego sensownego więcej tu się nie dowiem. Dzięki wszystkim nie zaśmiecającym tematu za sensowne odpowiedzi
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
na trumne przywieś
-
Zabrali prawko... bo tak.
no tak, ale wiesz, wuja stres złapał.. taki wynik może być właśnie po zjedzeniu jabłka, czy nawet spryskaniu szyby spryskiwaczami..
-
Zabrali prawko... bo tak.
Witam! Wuja miał wczoraj nieprzyjemny przypadek. Zatrzymali go do kontroli. Wszystko było ok, ale wzięli go na alkomat. Nie pił nic od ok. 2 tygodni. Alkomat wykazał 0.11, to on mówi, że nic nie pił i żeby go zbadali jeszcze raz. No to za 15 minut. Alkomat wykazał 0.00, po chwili jeszcze jedno badanie i wyszło 0.00. Mimo to stwierdzili, że pierwszy wynik jest ważny i mu te prawo jazdy zabiorą. Wujek mówi, żeby zabrali go na badanie krwi, a ci mu odmówili i żadnego badania krwi nie będzie. Zabrali mu prawko, stery auta przejęła ciotka i pojechali do szpitala na badanie krwi, niestety tam się okazało, że bez policji badań krwi nie zrobią. Wuja chce się odwoływać do tego. Ma przecież chyba prawo do 7 dni złożyć odwołanie. Tylko czy jest sens? O czym musi pamiętać w przypadku odwołania, jakieś ukryte druczki, opłaty o których często nikt nie wspomina? Czy dopuszczalne nie jest czasem do 0.2% promila? Co o tej sytuacji myślicie? Miał ktoś podobnie może?
-
[B5 AKN] black Q!
co to za Igor?
-
Sony Playstation 2 - porady, pytania, niejasności ...
no właśnie nie, dlatego pytam czy byłaby jakaś możliwość grania w to na ps2 ale chyba jednak nie..
-
Sony Playstation 2 - porady, pytania, niejasności ...
do mnie właśnie przyszło popołudniu PS2 ale jeszcze nie odpalałem. Mam pytanie, czy po przeróbce da radę grać w nowe gry typu: nfs hot pursuit?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
no spojler to za duże słowo - lotka
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
na moje to ten znaczek turbo robi zajebistą robotę tak samo jak ta felga spojler kiedy przybędzie? udajesz się na sesję?
-
Golf - w automacie.
mój robi v-max jakieś 140 na przykręconym gazie. niestety narazie silnik stawia fochy wojciu - odezwę się na gadu później
-
Golf - w automacie.
mam dylemat co do tapicerki. miałbym całą czarną prócz foteli.. ale z drugiej strony fajnie by było, jakby złożyć brązową kompletną ładną tapi.. alvaro - to rób new topic
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
chyba w podartych butach
-
Golf - w automacie.
właśnie, będę musiał ją chyba skrócić, bo można ręką zahaczyć o popielniczkę teraz na parkingu. a w ogóle, to może inną wajhę poszukam tylko nie wiem jak to tam jest montowane. musiałbym zobaczyć.
-
Golf - w automacie.
mam dostęp do różnych gratów do mk2 dziś przywiozłem konsolę środkową oraz welurowe dywaniki. jakoś w święta prawdopodobnie zawita czarna tapicerka :gwizdanie: zobaczymy co tam jeszcze wygrzebię [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________Wkońcu zawitała konsola środkowa nie jest ona świetnie spasowana, bo jest ciut za długa, nie wiem czemu tak.. muszę porównać kiedyś z jakimś manualem. brakuje mi jeszcze zapalniczki. w aucie jest syf jeszcze, bo nie zdążyłem ogarnąć Jakoś w święta wybieram się po jakieś różne duperele. Mam wielką stertę do przejrzenia. Będą czarne boczki, do których będę szukał czarnych foteli oraz wykładziny i tylnej półki. Ale najpierw muszę zobaczyć to tam znajdę. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________zapomniałbym. mam patent na podłokietnik sam gadget będzie pochodził z mercedesa 124/190. zobaczymy co z tego wyjdzie