Treść opublikowana przez michu93
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a w takim razie gdzie halo?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
może mi ktoś pokazać jak wygląda kostka która idzie do lampy przedliftowej z halodenem - chodzi mi o zasilanie halogenu. bo mam jedną kostkę nie podłączoną i nie wiem czy to od sterowania góra/dół czy od halo. - do lampy mam podłączone 4 kable chyba tylko.
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
wygląda klasa już do paska myslałem nad tym bo tam też ten carbon to jakby kredkami rysowany
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
do xenonków brakuje ci sprysków jeszcze oraz BI
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
b6 już na forum?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie powinna ta diodka troszkę wystawać, żeby oświecała ładnie całą wnękę a nie tylko punktowo?- [ALL B5] Parówa
dobre auto moskal pierwszy raz tu jestem kiera i podłokietnik klasa ale gałka i mieszek średnio :gwizdanie: a nie dałoby razy obszyć jeszcze poduchy?- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
aktualnei mamy książkę do audi i ostatni serwis był chyba w 2008 na 160ileś.. coś koło tego. Ale na przebieg w dieselu się nie patrzy - auto ma dobrze chodzić a nie mieć 100000 przebiegu.- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
ja miałem 920kkm- Golf - w automacie.
taki jak to wyżej :gwizdanie:- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
chyba nie umiesz dodawać - 200 000 + cofka handlarza to 450 000- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
dzięki za pomoc. jak dorwę coś nowego to zdziałam michal - foto nie działa :gwizdanie:- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
jednak... czyli lipa i nie mam się co męczyć.- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
wzmacniacz mam rozkręcony cały i wszystko ok, tylko coś tam jest jakby wylane (jakaś guma czy plastik ale ciągnie się) tylko nie wiem czy to z jakiejś części: za chwilę może go złożę i pogrzebię co i jak - ale chyba nei mam kostki do C1- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
wiem że wtyczka ma być wpięta we wzmachor ale wzmacniacz jak i prawy głośnik tylny są wg. mnie spalone. podłączyłem lewy tył bezpośrednio z kostki a w radiu zrobiłem mostek i działa, niestety prawy już nie. Chyba, że w radiu powinno to być inaczej podlączone. Bo miałem te kable od wzmacniacza podłączone do kostki ale dalej nigdzie już, bo z radia piny nie wychodzą, chyba, że gdzie indziej ma być podłączone- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
ale to nie jest do ori radia tylko jak się przełoży z ori na inne.- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
coś mi przyszło do głowy - idę sprawdzić- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
i z tego wzmacniacza idzie sygnał do drugiego głośnika może?[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:20_________________________________________________i jak t podłączyć, żeby działało?- [ALL B5] Problem z tylnymi głośnikami.
W naszej a4 1997r jest radio Gamma CC, które ma wyjście na dwa głośniki a odziwo w radiu jest sterowanie przód/tył - ale mniejsza o to. Do kostki do radia idą kable od prawdopodobnie tyłu, lecz po mostku itp nic nie chce grać. Z tyłu w bagażniku mam dwa różne głośniki Nokii w prawej strony zwykły a z lewej taki jak na foto poniżej. Tej na foto ma dziwną kostkę z wieloma kablami. Po zmostkowaniu na radiu kabli i przytknięciu innego głośnika zaczyna strzelać ale nic więcej - nie chce grać. Po prawej stronie w ogóle zero odzewu z kabli.. Powiedzcie mi co to za głośnik i co z nimi zrobić, żeby grało? [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:05_________________________________________________chyba, że to zwykły głośnik z jakąś pokrywką.. tylko co to za kable?- [B5 1Z] A4 TDi
hehe, mówię, że kolor podobny niestety tylko zaślepki są.. dodatkowo jest instalacja do halo a halo brak- [B5 1Z] A4 TDi
albo tutaj slepy - ugadał byś się co do kratek i halo może http://moto.allegro.pl/item1198293836_audi_a4_a_4_99_02_zderzak_kratka_halogen_belka.html- [B5 1Z] A4 TDi
mrogal - nie zakładam wątku, bo nie którym nei pasuje, że zakładam wątek, skoro po miesiącu auto jest sprzedane. http://img693.imageshack.us/img693/5958/dsc00566855x641.jpg slepy - zdeś z halo komplet polift w podobnym kolorze: http://moto.allegro.pl/item1171259102_audi_a4_99_01_lift_zderzak_przod_kompletny_halog.html- [B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
no ja też tylko czekam na halo w okazyjnej cenie, i rezam zespolone z kratkami z RSa 1997 AFN szary metalic - soczewa i takie bajerki - [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65