Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
sklejka, 4 wkręty i masz zabudowane
-
[B5 AFB] Brak prądu poczas jazdy ! MASAKRA.
hmm.. nie zwróciłem uwagi na to.. ale na forum pewnie znajdzie co i jak.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kupuj co chcesz - ważne, żeby było ładnie zrezane
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ale z 2.6 nic nie wykrzesasz
-
Co to za nutka?
niestety to nadal nie to..[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 14:52_________________________________________________albo kurcze może to nie outlawz.. ale zaczynało się na bank taki okrzykiem wojennym.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ktoś kiedyś napisał, że życie jest za krótkie, żeby jeździć Dizlem EOT ale to przecież dieselem dalej zajedziesz. i już naprawdę koniec OT.
-
[B5 AFB] Brak prądu poczas jazdy ! MASAKRA.
wyciągasz altek bez problemu bez demontażu przodu. całą akcje można by na nowo opisywać, ale jak użyjesz szukajki to się i tak wszystkiego dowiesz
-
Golf - w automacie.
o dawidku fajnie - powiedz jaki masz program do HDR w pełnej wersji, bo mój photomatix w trialu robi znaczek wodny a specjalnie po to jechałem na pole orać golfem
-
[B5 AFB] Brak prądu poczas jazdy ! MASAKRA.
sprawdź alternator. wyciągnij regulator napięcia i sprawdź czy szczotki się nie zawiesiły lub skończyły. jeśli szczotki będą ok to by trzeba sprawdzić czy wszystkie diody w alternatorze dobrze działają, przepustowość chyba.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bo on nie toleruje takiej wioski :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
bo nic się nie dzieje [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:17_________________________________________________yebać gazowników specjalistów o 1 w nocy obczajałem cały dolot i okazało się, że w wężu jest taka klapka, która otwiera i zamyka dolot, nie wiem po co. więc otwarlem tą klapkę na stałe, przestało w znacznym stopniu śmierdzieć z wydechu. otwarłem filtr powietrza i nie dosyć, że zasyfiony to upocony trochę. no więc filtr jutro do wymiany. dodatkowo odkręciłem śrubkę u dołu parownika i wylał się syf - starszy stwierdził, że tyle jeszcze nie widział ). ale po otwarciu klapki różnicę było czuć na postoju, niestety w jeździe nie. więc na pobocze - jeden pełny obrót na wężu (więcej paliwa), zmniejszyłem obroty na jałowym i jest rewelka - gdzie wcześniej spalanie to było 11.5l i v-max 125km/h tak teraz 120km/h osiąga w moment. ciekawe tylko jak ze spalaniem będzie [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:21_________________________________________________nowe foty w pierwszym poście. dodam, że jestem w trakcie poszukiwań sierpów na błotniki i felgi w tym tygodniu będą odnowione w pewien sposób, coby nie wyglądały na 10"
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie mam na czym narazie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jak przyjedziesz to jest twój ale pamiętaj, że wisisz mi audi... prawie :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
rower
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale mi łaske robisz.. jako założyciel wątku narazie daje szansę innym
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ja mam w automacie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
wkońcu mam golfa 1.6 PB
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to zgaduj i nie mów mi co mam robić.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ale nigdy nie będzie tej przyjemności z PB co z diesela
-
Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/mercedes-c-200-espiryt-C14687733.html Mercedes w202 - wersja ESPIRYT
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
pozwalam sobie odgrzać kotlecika.. :gwizdanie:
-
Co to za nutka?
nie nie.. tam był taki dłuższy okrzyk wojenny nawet.. jak do występu z bronią.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kup 1.9 i wyrezacz 180-200 kuniuf. będziesz palił gumę na 3 biegu podczas jazdy
-
Co to za nutka?
więc kolejny raz sam sobie poradziłem. Anthony Romeno - El Bimbo (Passion) dzięki za pomoc.. [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 12:59_________________________________________________szukam piosenki Outlawz'a. Nie pamiętam jej dokładnie, ale była z dobrym basem i na początku był taki okrzyk bojowy. później chyba strzał z karabinów i zaczynała się piosenka..
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to ta po prawej stronie zdjęcia? czemu nie ma foty spotowej? armistead - 18" byś jakieś wrzucił - byłoby klasa