Treść opublikowana przez Grabek94
-
Przekodowanie Concerta I
nic nie ruszyło, nie lubie polegać na innych bo się zawodzę. musze kupić swojego VAGa zeby to ogarnac bo sie nie doczekam
-
Przekodowanie Concerta I
oczywiscie przewody + i - również podpiąłęś ?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
A mnie cieszy, że dostałem samochód w takim stanie.
-
Przekodowanie Concerta I
Ma bezawaryjną Borę więc nie musi diagnozować, przynajmniej zarzeka się, że tak jest
-
Miękki pedał hamulca
Potwierdzam, wszystko fachowo wyjaśnione. Dziękuję
-
Przekodowanie Concerta I
Efekt dopiero jutro, bo kolega wział i zapodział kabelek do Vaga. Do jutra obiecał go odnaleźć
-
Przekodowanie Concerta I
ok , dzięki za rady, dziś się za to bierzemy.
-
Przekodowanie Concerta I
a jeśli nie mam dostępu do iso ani do żabek ? nie ukrywam, że będzie to zrobione w warunkach nie labolatoryjnych.
-
Przekodowanie Concerta I
Jakiś ciekawy sposób ukształtowania końcówek przewodów, żeby to działało dobrze ?
-
Przekodowanie Concerta I
Skoro mam podane piny, to nie ma opcji, żeby coś sie stało złego.
-
Przekodowanie Concerta I
Dzięki wielkie kolego, jutro z kumplem i jego Vagiem będziemy z tym walczyć, napisze co i jak.
-
Przekodowanie Concerta I
Skoro już tak się rozpisujesz, a ja lekko zielony jestem w te klocki to pod jakimi pinami i w radiu i we wtyczce vaga znajde + i - ?
-
Przekodowanie Concerta I
linia K to 3 pin w czarnej kostce w radiu, a który we wtyczce od vaga ?
-
Miękki pedał hamulca
Nie ma , sprawdzone kilka razy , pod samochodem sucho.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ale nielegalne :> Czerwone kierunki to ryzyko, a tu moge zrobic folię out i już. Jak Ci sie podobaja mody w Twojej ex ? ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- Kawałek folii na lampie, a tak cieszy oczy
-
Przekodowanie Concerta I
Dobra, więc wolałbym to zrobić bez auta. To co musze mieć , jak to podłączyć itp ?
-
Przekodowanie Concerta I
No własnie jakbym chciał to zrobić bez, że tak powiem samochodu. Tylko mieć laptopa na stole z Vagiem i radio obok, to można to jakoś zrobić ?
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
W przypadku wracania paliwa do baku można by zastosować zawór jednokierunkowy ? U mnie występuje dłuższe kręcenie rano, gdy jest mało paliwa w zbiorniku (tak jakby wracało do baku) ale tak z 4 sekundy najwyżej.
-
Miękki pedał hamulca
Nie ma mowy , cały czas był płyn.
-
Miękki pedał hamulca
Witam, wczoraj zmieniałem hamulce z 280 na 288, po odpowietrzeniu wszystko ok, żadnych bąbelków nie ma. Na postoju moge napompować bedał do twardego, ale po przejechaniu kawałka pedał strasznie mięknie i moim zdaniem za daleko wpada przy hamowaniu. Co to może być ? Coś jeszcze mogło się zapowietrzyć ? Odpowietrzałem tylko przód, bo tył nieruszany.
-
Przekodowanie Concerta I
Rozumiem, że moge zrobić to "na krótko" i potem odpiąć ?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Mam Ci udostępnić opakowanie od klocków? Coś nie tak ?
-
Przekodowanie Concerta I
Pociągnąć z .. ? I wpiąć ją w... ?
-
Przekodowanie Concerta I
No ja nie mam pojęcia czy jest linia K, mam przedlifta, rocznik 95, gość powiedział mi, że żeby dostać sie do sterowania kodowaniem radia musze mieć CAN (inny samochod, najlepiej polift A4) jeśli nie to świetnie. Chciałbym wiedzieć, co zrobić mając VAGa, żeby grało mi jak poprzednie.
-
Concert 2 na miejsce Concert 1
Dobra, czyli pozostaje mi kwestia przekodowania drugiego sprawnego Concerta, żeby grał, a ten do żyda.