Treść opublikowana przez razk
-
[B5 AVG] Nadciąga czerwony Avanturnik :) Gwint i koło na pokładzie :) str. 2
Bez przesady. Latalem na tych felgach tylko w 19" i na gwincie. Co prawda nie mialem dizla tylko 2.8 ale przebiegi tez robilem spore po Polsce i europie i bylo dobrze Utrzymanie to tez kwestia podejscia. Decydujac sie na te lustra w polerce trzeba zdawac sobie sprawe ze wymagaja wiecej uwagi niz inne. A co do rozmiaru to w B5 na glebie moim zdaniem od 18" w miare wyglada (zwlaszcza ten wzor). Ostatnio kupilem S4 i stala na 18" w tym wzorze i wygladaja malutkie. Jesli ktos twierdzi ze 1" to nie roznica to tu porownanie 18" vs 19" : miedzy 17" a 18" tez bedzie taka roznica
-
[B5 AVG] Nadciąga czerwony Avanturnik :) Gwint i koło na pokładzie :) str. 2
No beton to to nie jest ogolnie jak na moim standartowym zawieszeniu w obecnej s4 b5 tylko nizej jest calkiem komfortowo ale lepiej drogi sie trzyma
-
[B5 AVG] Nadciąga czerwony Avanturnik :) Gwint i koło na pokładzie :) str. 2
Kup oryginalnedekle audi, najbardziej zrobia robote Mialem takie kola na poprzedniej b5 tyle tylko ze ori 19" 8,5j et45 i tez na gwincie supersporta. Super to wygladalo
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
I to jest odpowiednie podejscie do tematu
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Dokladnie jak pisze kolega. Mialem to samo kiedys w quattro z tylu i jako tymczasowe rozwiazanie zastrzyk ze smaru pomaga
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Kolego a orientujesz sie czy ta duza oslona po prawej stronie podejdzie do v6? Dokladnie do 2,7BiT Podejdzie Dzieki Kowi. Calkiem ciekawie to wyglada
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Kolego a orientujesz sie czy ta duza oslona po prawej stronie podejdzie do v6? Dokladnie do 2,7BiT
-
Wyświetlenia licznika z pełnym fis-em
W mojej poprzedniej audi. 2,8q z 95 pokazywalo niski poziom oleju na fis kontrolka zapalala sie tez jak padniety byl czujnik zwiazany z olejem (nie pamietam dokladnie jak sie on nazywa)
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
Tak, ramka z allegro dobry patent ze tymczasowo na male radio tez jest git
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
Mozesz rozwinąc temat przedniego PDC ? Nie za bardzo potrafie. Klpilem juz z przednim PDC. Ogolnie z zewnatrz jak ori (wiem ze nie bylo w b5. Przod zalanczany malum przyciskiem pod konsola kolo kolan, sygnalizuje tak samo jak ori tyl musze jeszcze tylko ten nie pasujacy do niczego przycisk wymienic na przycisk przedniego PDC z jakiegos auta grupy VW i wpasowac go gdzies ladnie np. w tunel Dziekuje od pierwszej b5 (to juz moja 4) chcialem wlasnie S4 BiT. Jak juz wzialem sie za szukanie to nic cieawego dlugo nie bylo. W koncu pojawil sie czarnuch 2001r. tak jak chcialem wiec za dlugo sie nie zastanawialem. Co prawda chcialem sedana ale znalezc czarnego sedana z koncowki produkcji to chyba nie lada wyczyn okazała sie zadbana wiec wrocila ze mna do domu. Jak narazie jestem bardzo zadowolony =========================================================================================================================== Chwila modzenia: I 2DIN na miejscu Narazie jeszcze bez radia ale niebawem wpadnie jednostka 2DIN A tu taki maly Tuning S4 Ślub Edyszyn
-
A4 B5 z Jaworzna
Jak co to na dniach bede mial czarne 1din polift w idealnym stanie z mojej esy do sprzedania
-
Co potrzebne do podłączenia grzania foteli?
Dzieki wielkie. Czyli żona bedzie miala cieplo w dupke
-
Fotele recaro a4 b5
Podepne sie pod temat. Mam wlasnie Recaro od sedana i chcialbym wpasowac tylne oparcie do Avanta. Wytlumaczy ktos co trzeba zrobic? Mialem pomysl zeby przelozyc skore i gabki do tylu oparcia avanta niestety skora recaro ma inne mocowanie niz ta w avancie
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Zobacz na poprzedniej stronie na zdjecie z otwartymi drzwimi
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dobry patent na te drzwi bez ramek ciezko to ogarnąc? hehe. Oczywiscie widac ze to chwilowy demontaz bo lusterka tez brak ale ciekawie to wyglada
-
Co potrzebne do podłączenia grzania foteli?
Witam, ostatnio zamontowalem w aucie żony (A4 B5 avant 98r) fotele z mojego S4 2001r. Fotele z esy maja podgrzewanie i regulacje ledźwi. W A4 żony welury tylko z poduszkami. Jak to teraz wszystko podlaczyc zeby dzialalo? Wiem ze potrzebuje wiazke ogrzewania. Tylko teraz jaka? Od przedlifta czy od polifta bo od niego są fotele? Potrzebuje tez włączniki. Chce przedliftowe zeby nie przerabiac konsoli na polift. Napewno wiele osob to juz robilo więc prosze o jak najbardziej szczegolowy opis co i jak
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
Z sedana do avanta? Jesli trzeba przelozyc skore i gabke to odpada bo skora recaro ma do "plecow" oparcia calkiem inne mocowanie niz moje trzy pozostale oparcia z avanta
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
Grubsze mody zostawiam na 2016. Zrobione rzeczy ktore mnie denerwowaly (kosmetyka): - PDC tył i przód działa już jak należy - wymiana uszkodzonego silniczka przednich wycieraczek, przy okazji pióra Valeo Silencio Xtrim - wymiana przyrdzewialego ramienia tylnej wycieraczki, przy okazji pióro Bosch Aero Twin - wymiana utlenionych trójkątów szyb drzwi tylnych - dalej nie wpasowalem tylnego oparcia Recaro z sedana więc tymczasowo wjechało oparcie z avanta w kremowej skórze pasujące kolorem do przodu Recaro eSa dostala tez nowe kola i jest gotowa na zime : Borbet 18" 8J ET35 Czarne dekielki oooo czekają już na montaż W okresie świątecznym mam dłuższy urlop to napewno zamontuje jeszcze 2Din i przełoże kremową skóre z boczkow które dostalem z Recaro do swoich boczków
-
Kierownica A3 lift /A4 B6 do S4 lift
tasme moge zostawic z eSkowej kiery czy musze kupic kiere od B6 z tasma?
-
Kierownica A3 lift /A4 B6 do S4 lift
Witam, czy ktos orientuje sie czy kierownica 3 ramienna A3 lift /A4 B6 (ta z chromowana obwodka znaczka audi na airbagu) pasuje p&p do S4 lift? to ze wejdzie na wieloklin wiem, chodzi najbardziej o tasme. Bedzie pasowac? A jesli kiera bez tasmy to czy ta z S4 podejdzie?
-
Schowek na okulary w miejsce rączki kierowcy w suficie
Dokladnie. Ten z bora i golf jest za wąski(a4 ma szerzej otwory montazowe. Kupilem taki bo to byl jedyny czarny i noestety nie pasuje
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Troszke na inny temat ale nie orientujesz sie moze od jakiego auta jest taki sam przycisk (w ramce) tyle ze do pdc. Mialem taki do wlanczania przednich czujnikow jednak gdzies mi wcielo srodek (zostala sama ramka) i nie wiem z czego dobrac :/
-
Tunel pod 2din kolor
ten kod LZ9W/LZ9W tyczy się tylko koloru auta a nie tapicerki.. Dopiero następne zestawienie jak np. N1B/BL to N1B mówi o skórzanej tabicerce siedzeń a to BL to nie wiem jak odczytaćTo dlaczego na wlepce lest paint no./ interior z angielskiego Kod lakieru/wnetrze i tam np. LZ9W/LZ9W? dlatego że te zestawienia są w tej samej linijce pierwsze LZ9W/LZ9W koloru auta a N1B/BL wnętrze Masz racje przyjrzalem sie jeszcze raz i u mnie jest LZ9W/LZ9W N1U/BS czyli wnętrze "Onyx"
-
Czy dzielona kanapa z sedana podejdzie do avanta?
Wiem ze stary temat ale zapytam czy zeby zamontowac oparcie z sedana do avanta wystarczy przelozyc te gorne zamki z avanta do oparcia z sedana?? Bedzie je do czego przykrecic?
-
Tunel pod 2din kolor
ten kod LZ9W/LZ9W tyczy się tylko koloru auta a nie tapicerki.. Dopiero następne zestawienie jak np. N1B/BL to N1B mówi o skórzanej tabicerce siedzeń a to BL to nie wiem jak odczytać To dlaczego na wlepce lest paint no./ interior z angielskiego Kod lakieru/wnetrze i tam np. LZ9W/LZ9W?