Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

razk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez razk

  1. aby odblokowac to radyjko wcisnij i trzymaj jednoczesnie przyciski "DX" i "FM 1/2" az zobaczysz na ekranie "1000". Kod wpisujesz w nastepujacy sposob: cyfry od 1 do 4 odpowiadaja za zmiane kolejnych cyfr w ciagu "1000" na ekranie. Gdy poerwsza cyfra twojego kodu to np. 5, wciskasz jedynke na radiu 4 razy az ujrzysz na ekranie 5. Gdy 3 cyfra twojego kodu to np 2, wciskasz na radiu trojke 2 razy az z zera zrobisz 2. Po ustawieniu calego kodu ponownie wciskasz i trzymasz "DX" i "FM 1/2" az radyjko mignie napisem "SAFE" i pokaze czestotliwosc stacji.
  2. Ja mam skóre kremowa wiec nawet w lato sie tak mocno nie grzeje. A co do tego ze cialo sie w lecie do niej klei to jak masz climatronik to na golasa nie trzeba jezdzic
  3. Ja tak samo jak kolega daniel95 mam 8 glosnikow: 2x mid + 2x tweeter w przednich drzwiach, po jednym w tylnych drzwiach i dwa w podszybiu z tylu. do tego czarna skrzynke w bagarzniku przykrecona obok lewego glosnika (wyglada na maly wzmak). Obok leci kabelek z okragla wtyczka (raczej do zmieniary). Na radiu rowniez wyswietla mi sie "BOSE", i rowniez nie mam na maskownicach nie mam bose. Maskownic od str. bagaznika nie mam. Na dodatek w kodach wyposarzenia auta mam cos takiego : 8RY = speakers with BOSE sound Ogladalem wczoraj te glosniki i raczej nie sa to bose wiec chyba moje ori glosniki jerzdza juz w innym aucie :/
  4. tak w komorze zapasu i na pierwszej stronie ksiazki serwisowej. Z tym ze jak pisalem wyzej tez mam wiecej wyposazenia niz na tej naklejce
  5. Jak napisal mroova81 obaj macie racje. Moj kluczyk otwiera drzwi na podczerwien i tez ma ta diode tylko sluzy ona do puszczania sygnalu ne do podswietlania. Delikatne swiecenie na czerwono widac w ciemnym pomieszczeniu. Roznica w wygladzie kluczykow jest taka iz w tym na podczerwien jest duzo wiekszy element plastikowy i przycisk nie jest okragly tulko owalny jak jego odbiornik na slupku auta. Dla porownania: Zlewej na IR, z prawej z lampka
  6. Co do Fis i Grzanych foteli to moje auto rowniez to ma a w kodach o tym cisza jak rowniez o pompowanych ledzwiach. A teraz troszke inne pytanie: 8RY = speakers with BOSE sound czy to oznacza ze powinno byc naglosnienie BOSE? mam 8 glosnikow i wzmacniacz lecz na oslonach glosnikow nie ma BOSE i glosniki tez jakos slabo wygladaja. chyba ktos podmienil:\ Moze ma ktos fotki jak powinien wygladac sprzet odpowiadajacy temu kodowi? Auto z 95 roku. I jak to jest wkoncu z tymi kodami? Bo jak juz wyzej pisalem mam bogatsze wyposazenie niz wynika z wlepki.
  7. Fele beda takie: 18" ale to dopiero na nastepny rok bo to dosc duzy wydatek a po kupnie auta malo w skarbonce zostalo
  8. sliczne autko! a te fotele to mega kosmos
  9. Zdjecia srodka wstawie tylko chcialem najpierw skóre podczyscic coby wszystko git wygladalo
  10. Oto moja nowa zabawka: Audi A4 2.8 V6 Quattro:) Auto przwiozlem z Frankfurtu nad Menem. Rok produkcji 1995 + pelna ksiazka serwisowa. Wyposarzenie: Kremowa skóra Kierownica skórzana S Elektryczne szyby elektryczny szyberdach Elektryczne i podgrzewane lusterka Regulacja kiery w dwóch płaszczyznach Klimatronic FIS Podgrzewane fotele Pompowane odcinki lędźwiowe przednich foteli 2x AIRBAG lampki w tylnych słupkach (wymieniam bo w poprzedniej a4 nie miałem:)) Pokrowiec na Narty i inne długie rzeczy za podłokietnikiem tylnej kanapy 8 głośników + Delta CC (zmieniarke niestety ktoś buchnol) Alufelgi Ori AUDI 16" Zapas na takim samym Alu Spryskiwacze w zderzaku centralny zamek sterowany z oryginalnego kluczyka (dziala na podczerwień) Planowane zmiany: -Chrom ramki wokół szyb (ori) -gleba (ok -40 na oś) -ciemne szyby -zespolone lampy przód + xenon -tył lampy poliftowe lub Led podobne do poliftów -Biale lub dymione migacze zamiast pomarańczy -felgi 18" - na końcu zderzaki, progi i grill od S4 (jesli uda sie znaleźć progi ) -moze jeszcze jakies delikatne chromowane nakładki na podwójny wydech (na każdy osobno) lub polerka obecnego Co do wnętrza to napewno ramki na zegary -ori podłokietnik -obszycie kiery skórą perforowaną z czerwoną nitką i taki sam mieszek to narazie tyle co przyszlo mi do głowy --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- podczas letniego urlopu autko dostalo "male dofinansowanie i otrzymalo: -Soczewki dzielone z S4 -Biale boczne kierunki -gwintowane zawieszenie firmy SUPERSPORT (musze sie nim jeszcze troche pobawic) -Polerowane felgi ori z Audi A8 2003r. 8,5J 19" ET45 z oponami Bridgestone Potenza 235/35/19 Wyglada teraz tak :
  11. Bardzo ladny sedanik :th: wlasnie mialem pytac w dziale "wnetrze" czy ktos probowal taka galke z mieszkiem do B5 montowal i zeby zdjecia dodal:) problem sie rozwiazal
  12. na allegro pojawiaja sie juz gotowe lampy z ledami do B5. DEVIL EYES http://moto.allegro.pl/item383706939_lampy_przednie_audi_a4_devil_eyes_led_nowosc.html
  13. Jak co to ja tez sie na takie pisze:)
  14. Piekne auto. Ja 3 dni temu sprzedalem swoja w identycznym kolorze i z pelnym wyposarzeniem. Za pare dni przywioze z Berlina nastepna A4 :>
  15. Zajrzyjcie tu: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=35024882&__lp=149&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=quattro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 Sa chetni? Bo jak ja bym mial troche wolnej kaski to juz bym byl w drodze
  16. Witam wszystkich, mieszkam w Chojnie woj. zachodniopomorskie. Moje audi to A4 1.8 20V z 95 roku. W wyposarzeniu el. szyby i lusterka, climatronic, czarna skorzana tapicerka, radio z cd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.