Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

razk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez razk

  1. Czy chodzi o ten "dzyndzel" ktory dociska maska jak sie ja zamyka? taki w gumce ochronnej, ida do niego 2 przewody.
  2. i ja sie podlacze do tematu bo mam te same objawy. nie sprawdzalem jeszcze na vagu lecz zauwazylem ze alarm najczesciej odpala jak auto stoi na sloncu i sie nagrzeje. jest to strasznie wkurzajace bo mam centralny na podczerwien i za kazdym razem musze leciec z drugiego pietra na parking zeby go wylaczyc sprobuje odlaczyc na chwile akumulator i zobacze co bedzie.
  3. witam, od kilku dni gdy jade po nierownosciach (nawet delikatnych) lub nacisne na klape bagaznika z tylnego zawieszenia dobiega pisk. na forum o zblizonej tematyce preczytalem ze w quattro to dosc czeste zjawisko i ze to wina gum wachacza gornego. czy ktos sie z tym spotkal i moze ta informacje potwierdzic lub podac inny powod tego irytujacego popiskiwania? na wszelki wypadek czy moglby ktos sprawdzic w ASO lub IC ceny nastepujacych czesci zawieszenia tylnego do audi a4 b5 sedan 2.8 v6 quattro rok prod 1995: element gumowo-metalowy nr. wg ETKA 8D0 505 185 A (4szt. w zestawie) element gumowo-metalowy nr. wg ETKA 8A0 505 172 B (2szt. w zestawie)
  4. u mnie w sedanie z 95r. mam skorzana i dzielona kanape na dodatek za podlokietnikiem mam pokrowies na narty itp.
  5. a napiszcie koledzy czy wskaowki maja osobna zaroweczke czy podswietlaja je te zarowki obok? bo u mnie na predkosciomierzu nie swieci ta przy zerze, ta przy 260 no i przy okazji wskazowka
  6. tu masz wszystkie kolory z palety VW, Audi wraz z ich kodami: http://www.uniquecarsandparts.com.au/colour_codes_volkswagen_audi.htm
  7. no tak, tym razem ja nieprecyzyjnie napisalem chodzilo mi wlasnie o symbole na koleczkach.
  8. Koledze chodzilo o podswietlenie kratek nie klamki
  9. co do oswietlenia na podsufitce to u mnie w aucie z 95 tez mam glowne + 2 male + szyber. a co do podswietlanych klamek to moj koles reznol sobie takie w b4. Nie uzywal zadnych oryginalnych czesci tylko malym wiertelkiem wywiercil od gory 2 dziurki i wsunal 2 zwykle czerwone diody. efekt kozak bo jak sie siedzi na fotelu to nie widac zrodla swiatla
  10. wiec jedyna mozliwoscia jest to ze jego model telefonu ma wbudowany transmiter FM. Jak narazie slyszalem tylko o tym bajerze w N78, ktora nie wiem czy miala juz swoja premiere. Moze w innych telach tez to jest jednak nie potrafie w 100% powiedziec. Poszperaj na googlach. Ja znalazlem jeszcze cos takiego: http://www.testgsm.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2887&Itemid=89 Troche zle Cie zrozumialem bo niebadzo wskazuje ze to w Twoim aucie no i nie napisales ze radio fabryczne.
  11. razk odpowiedział(a) na sahipp temat w 1.9TDI
    i troszke zly prefix w tytule "AAH"
  12. nie wiem jaki zbiornik plynu chlodzacego jest w 1.8T ale u mnie mam taki sam. edit: poszperalem troche po zdjeciach i widze ze zeczywiscie powinien byc inny. Ten wyglada na jakis zamiennik do audi bo ma dwa miejsca (uszy) na przykrecenie. U mnie przykrecony na to drugie.
  13. moze jest taka mozliwosc przez blutooth... coraz wiecej odtwarzaczy samochodowych go ma wiec moze to to(lecz tu nie trzeba wyszukiwac na radiu) . Druga opcja to moze mial osobna nawigacje firmy NOKIA model chyba 500. Dziala z telefonami nokia jako zest. glosnomowiacy i puszcza dzwiek przez glosniki auta bodajrze przez transmisje FM. I wpadlem na 3 rozwiazanie (najbardziej prawdopodobne): mial zwykly transmiter FM i telefon podpiety do niego jako odtwarzacz MP3. Temat pod twoim jest o nim mowa: http://www.a4-klub.pl/smf/transimiter_car_audio_ma_ktos_doswiadczenie-t38059.0.html
  14. razk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    na ebay.de z przesylka do polski wychodzi 32 euro (32x3=96pln no niech bedzie sto pare bo euro ok. 3.2) w dido za 6 sztuk 70pln (pytalem ok 3 dni temu)+ przesylka to ok 80pln wiec grubo przesadzilem z tym x2
  15. Ladny Avant i zacne plany Felunek moim zdaniem 17"
  16. razk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja chyba rzuce 2x wiecej kasy i kupie 7 ramek (2x duza, 4x mala i 1x prostokatna na FIS) i bede mial pelny raming jak w B6 Tak w B5 sie prezentuje: <img src="http://img232.imageshack.us/img232/9518/ramkia4b5cn0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
  17. masz tu: http://moto.allegro.pl/item409121632__modul_audi_na_tylnie_glosniki_mini_iso.html ja mam taki i gra tyl i przod
  18. do anteny przewaznie trzeba dokupic taka przejsciowke cos jak (JACK) dokladniej "Przejście antenowe proste" np.: http://www.allegro.pl/item411503849_przejscie_antenowe_proste_wtyk_antenowy_gratis_ss.html
  19. dzieki adapterowi podlaczysz praktycznie kazde radio bez przerobek. Wystarczy go wpiac miedzy radio a oryginalna instalacje koszt ok. 50-80 PLN (jesli masz ori wzmacniacz i tylne glosniki). W poprzedniej A4 mialem glosniki tylko w przednich drzwiach i wtedy nic nie musialem przerabiac (w instalce byly 2 standardowe kostki ISO).
  20. a u mnie jak zalalem do pelna to pokazal 3/4 zbiornika. teraz wyjezdzilem paliwo praktycznie do zera (wskazowka wczoraj zjechala poza ostatnia czerwona kreske) dzis rano odpalilem auto i pokazuje pelny zbiornik:) czy czyszczenie plywaka na to zaradzi? i ciekawe czy w takim przypadku mam jeszcze paliwo i pusty bak bedzie na wskazaniu 3/4 jak myslicie?
  21. a wiec tak: dziala to jak interfejs do podlaczenia innego radia niz ori wiec chyba jednak nim jest Niebieski to zasilanie wzmaka lub jego remote bo bez niego jest cisza. Wpiolem go do kostki iso (standard zasilanie) w instalacji auta w bodajrze pin 5 (sterowanie antena) i wszystko gra. bez niego nie gra ani tyl ani przod. Po wypieciu ori radia zauwazylem rowniez ze poprzedni wlasciciel zrobil przy pomocy kabelka mostek miedzy pinami chyba 4 i 7 (12v+ i podtrzymanie) radio nie wylacza sie po wyjeciu kluczyka. czy moze to miec negatywny wplyw na instalacje?
  22. podepne zaraz przez to ustrojstwo mojego soniaka i zobaczymy co nie bedzie dzialalo (niebieski kabelek)
  23. a po co ta kostka do sterowania wzmakiem z oryginalnego radia skoro bez niej wszystko hula (system bose).
  24. witam wszystkich, po kupnie auta znalazlem w schowku cos takiego: <img src="http://img227.imageshack.us/img227/5968/dsc01284jc8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Wiem ze to adapter do podlaczenia innego radia niz ori tak zeby gral tyl. kabel zaczyna sie wtyczka w ktora podlanczamy najszersza (trojkolorowa) kostke z instakacji auta: <img src="http://img49.imageshack.us/img49/2906/dsc01286dv0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> I tu pierwsze pytanie: Do czego podpiac ten niebieski kabelek gdyz wisi luzem? Dalej jest cos takiego: <img src="http://img49.imageshack.us/img49/2163/dsc01291xr5.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img49.imageshack.us/img49/1529/dsc01287gx0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Tu drugie pytanie:Od pomaranczowej (szerokiej) wtyczki do tej czarnej "puszki" idzie 5 przewodow: 4 z nich to glosniki (rear left + i -, rear rigcht + i -) i jeden czarny rozdziela sie prz tej "puszce" i biegnie z powrotem (jest zakonczony oczkiem). W strone radia z "puszki" wychodza juz tylko glosniki. Do czego ten czarny podlaczyc? Dalej w takim wtyku: <img src="http://img49.imageshack.us/img49/1720/dsc01293jh6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> do glosnikowych przewodow dolaczona jest juz koncowa kostka wchodzaca w nie ori radio: <img src="http://img227.imageshack.us/img227/252/dsc01292gc8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> Czy moge wyciac ta wtyczke pomiedzy ostatnia (ta do radia) i ta czarna "puszka" czy y jest ona do czegos potrzebna? Jesli do rozwiazania problemu potrzebne sa jeszcze jakies zdjecia to wstawie.
  25. razk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Silnik tez taki chcialem ale braklo troszke funduszy wiec jest V6 12v. ale teraz jak wpadnie mi w lapy sam motorek to bedzie podmianka a wracajac do tematu to wnetrze pelen kozak, zaje.... wyglada w polaczeniu z kolorkiem auta. Nie widzialem wczesniej takiego w A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.