Treść opublikowana przez razk
-
[ALL B5] Światło w bagażniku
prosze o umieszczanie prefiksow w tematach wiadomosci.
-
[B5 ADP] Nie zapala się światło przy otwartych drzwiach
ja stawiam na czujnik odpowadajacy za wlaczanie jak sa drzwi otwarte
-
[B5 AEB] Moj avant ---seria
ony1 jaki ma rozmiar ten felunek?
-
moja A4 czarna bez przesadnego tuningu.
ja tez twierdze ze jak kolka sa na grilu to na dupce tez powinny zostac a co do tego wosku to podobno wszystko z "TURTLE" jest wypas
-
Uchwyt na napoje w tunelu USA
fajne te uchwyty w mojej B5 mam tez na dwa kubki ale taki otwierany shit i jeden juz sie nie otwiera
-
[ALL] MoMan INDIGLO - tarcze na zegary
wiec czekamy na jego wypowiedz bo tez przeszlo mi przez glowe zeby zrobic cos takiego jak w polifcie. tez mam FIS i calego licznika nie chce zmieniac. Jedyna wada to analogowy zegar (w B4 mialem cyfrowy i bardzo mi go brakuje)
-
[ALL B5] Problem z uruchomieniem - immobilizer
- [B5 AFN] [B5 AFN] Moje pierwsze auto i w dodatku A4
jak juz kolega mcm00 dodal te fele w rozmiarze pokazanym "z grubsza" przez Ciebie beda wygladaly. I tak jak On twierdze ze 17", a najlepiej 18" beda siedziec w nadkolach A4. Po 5 minutach w Corelu ja widze to tak: Lecz ja mam manie na punkcie wielkich felg co widac po VT mojej A4 pozdrawiam- [B5 AFN] Moja niebieska A4
zgadza sie w poprzedniej a4 mialem takie 15" a w obecnej mam takich 5 szt. 16" i jest to zgodne z kodami wyposarzenia- [B5 AAH] Mój ostatni nabytek:) Czarne QUATTRO. 19", Gwint, soczewki S4
Szybki VT w Corelu odnosnie Felg: Tylko czuje ze zachowujac proporcje byloby to wiecej niz 18" Do tego oczywiscie mala gleba- [B5 AFN] Moja niebieska A4
Ladne Audi Ja niedawno bylem po swoja we Frankfurcie nad Menem (694 km od mojej chatki) i tez jestem zadowolony :>- [ALL B5] Problem z uruchomieniem - immobilizer
Panowie przeciez to problem nekajacy bardzo wielu posiadaczy B5 (lacznie ze mna w poprzedniej A4). Jedyne jak narazie dzialajace na to rozwiazaniehttp://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html niby jest troche roboty ale jak nowy. odkad pojawil sie u mnie ten problem to az nie chcialo mi sie nigdzie jechac (mysl o dziesiatkach prob odpalenia audiczki). po przeprowadzenia operacji z linka przez prawie rok autko palilo za 1 razem, i chyba jest tak dalej bo nowy wlasciciel sie nie skarzy i tak podtrzymujac maly OT w obecnej B5 na serwisowym kluczu pali jak na zwyklym(tyle tylko ze na ori mam otwieranie na IR dlatego uzywanie serwisowki jest niewygodne )- [B5 AFN] Brak sygnału niewyłączonych świateł
i tu nie do konca masz racje. W moim BMW 316 e36 przy odpalaniu pod domem(nieraz drzwi zamykam na koncu) wkladam kluczyk, wlaczam swiatla i przykladam pastylke immobilaisera. Nastepnie przekrecam kluczyk i nic (okazalo sie ze immo zle przylozylem i nie puscil ). Wiec na wlozonym kluczyku (i wczesniej wlaczonych swiatlach) z uwaga przykladam pastylke i.... Brzeczek sygnalizuje zapalone swiatla z kluczykiem w stacyjce jak tylko immo odpusci PS: przed chwila mialem okazje dokladnie zobaczyc jak to jest w tej bmw i wystarczy na wlaczonych swiatlach wylaczyc zaplon (auto na postojowkach, kluczyk w stacyjce) otwieramy drzwi kierowcy i dzwoni.- [ALL B5] Demontaż tapicerki z boczka drzwiowego
chodzi chyba o sterowanie szybami i material nad tym panelem- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
jak dla mnie to z tych lamp na serio zastanawial bym sie nad 2 i 3 z przewaga na 2- [B5 ALL]Radio się nie wyłącza???
U mnie zeby osiagnac taki efekt polaczylem ciagle +12V z tym co sie rozlancza po wyjeciu kluczyka (patrzac z przodu kostki iso o ile dobrze pamietam pin pierwszy z lewej w gornym rzedzie z trzecim od lewej w dolnym). Moze i u was cos tam styka- [B5 AFN] Brak sygnału niewyłączonych świateł
Przylaczam sie do pytania w mojej poprzedniej, jak i obecnej A4 rowniez jest cisza po otwarciu drzwi na swiatlach Teskno mi do sygnalu nie wylaczonych swiatel z B4.- [B5 AEB] A4 1.8t Quattro
Ladna A4, z tym ze z wloch oczyw(L)iscie nie pisze ze kazda taka jest ale mieszkalem we wloszech 2 latka i wiem co z autkami sie tam dzieje. Ludzie jerzdza na tzw. lusterka na ich waskich,zasmieconych ulicach. Po RAZ wiekszosc aut jest tak obtluczona ze u nas na przegladzie by nie przeszly, po DWA czesto zdarzalo mi sie rano ze zgarnialem czyjs kubel smieci z dachu i maski ;( takie praktyki przynajmniej stosuja w syfiarskim Neapolu i okolicy:thumbdown:- [B6 ALT] Prośba o przetłumaczenie
"Kennzeichenleuchten" to oświetlenie tablicy rejestracyjnej wiec prawdopodobnie tam padła Ci żarówka.- [B5 AHL] Kontrolka AIRBAG świeci się cały czas
Blad skasujesz tylko VAGiem a jak chcesz zeby zgasla kontrolka a blad zostal to poprostu wyciagnij z zegarow zarowke w miejscu kontrolki airbag. Ja jednak doradzalbym to pierwsze gdyz podczas wypadku poducha od ktorej pochodzi blad nie wystrzeli- [ALL B5] MAM 7 Co o nich myslicie ?
No i oczywiscie 5X112 bo te z aukcji to 5x100. Domyslam sie jednak ze link do aukcji tylko by zobaczyc o ktora fele chodzi Sam zastanawiam sie nad tymi felami do mojego czarnego sedana w rozmiarze 18"- Moja audiolka 1.8
Ładne autko. Zrealizuj swoje plany a bedzie- [B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
tego to Ci juz ne potrafie potwierdzic i dlatego z czystej ciekawosci (bo ja lubie przed jazda wiedziec ze stop ok) przylaczam sie do pytania- [B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
w przypadku swiatel stop wlasnie tak musi byc ze po wlaczeniu zaplonu wlacza sie inspekcja. A to dlatego ze wciskajac hamulec wlasnie je zapalasz sprawdza to przy kazdym zaplonie bo nawet przy wylaczonych swiatlach STOP musi dzialac.- [B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
Jak napisal kolega krzyniek jest to inspekcja swiatel stopu (wg. instrukcji "hamowania"). po pojawieniu sie wciskamy hamulec i powinno pokazac "OK" Wystepuje rowniez jako napis "BREMSLICHT". Instrukcja podaje: Po zapaleniu sie sprawdzic i ewentualnie naprawic: -zarowki swiatel hamulcowych -bezpieczniki -polaczenia przewodow elektrycznych -przelacznik swiatel hamowania (tylko po sprawdzeniu i stwierdzeniu uszkodzenia). - [B5 AFN] [B5 AFN] Moje pierwsze auto i w dodatku A4