Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

razk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez razk

  1. prosze o umieszczanie prefiksow w tematach wiadomosci.
  2. ja stawiam na czujnik odpowadajacy za wlaczanie jak sa drzwi otwarte
  3. ony1 jaki ma rozmiar ten felunek?
  4. ja tez twierdze ze jak kolka sa na grilu to na dupce tez powinny zostac a co do tego wosku to podobno wszystko z "TURTLE" jest wypas
  5. fajne te uchwyty w mojej B5 mam tez na dwa kubki ale taki otwierany shit i jeden juz sie nie otwiera
  6. wiec czekamy na jego wypowiedz bo tez przeszlo mi przez glowe zeby zrobic cos takiego jak w polifcie. tez mam FIS i calego licznika nie chce zmieniac. Jedyna wada to analogowy zegar (w B4 mialem cyfrowy i bardzo mi go brakuje)
  7. jak juz kolega mcm00 dodal te fele w rozmiarze pokazanym "z grubsza" przez Ciebie beda wygladaly. I tak jak On twierdze ze 17", a najlepiej 18" beda siedziec w nadkolach A4. Po 5 minutach w Corelu ja widze to tak: Lecz ja mam manie na punkcie wielkich felg co widac po VT mojej A4 pozdrawiam
  8. zgadza sie w poprzedniej a4 mialem takie 15" a w obecnej mam takich 5 szt. 16" i jest to zgodne z kodami wyposarzenia
  9. Szybki VT w Corelu odnosnie Felg: Tylko czuje ze zachowujac proporcje byloby to wiecej niz 18" Do tego oczywiscie mala gleba
  10. Ladne Audi Ja niedawno bylem po swoja we Frankfurcie nad Menem (694 km od mojej chatki) i tez jestem zadowolony :>
  11. Panowie przeciez to problem nekajacy bardzo wielu posiadaczy B5 (lacznie ze mna w poprzedniej A4). Jedyne jak narazie dzialajace na to rozwiazaniehttp://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html niby jest troche roboty ale jak nowy. odkad pojawil sie u mnie ten problem to az nie chcialo mi sie nigdzie jechac (mysl o dziesiatkach prob odpalenia audiczki). po przeprowadzenia operacji z linka przez prawie rok autko palilo za 1 razem, i chyba jest tak dalej bo nowy wlasciciel sie nie skarzy i tak podtrzymujac maly OT w obecnej B5 na serwisowym kluczu pali jak na zwyklym(tyle tylko ze na ori mam otwieranie na IR dlatego uzywanie serwisowki jest niewygodne )
  12. i tu nie do konca masz racje. W moim BMW 316 e36 przy odpalaniu pod domem(nieraz drzwi zamykam na koncu) wkladam kluczyk, wlaczam swiatla i przykladam pastylke immobilaisera. Nastepnie przekrecam kluczyk i nic (okazalo sie ze immo zle przylozylem i nie puscil ). Wiec na wlozonym kluczyku (i wczesniej wlaczonych swiatlach) z uwaga przykladam pastylke i.... Brzeczek sygnalizuje zapalone swiatla z kluczykiem w stacyjce jak tylko immo odpusci PS: przed chwila mialem okazje dokladnie zobaczyc jak to jest w tej bmw i wystarczy na wlaczonych swiatlach wylaczyc zaplon (auto na postojowkach, kluczyk w stacyjce) otwieramy drzwi kierowcy i dzwoni.
  13. chodzi chyba o sterowanie szybami i material nad tym panelem
  14. jak dla mnie to z tych lamp na serio zastanawial bym sie nad 2 i 3 z przewaga na 2
  15. U mnie zeby osiagnac taki efekt polaczylem ciagle +12V z tym co sie rozlancza po wyjeciu kluczyka (patrzac z przodu kostki iso o ile dobrze pamietam pin pierwszy z lewej w gornym rzedzie z trzecim od lewej w dolnym). Moze i u was cos tam styka
  16. Przylaczam sie do pytania w mojej poprzedniej, jak i obecnej A4 rowniez jest cisza po otwarciu drzwi na swiatlach Teskno mi do sygnalu nie wylaczonych swiatel z B4.
  17. Ladna A4, z tym ze z wloch oczyw(L)iscie nie pisze ze kazda taka jest ale mieszkalem we wloszech 2 latka i wiem co z autkami sie tam dzieje. Ludzie jerzdza na tzw. lusterka na ich waskich,zasmieconych ulicach. Po RAZ wiekszosc aut jest tak obtluczona ze u nas na przegladzie by nie przeszly, po DWA czesto zdarzalo mi sie rano ze zgarnialem czyjs kubel smieci z dachu i maski ;( takie praktyki przynajmniej stosuja w syfiarskim Neapolu i okolicy:thumbdown:
  18. "Kennzeichenleuchten" to oświetlenie tablicy rejestracyjnej wiec prawdopodobnie tam padła Ci żarówka.
  19. Blad skasujesz tylko VAGiem a jak chcesz zeby zgasla kontrolka a blad zostal to poprostu wyciagnij z zegarow zarowke w miejscu kontrolki airbag. Ja jednak doradzalbym to pierwsze gdyz podczas wypadku poducha od ktorej pochodzi blad nie wystrzeli
  20. No i oczywiscie 5X112 bo te z aukcji to 5x100. Domyslam sie jednak ze link do aukcji tylko by zobaczyc o ktora fele chodzi Sam zastanawiam sie nad tymi felami do mojego czarnego sedana w rozmiarze 18"
  21. Ładne autko. Zrealizuj swoje plany a bedzie
  22. tego to Ci juz ne potrafie potwierdzic i dlatego z czystej ciekawosci (bo ja lubie przed jazda wiedziec ze stop ok) przylaczam sie do pytania
  23. w przypadku swiatel stop wlasnie tak musi byc ze po wlaczeniu zaplonu wlacza sie inspekcja. A to dlatego ze wciskajac hamulec wlasnie je zapalasz sprawdza to przy kazdym zaplonie bo nawet przy wylaczonych swiatlach STOP musi dzialac.
  24. Jak napisal kolega krzyniek jest to inspekcja swiatel stopu (wg. instrukcji "hamowania"). po pojawieniu sie wciskamy hamulec i powinno pokazac "OK" Wystepuje rowniez jako napis "BREMSLICHT". Instrukcja podaje: Po zapaleniu sie sprawdzic i ewentualnie naprawic: -zarowki swiatel hamulcowych -bezpieczniki -polaczenia przewodow elektrycznych -przelacznik swiatel hamowania (tylko po sprawdzeniu i stwierdzeniu uszkodzenia).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.