Treść opublikowana przez razk
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
linki nie dzialaja
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ja tez proponowal bym zbiornik pod dwie pompki. jest on pojemniejszy niz zwykly a na spryski idzie tyle plynu ze przy malym zbiorniczku codziennie musial bys dolewac. ja u siebie jak pogoda do d**y to leje co 3-4 dni przy duzym zbiorniku. teraz w ramach oszczednosci jak chce spryskac szybe to wylanczam na chwile swiatla i pryska mi tylko na nia jak koledzy pisali pompka od spryskow szyby nie wydoli na reflektory bo do nich potrzebne jest duzo wieksze cisnienie.
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
co do znalezienia luster a4 z angola wpisz "a4 czesci". 3/4 aut sprzedawanych na czesci to angole
-
[B5 AHL] Głośniki na pamiątkę właścicielowi
w sedanie wzmak montowany jest w bagazniku przy lewym glosniku (od spodu pulki). widac go golym okiem, taka mala, czarna skrzyneczka.
-
[ALL B5] Radio oryginal audi delta cc tylne glosniki
jesli przez mini ISO rozumiesz kostke zlozona z trzech malych: zolta, niebieska i bodajze zielona i glosniki sa oryginalne to masz wszystko na miejscu. jesli nie graja tylnie to moze byc cos nie tak ze wzmakiem bo napedza on tylko tyl. nie gra caly tyl(polka+tylne drzwi)?
-
[B5 ADP] Jak dostać się do nagrzewnicy ?
200 za nagrzewke, 300 robocizna, 100 nabijanie klimy = 600zl calkowity koszt
-
[B5 ADP] Jak dostać się do nagrzewnicy ?
mi kilka dni temu wymieniali na nowa. rozkrecali srodek. zanim oddalem auto do mechaniora to w kilku artykulach czytalem ze trzeba demontowac deche.
-
[ALL B5] Wydech obustronny 1.8T
mi tez sie podoba ale pojedyncze bo dwie dwurury to troszke za duzo
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
ja tak jak raggaman wolalbym na tył "suicide doors". a co do klapy bagaznika to lepsze sa te zawiasy co otwieraja klape tak ze po otwarciu dalej jest w tym samym polozeniu(patrzac z tylu widac rejestracje) tu jest strona z takimi zabawkami: www.hromy.pl
-
[INNE] Czy radio Audi Beta pasuje tylko do Audi ????
zagra napewno, tylko jesli auto docelowe ma instalacje oparta na wtyczkach innych niz standard ISO to jak pisal kolega wyzej potrzebny bedzie adapter bo Audi Beta to standard ISO. z tego co pamietam to w B4 nie potrzebowalem kodu wiec w becie chyba go nie bylo
-
Concert 1 tylne głośniki
najlepiej bedzie jak podlaczysz tak jak jest w oryginale: przod gra z radia a tyl jest podpiety pod wzmacniacz. jesli chcesz zeby tyl gral z radia musisz pociagnac instalacje i wpiac ja w kostke od glosnikow bo jak nie miales ich ori to w kostce nie bedzie przewodow na tyl. jesli tak jak jest wyzej napisane i concert 1 ma wyjscie na 4 kanaly to jest to proscizna. ja w delcie mialem tylko 2 kanaly a napedzaly caly system Bose (8glosnikow) : przod z radia a tyl przez ori wzmak.
-
[ALL B5] Hokej, dokładka tylnego zderzaka
jezeli chodzi o ten plastik od spodu zderzaka, ktory przewaznie jest czarny (nielakierowany) to: 8D0 807 521
-
[ALL B6] Kierownica do B6?
pasuje
-
[ALL B6] Rozsadzona tylna szyba
ze trzy lata temu mielismy z kolesiem taka sytuacje w octawi combi. byla zima, podjechalismy pod dom a snieg sypal jak cholera. nie bylo nas ok 5-10min. po powrocie auto cale zasypane bylo sniegiem, kumpel odpalil i nagle zaczelo mi wiac po karku. odwrucilem sie a tam cala szyba wsypala sie do bagaznika. tyle tylko ze nic nie bylo slychac
-
[ALL B5] Wydech obustronny 1.8T
z tego co wiem to jes to dosc trudne. jest duzo giecia rur gdyz w B5 nie bylo obustronnych wydechow wiec nie ma tam przeznaczonego na to miejsca, zaczepow. w quattro jeszcze wiecej bo trzeba mijac dodatkowo tylny naped.
-
[B5 AVG] Czy spryki ze zderzaka po lifcie pasuja do zderzaka S4??
co do montarzu zaslepek to te przedliftowe maja od spodu takie jakby 2 uszka idace w dol prostopadle do zaslepki i rownolegle do siebie. miedzy te uszka wchodzi klawalek spryskiwacza. w uszka maja po jednym okraglym otworze w ktore wchodza pasujace tam wypustki na spryskiwaczu, takze zeby zdemontowac zaslepke rozchylasz lekko te "uszy" i odciagasz zaslepke do gory. niewiem jak to insaczej opisac :> a tak poza tym to chetnie kupie przedliftowa zaslepke od strony pasazera idealnie w kolorze czarnym (moze byc inny) bo ktos mi ja pociagnol
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy - montaż z 99 r do 95 r
30euro to przegina .na allegro przejsciowki sa za 30-50zl :> za 30euro na allegro kupisz kolumne kierownicy od a4 po 99. sruby pasuja i wystarczy przykrecic stacyjke. tu przykladowa aukcja z przejsciowka:http://moto.allegro.pl/item493034478_tulejka_redukcyjna_kierownicy_vw_audi_seat_bcm.html
-
[B5 ADR] "Huczący pisk" przy skręcaniu w prawo
tez obstawialbym pasek od pompy. w poprzedniej a4 to mialem.
-
[ALL B5] Znalazłem kierownicę , ale nie wiem czy b edzie pasować
bedzie
-
[ALL B5] Przejściówka MINI-ISO - 4xRCA - używał ktoś do podłączenia radia?
u mnie po podlaczeniu radia innego niz fabryczne przednie glosniki tez graly lipnie (byly bardzo ciche z duzym echem a wokali praktycznie nie bylo slychac.podczas ciszy rowniez szum). pobaw sie balansem i faderem. u mnie pomoglo. nie pamietam w ktorej opcji ale o dziwo chyba w ballance ktory normalnie odpowiada za lewo,prawo po ustawieniu na 8 w jedna ze stron wszystko wrocilo do normy (moze ktos w adapterze kabelki pomylil).w kazdym badz razie w jednym z tych ustawien ustaw prawie do maxa w jedna,pozniej w druga strone powinno sie zmienic.
-
[ALL B5] Zmiana radia kasetowego na CD
co do GAMMA to oczywiscie masz racje. jednak jak widzisz autor watku po naszych wypowiedziach edytowal swoje posty zmieniajac nazwe swojego radia z DELTA CC na GAMMA(w moim poscie widac jak byk cytat z niego w ktorym widnieje DELTA CC). zauwazyl ze walnol byka i zamiast to sprostowac to podmienil nazwe wprowadzajac wieksze zamieszanie
-
[B5 ANB] Wymiana kierownicy na nowy model ?
przed liftem: http://moto.allegro.pl/item472663679_audi_a3_a4_kierownica_s_line_air_bag.html po lifcie: http://moto.allegro.pl/item482767176_audi_a6_a4_kierownica_z_bagiem_trojramienna.html co do tego jaki masz wieloklin to zmiana byla wlasnie w 97r ale nie wiem w ktorym miesiacu. jesli teraz masz kiere taka(ta po lewej):http://moto.allegro.pl/item486166862_kierownica_audi_a4_i_80_b4_poduszka_airbag_tasma.html to masz przed liftem. jesli taka:http://moto.allegro.pl/item486261792_skorzana_kierownica_z_poduszka_audi_a4_98_r.html to po lifcie _________________________________________________ A4 bez poduch nie ma ale ja pisalem o B4. mialem w niej wczesniej trojramienna kierownice od S2 ktora nie ma poduchy
-
[B6 AKE] Problem ze spryskiwaczami
do spryskow reflektorow jest raczej jedna pompka wiec jesli by ci padla to oba by niedzialaly
-
[B5 ANB] Wymiana kierownicy na nowy model ?
a gdzie masz napisane ze przed zmiana mialem airbag?
-
[B5 ANB] Wymiana kierownicy na nowy model ?
chociazby tu:http://moto.allegro.pl/item481175762_tulejka_redukcyjna_kierownicy_vw_audi_seat_bcm.html