Treść opublikowana przez razk
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Bedzie latwe bo to moja pierwsza fota:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie Mazda RX4? zajrzyj tu: http://www.saivis.se/_m/rx4/rx4.htm to naprawde nie to samo? jak nie to bardziej podobnych aut nie widzialem mimo iz moj przyklad troche ztyrany Jeszcze MAZDA 929 "hardtop"
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jak piszesz niektore rx3 sa podobne (linia ta sama ale bez przetloczenia wzdluz auta). zobaczjednak tu: http://www.tuningfever.fr/fr/pics/cat-292-rx3/pic-332446-1974-mazda-rx3.php MAZDA rx4 1976
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jak dla mnie Mazda RX3 1974
-
[B5 AEB] Gdzie jest schowek na apteczkę pod siedzeniem ?
w sedanie tez jest w tylnym podlokietniku. chyba ze jest wersja bez tylnego podlokietnika. choc ETKA pokazuje w B5 dzielona z podlokietnikiem i niedzielona rowniez z podlokietnikiem. apteczka z linku moze tez byc z nowszego modelu a4
-
a4 2.8 AAH za B4 4.2 V8 Q!!!!
witam kolegow, dostalem wczoraj ciekawa propozycje i szczerze mowiac troche spac mi to nie daje a wiec: znajomi znajomego przywiezli z DE audi 80 B4 z 94 roku z silnikiem 4.2V8 podgadalem go troche i dzwoni do mnie wczoraj ze chetnie zamienia sie na moja a4 aah 2.8 v6 Q i jeszcze mi doplaca auto juz oplacili. pooglondalem na youtube troche filmikow o takich autkach i szczerze mowiac co o tym myslicie? auto jade jutro obejrzec bo sie strasznie nim zajaralem. na szybko co moge powiedziec to ze B4 94r. moje 95r. wyposazenie B4 full jak u mnie, oba w QUATTRO. mialem b4 i mam tylko dobre wspomnienia wiec moze warto. na mobile de znalazlem takiego jednego umbaua za 19.900 ojro. moze wziac go na pol roku i jak co to puscic dalej( wydaje mi sie ze nie strace) no i toV8 .
-
[B5 ALG] sub w audi
chodzi Ci chyba o BOSE w avantach chyba byl to standart. w limo chyba nie, mam bose a suba u mnie brak.
-
[ALL B5] Pioneer 5000UB i 6 głośników
bardzo stary kotlet ale napisze dla przyszlych osob szukajacych: przejscie rca chinch nic nie da na granie tylnych glosnikow!!!!!!!! jedyne w czym pomaga to podlaczenie nie ori wzmaka pod ori radio. jedyna opcja na dzialanie tylu to: a1: uzycie w/w adaptera a2: przelutowanie kilku kabelkow (taniej) ale nasepny wlasciciel (jak wyciagniecie swoje audio i wsadzicie ori) znajdzie sie w Waszej obecnej pozycji
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
wlasciciel auta musial sie wychowac na "szybcy i wsciekli" i serii gier "Need for speed". zaznaczam ze nic do obydwu pozycji nie mam tylko kolega za "doslownie" je potraktowal
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
to prawda ze najprostsze rozwiazania sa najlepsze :polew: :polew:
-
[ALL] Skórzana kierownica
skora + alcantara jest jak tapicerka auta tez jest taka. a po za tym na kierze szybko sie znaszczy (moim zdaniem). alcantara wyslizga sie od rak i nie bedzie wygladac to za ciekawie. ja sprobowal bym z perforowana. do tego mieszek (jak masz manual) tez perforowany i bedzie
-
[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?
Ja tez jestem za carbonem:) jezeli chodzi o wegielek to jesli ktos nie widzial to patrzcie na ten polaczenie carbonu z ta wyczesana (jak dla mnie) tapicerka to marzenie jak co to biore komplet [br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 00:54_________________________________________________malik masz moje poparcie ale quattro na tych listwach wyglada jak doklejone(jak te z naklejki na klape). straszne sterczy, u mnie na drewnie, o dziwo prawdziwym drewnie na plakietke "Q" jest wglebienie ktorego na weglowych listwach na Twojej fotce brak.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
na Twoja prosbe sprawdzilem i ten kanal 51 to rzeczywiscie jakas czarna magia wlaczylem zaplon, ustawilem na 51 i co widze? temp. rosnie od 11 rownomiernie co 1 stopien czuje ze jakbym odpowiednio dlugo potrzymal tak na zaplonie (wylaczony silnik) to doszloby do 90
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczami świateł
demontujac nadkole dostaniesz sie tylko do zbiornika z plynem i do pompek spryskiwaczy chyba tylko w ten sposob dokladnie zdiagnozujesz problem
-
Kody climatronika Audi A4 B5
troche zle mnie zrozumiales. Temp. na blacie dochodzi do rowniutko 90*C tylko idzie wolniej niz na klimie na kanale 51. jak na klimie jest 90*C to na blacie dochodzi dopiero do ok. 75*C. wtedy na klimie utrzymuje sie dokladnie na 90 a na blacie rosnie dalej az osiagnie 90.
-
[ALL B5] Czy da się to zmienić ?
ja w 95 mam dwa uchwyty na napoje i kawalek za nimi miejsce na drobne (jak na dodanym przez Ciebie zdjeciu) a w poprzedniej a4 95 w miejscu na napoje mialem opisany przez Ciebie "tunelik "na drobne, a pod lokietnikiem w miejscu gdzie teraz mam na drobne mialem schowek na 4 tasmy magnetofonowe a co do zmiany to raczej bez wymiany tunelu sie nie obejdzie. wystarczy ze zdejmiesz gumowa wykladzinke z tego otworu pod lokietnikiem zeby zobaczyc ze jest to odlane z tunelem jako jeden element. w przypadku tego drugiego otworu na drobiazgi na 99% bedzie tak samo. nie jest to element demontowalny tak jak uchwyty na napoje.
-
[ALL B5] Lampy tyl - AVANT
do avanta to jest jedyny sluszny wybor
-
Kody climatronika Audi A4 B5
u mnie jest to samo. wczoraj odpalilem auto na parkingu, ustawilem na 51 i obserwowalem co sie dzieje. na klimatroniku temperatura rosla rowno do 90*C podczas gdy na blacie zdazyla dojsc do ok 70-75*C. czy to walniety czujnik temperatury? czy usterka ta moze byc przyczyna braku ssania w niskich temperaturach? jak auto stoi w blaszaku i na termometrze pokazuje ok -1*C auto pali i wlancza sie ssanie. przy -3*C po nocy pod chmurka auto nie pali (silnik kreci ale nie lapie). czy moze to byc ten czujnik?????????
-
[B5 AAH] Nowe sprężyny do 1BE po założeniu gazu
nie chce od avanta wkladac. troche zle mnie zrozumiales. nie chce zeby tyl poszedl w gore bo teraz na 1BE (-20) + butla (kolejne ok -10,-15) mi sie podoba, wysokosc jest odpowiednia. dlatego przod chce posadzic jeszcze nizej i wstawic springa -40. a tak troche z innej strony: czy mozna dostac zestaw springow np -40/-30? pytam bo wydaje mi sie ze -40/-35 lub -35/-30 bedzie za malo zeby razem z butla przod posadzic nizej niz tyl, a -60/-40 to juz dla mnie przod za nisko
-
[B5 ADP] Jaka jest u Was temperatura cieczy chłodzącej ?
a dlaczego na kanale 49? wedlug watku "kody klmatronika" kanal 49 to: .ja na 49 mam zawsze "0" a na 51 temperatura po odpaleniu rownomiernie rosnie. jednak szybciej o ok. 15-20*C niz na wskazowce. czy tak powinno byc? sorry za male OT
-
[ALL B5] Co to jest ?
to zes wytlumaczyl zaloze sie ze cichy zdazyl do tego dojsc zanim zadal pytanie. A jak to dziala? a wiec: jest to adapter za pomoca ktorego tylne glosniki Twojego systemu audio (oryginalnego) zagraja jak najdzie Cie ochota na zmiane Chorusa na jakies nie ori radyjko. Bez niego zagra tylko przod bo niebedziesz mial gdzie do takiego radia podlaczyc kostki miniISO (trojkolorowej), a co za tym idzie wzmacniacz napedzajacy tyl nie dostanie sygnalu wiec tam bedzie cisza. ja zastosowalem taki adapterek u siebie i wszystko gra
-
[B5 AAH] Nowe sprężyny do 1BE po założeniu gazu
butle mam 50l i nawet na prawie pustej tyl jest minimalnie nizej. w poprzednich a4 i b4 tez tak mialem.
-
[B5 AAH] Nowe sprężyny do 1BE po założeniu gazu
Witam, Mam w moim autku zawieszenie 1BE. Po zalozeniu gazu pojawil sie znany problem tyl sie troche obnizyl i autko stanelo deba. Ze wzgledu na to ze wysokosc tylu mi teraz odpowiada (jest ok. -30) pomyslalem zeby na przod wlozyc springi ok -40 na amory 1BE a tyl zostawic. chcialbym zeby autko po tym zabiegu mialo przod nizej niz tyl. Jednak obawy moje budzi zachowanie auta na drodze. Jak myslicie jak takie auto bedzie sie prowadzilo jesli przod bedzie bardziej twardy niz tyl? czy amory 1BE (-20) poradza sobie z taka sprezyna? ew. jakiego koloru sprezyn uzyc?
-
[B5 ADR] Kontrolka AIRBAG - co tym razem ?
na poczatek skasuj blad. jak sie znowu wlaczy mogla sie przetrzec tasma.
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
To co ja podalem to chyba tylko kod po ktorym ASO znajduje czesc w odpowiednim kolorze. nie jest to chyba uniwersalne oznaszenie tego koloru (satin aluminium/matowe aluminium). w ETKA wszystkie czesci w tym kolorze (lusterka, relingi, ramka grilla) maja oznaczenie 1L1.