Treść opublikowana przez Janusz_Audi
-
paliwo z Orlenu
Ja tankuje na Lotosie, ale w Gdańsku i nigdy nie miałem problemów. Orlenów u nas również pełno, ale jakoś przyzwyczajony jestem do Lotosowskiego Dynamicsa. święte słowa!
-
bpw 2007/08 czy warto?
zmień mechaników:facepalm: . BPW ma pompki Bosch. Takie właśnie jest pojęcie tych "mechaników" którzy Ci odradzali BPW Potwierdzam opinie Franka Żadne Siemensy, wyposażone są w pompki Boscha. Siemensy są w początkowych passatach.. Droga zabawa swoją drogą Plus taki, że w niektórych modelach VW przeprowadza akcje serwisową i wymienia pompki za free. Dlaczego, jeśli można wiedzieć? Dotychczas wiele dobrego słyszałem właśnie o 8v niż 16v, stąd pytanie.
-
B7 Crew
ALe mają qr** ludzie pomysły! to jest właśnie POLSKA To jest właśnie TUNING. Świetne auto dla młodej pary do ślubu
-
Zanikający ekran radia
Panowie jest auto do kupienia, jeden z minusów to zanikający ekran w radiu[RNS-e]. Radio, nawigacja i czytnik kart działają poprawnie. Podobno to jedynie wymiana paska w radiu, co wy o tym sądzicie? Jaki jest realny koszt takiej naprawy i czy to faktycznie tylko pasek?
-
Moje prace
Jestem w szoku Coś pięknego, jak się ładnie świeci
-
B7 Crew
z wyglądu super, coś z nią jest nie tak?
-
Malutki uszczerbek lakieru, warto coś robić?
zazwyczaj się odpuszcza, bardzo mało widoczna wgniotka, może facet odjechał, bo nie zauważył żadnej szkody.. cholera wie.. jesteś pewny, że to ślad po tym samochodzie? wygląda bardziej jak odprysk po jakimś kamyku
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
Nie czytasz uważnie, kolega napisał że ma twarde węże. A jak odkręci korek to mu wraca poziom płynu, czyli trzyma ciśnirenie (korek sprawny) ja tez mialem twarde az czasami wywalalo z zaciskow weze i po wymianie korka pomoglo ,ale u mnie jestem pewny ze mam lekko peknieta glowice ,jezde az strzeli do konca a pocisnac audiane lubie wiec nie daje dlugiego zywota ,i czytalem uwaznie ,lepiej sprawdzic niz pruc czape na darmo jak ja ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 00:03 ---------- witam autora i jaka diagnoza Ja również zaglądam do wątku mocno zaciekawiony co z tego wyszło. Ccartmanek daj znać jak się to wszystko potoczyło i ile cię to w koncu wyszło
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
mocny film, zresztą reżyseria: Wojciech Smarzowski i wszystko mówi za siebie
-
Wosk koloryzujący
nelson i tomcio mają racje, zaatakuj pastę 3M. Masz od koloru do wyboru np. na allegro
-
Jaki wosk ? od A do Z
również polecam sonax tylko trzeba liczyć się z kosztem powyżej 100 zł za 200 ml
-
Piłka nożna
zachowuje się tak bo z tego żyje to jego praca ma określony procent od transferu nie ma się co dziwić, że chce sprzedać Lewego za max jednocześnie się pokazuje w mediach bo wie, że tym przyciągnie innych piłkarzy może siedzieć w domu i pielić ogródek, ale woli zrobić show, bo kiedy jak nie teraz ? taka praca, proste Kucharski wykorzystuje swoje 5 minut. Fakt, że Robert jest teraz na topie sprawia, że Czaruś ma duże pole do popisu. Natomiast to co robi nie do końca jest dobre dla roberta. Nawet jeżeli przechodzi do Bayernu, powinni najpierw ustalić wszystko od a do z, i dopiero gdy będzie wszystko pewne, wtedy o tym rozpowiadać. No ale cóż...
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Bajeczka, sam bym chętnie taką pojeździł!
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Bardzo ładna furka i zadbana! Baja!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Fanem Audi jestem od wielu już lat, a od dziś staje się fanem tutejszego forum Przejrzałem już kilka wątków i mogą zapewnić, że będę tu często zaglądał Pozdrawiam!