Treść opublikowana przez lukmistrz
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika B5 WM 942** widziany dziś w południe na parkingu pod cerfurem w mińsku maz, klubowa naklejeczka na masce i rameczka "Wal śmiało i tak ty płacisz "
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to płytke ze zdjęciami dam Haremu:wink: ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Dzieki za spota;-)http://img.tapatalk.com/d/13/06/10/amequpa7.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/06/10/a9uge4e2.jpg Wyslane z RNSA wybaczcie, że nawaliłem a widzę, że zacne towarzystwo było Ja również miałem być, ale tak jakoś się zaje**łem, że usnąłem i troche za późno wstałem masakra Ale widzę, że sporo was było
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
I ja mam chec:D Wyslane z RNSA Ja też mam chęć To jak lecim?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kto się wybiera? Dużo was?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak na niedziele to i ja się piszę
-
Spotkania na drodze
Pitstopa robiłeś na BP może? takim szarym sedanem Nie nie, od ronda leciałem w strone lublina srebrnym sedanem
-
Podkaszarka kosa spalinowa- jaką wybrać ??
Polecam kosy spalinowe firmy Oleo Mac. Posiadam taką już ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolony, a ni razu nie potrzebowała naprawy, Ważne aby tylko przekładnie smarować no i filtr powietrza czyścić, ale to już sprzedawca wszystko powie co i jak
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika Czarnego B7 Avant z rameczkami klubowymi , widziany w korku do ronda w Kołbieli dzis o 17: 40
-
Garwolin i okolice spot........
Może jutro jakiegoś spota by ogarnął ???
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p--SUZqUVJ4
-
Garwolin i okolice spot........
Hehe, miałem być ale wolnego w pracy nie dostałem
-
Garwolin i okolice spot........
Może w czwartek?? konkretniej podpowiem ... może jakaś niedziela to i chłopcy z sąsiedztwa może by wpadli Dobry pomysł
-
Prośba o głosy (znowu) :D
Poszło poszło
-
Garwolin i okolice spot........
Może w czwartek??
-
Garwolin i okolice spot........
Możnaby jakiegoś spota ogarnąć jakby więcej osób chciało
-
Garwolin i okolice spot........
Ja może wpadne, mam wmiare blisko
-
prezent dla kolegi na wesele
- prezent dla kolegi na wesele
400-500 zł trza dać w zależności jak bardzo go lubisz Dożuć mu jeszcze kupon na dużego lotka- Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
Wygląd, komfort jazdy, niezawodny 1.9 TDi, moc , fajna atmosfera na forum i na drodze- Proszę o wycenę...
Jeśli ci znajomy daje 12K to mu sprzedaj Bo raczej nikt inny Ci więcej nie da Oczywiście widać, że nawet zadbana ale tak chodzą te auta...- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Najpierw Daewoo Lanos 1.5, teraz Audi A4 B6 1.9- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ktoś się wybiera w ten czwartek?- Strefa Śmiechu
Pościg polskiej policji za Audi - Śmieszne filmiki, wpadki, wypadki, ukryta kamera - YouTube Pewnie klubowicz- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Was wszystkich Łukasz - prezent dla kolegi na wesele