Treść opublikowana przez Stano
-
Stano- Suzuki Hayabusa
No oczywiscie
- Stano- Suzuki Hayabusa
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Właśnie ciepło było Strój robi swoje. Zdjąłem dzisiaj owiewki zeby przygotować do oklejenia i kurde słaby pomysł z oklejeniem bo folia od ciepła będzie odłazić. Trzeba lakierować. Owiewki mają sporo rys i zadrapać (15lat uzytkowania). Jak już lakierować to albo na biało i dokleimy wtedy kawałki do moro, albo... hmmm no właśnie. Myśle o żółtym, czarnym, zielonym. Kurde może coś podpowiecie? Kolejny dzień rozbierania moto. Część już zawieziona do lakierni
-
Strefa motocyklistów
W sezonie wiosna-jesień nakładka jest zamontowana lub podczas dłuższych wypadów .... Ja wczoraj ujeżdżałem swoją
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Byłem dzisiaj sprawdzić historie mojego Audi. Mam aktualnie 200350km przebiegu. Wychodzi że oryginał. Przy 130tyś w ASO była wymiana prawego napinacza łańcucha rozrządu. Czy powiniennem myśleć o wymianie rozrządu czy raczej nie? Nieraz przy odpaleniu usłysze chyba rozrząd ale nie zawsze i przez chwile.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Kurier wczoraj przyniósł paczke :)D Zadupek czyli cały urok Hayki. Na weekendzie przymiarki Przyszedł zadupek i założyłem. Pod światło widać że inny odcień. W sumie się tym nie stresuje bo oklejany będzie. Wiatr osuszył asfalt no to wyjechałem na WOŚP
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Świetny sprzęt. Ja szukałem tłumików ale zdecydowałem że zrobie w MG Motorsport.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Hayka przechodzi właśnie posezonowy serwis. A Ja pomału zbroje się na nowy sezon. Mam zamiar polatać trochę po Europie więc zakupiłem zestaw kufrów. Już do mnie jedzie Licznik miałem w milach więc szybki zakup i dzisiaj kurier przywiózł paczkę Nie będzie już przeliczania :-D Hayka po pełnym serwisie, ale podjechałem dzisiaj ją troszke rozgrzać Wyprowadziłem dzisiaj Hayke na krótkie mrożenie. Przy okazji chciałem popatrzeć na nią z wizją oklejenia. No jak czas pozwoli to na dniach coś podziałam
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wiesz może czy takie łopadki biegów pasują do kierownicy z TTS czyli tego starszego typu?
-
Spociki w Kielcach
Stary mieszkanie mam :-P Mój Jasiek Cie nie ugryzie
-
Spociki w Kielcach
W sumie spota bez aut moglibyśmy sobie zrobić w końcu. Cytrynóweczke będe robił niebawem hehe ;-)
-
Siemianowy Golfik Gti
To jest odp na moje pytanie. Ja zadałem kulturalnie pytanie bez pocisków także nie rozumiem pocisków w Moją strone.
-
Siemianowy Golfik Gti
Ogarnij się zamiast głupoty pisać. Co Wy wszyscy klepiecie się nawzajem po ramieniach czy łapiecie za rączki tańcząc w kółeczku? Zadałem pytanie Siemianowi nie Tobie to skończ pociski na co mnie stać a co nie bo pojęcia o tym nie masz. Nie znam się na golfach więc grzecznie zapytałem bo może to jakaś wersja która rzeczywiście jest sporo droższa od GTI. Napisałem gdzieś że cena za duża, albo że jest je*nięty z tą ceną? Kontroluj słowa jeśli na Mój temat się wypowiadasz. Chcesz poubliżać zapraszam w 4 oczy.
-
B7 Crew
- B7 Crew
- Limo by Kasku&Nosb:)
Kto by nie chciał mieć 3.0biT u siebie... Świetna baza na taką zmiane- Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ma już gliptona do skór tylko pogody brak- Siemianowy Golfik Gti
Bardzo jestem ciekaw w jakim stanie ta rka musi być skoro ktoś ja sprzedaje po 3 latach za 30% wartości nowego samochodu...Nie będę nawet dyskutował bo szkoda tępić klawiaturę. Taki już charakter naszego narodu, ze każdy musi dyskutować i komentować bo jest specjalista w każdej dziedzinie... Wartość nowego gti w tej wersji podczas zakupu wg ostatniego dostępnego cennika to około 160 tys zł, do tego dochodzą przeróbki za ok. 20 tys. Auto ma przejechane 15 tys. Tyle. Nie pasuje- nie komentuj, na szczęście nikt Cie nie zmusza do zakupu... Jesteś przyzwyczajony do klepania po ramieniu czy nie lubisz niewygodnych pytań? Nie neguje ceny a pytam skąd ona. Co do eRki to wlasciciel hamowni Bartpol Tuning i wierz mi że auto jak nowe. Podobnie jak Twoje ze stanów. Nie spinaj się nie potrzebnie. Dla mnie możesz i za 50tys wystawic bo i tak golfa nie kupie. Skoro chcesz anormalną cene to pewnie z jakiegos powodu wiec o to zapytalem. Za 160tys to jest nowa eRka 7 a nie gti. Tu masz zdjęcia i info tej eRki https://pl-pl.facebook.com/165797800120548/photos/a.890388200994834.1073741881.165797800120548/890394470994207/?type=1- Siemianowy Golfik Gti
Myślisz że modyfikacje kosztowały 50-60tys?- Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Będą czarne od MG Motorsport.- Siemianowy Golfik Gti
Z ciekawości: skąd taka cena? Kolega kupił golfa 6 R z 2012r, przebieg 20tys km za 62tys zł. A GTI do eRki troche brakuje.- [B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Zmacam to jutro- [B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Jakiej to jest produkcji? Chinole?