Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Światło.
  2. Ostatnio Niemcy zafundowały Mi tarcze antyfotoradarową I utrzymuje się do dzisiaj więc nie ruszam Podjechałem na garaż troszkę rozgrzać Moją zabawkę Więc przy okazji założyłem nowo zakupione gumowe dywaniki Petex`a
  3. Wiem. Niutem sie zjedzie do max 580 a PS podciągnie.
  4. Ogarne to. Pewnie pojadą do Nadarzyna na wymiane końcówek na wydajniejsze bo korekte programu będe robił.
  5. Kurde to może przez wtryski odczówalne są drgania hmmm
  6. Masz gdzieś tą historię serwisową? Klapy ogarnąłem, rozrządu nie słychać, a wtryski podają jak trzeba. Chyba dwumasa będzie do zrobienia bo drgania czuć w aucie na postoju
  7. Ogladałes do zakupu? Czemu nie kupiles? Wrócilem własnie z trasy do niemiec. 2400km zrobione bez problemu. Średnie spalanie 10l. Predkości od 130 do 220 takze różne. Większość tempomat 150km/h
  8. Ale głupoty. 19cali plus Kit Eibach i jest super. Mialem na srebrnej b7 i rewelacyjnie jezdzilo. Na lato tez 19 daje a 18 na zime zostawilem
  9. Spróbuj po świętach. Ciężko się dodzwonić chyba że urlop ma na święta.
  10. Jedziemy. Moja pięknie zniosła pierwsze 1200 km
  11. Prezentuje się Super. Dobra przemiana.
  12. Jestem w DE i mam neta ;-) Mam DPF i pewnie na wiosne sie go pozbede.
  13. Chyba A4 tak mają. Niestety prędkości 160-180 km/h są męczące bo auto nie jest dobrze wyciszone. Jutro jade w trase 1200km z czego 1000km autostrada. To dopiero będzie męka :-/
  14. Polecam Mariusza Zapałe. Mój znajomy. Przy niejednym aucie robił mi przy skrzyni. Wczoraj wleciała płyta do nvi z mapami na 2015 Dzisiaj wymieniłem olej. Zdecydowałem się na I na końcu auto zostało zmierzone na hamowni. Okazało się, że auto jest po programie ale raczej u kogoś mało znającego się. Do 2tys praktycznie nie jedzie a potem dostaje strzał. Po świętach będzie nowy program. Aktualnie
  15. Daj filmik jak to świeci To są takiej jak w linku? http://skottuning.com/a4-b7-litec-lampy-tylne-led/802105-lampy-tylne-litec-audi-audi-a4-avant-b7-04-08-czarne-dymione.html
  16. Świetne B8. Mody w bardzo dobrym kierunku. Gratuluje
  17. Właśnie do Ściubisa jestem umówiony
  18. Dopiero w czwartek mogę wstawić na warsztat. Podeślij mi na fejsa ten skan, albo nr błędu to zadzwonie tam do AZ Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego i zapytam jak to widzą.
  19. Kurde mam do nich kawal drogi. Duży koszt? Będe miał rozeznanie bo niewiem co mi mechanik powie tutaj.
  20. Muszę ustawić kolory w monitorze hehehe ;-)
  21. standard w 3.0TDI.. rozważ propozycję AZ Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego. Co to za propozycja?
  22. Godny następca B5ki. Jedynie do czarnego lakieru wolałbym inne wnętrze. Gratuluje auta bo jest czego.
  23. No właśnie tego mi brakowało wcześniej. No i kolor czarny. Pewnie za 2-3 miesiące mi się znudzi bo wszystko będzie porobione i pójdzie na sprzedaż Auto przeszło kompletny przegląd. Do wymiany prawa poduszka silnika i coś z klapkami w kolektorze. W czwartek będzie robione
  24. Zasnąć bym nie mógł mając takie auto w garażu. Porno!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.