Treść opublikowana przez Stano
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Światło.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ostatnio Niemcy zafundowały Mi tarcze antyfotoradarową I utrzymuje się do dzisiaj więc nie ruszam Podjechałem na garaż troszkę rozgrzać Moją zabawkę Więc przy okazji założyłem nowo zakupione gumowe dywaniki Petex`a
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Wiem. Niutem sie zjedzie do max 580 a PS podciągnie.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ogarne to. Pewnie pojadą do Nadarzyna na wymiane końcówek na wydajniejsze bo korekte programu będe robił.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Kurde to może przez wtryski odczówalne są drgania hmmm
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Masz gdzieś tą historię serwisową? Klapy ogarnąłem, rozrządu nie słychać, a wtryski podają jak trzeba. Chyba dwumasa będzie do zrobienia bo drgania czuć w aucie na postoju
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ogladałes do zakupu? Czemu nie kupiles? Wrócilem własnie z trasy do niemiec. 2400km zrobione bez problemu. Średnie spalanie 10l. Predkości od 130 do 220 takze różne. Większość tempomat 150km/h
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
A nie powinny byc 19 cali?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Ale głupoty. 19cali plus Kit Eibach i jest super. Mialem na srebrnej b7 i rewelacyjnie jezdzilo. Na lato tez 19 daje a 18 na zime zostawilem
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Spróbuj po świętach. Ciężko się dodzwonić chyba że urlop ma na święta.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Jedziemy. Moja pięknie zniosła pierwsze 1200 km
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Prezentuje się Super. Dobra przemiana.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Jestem w DE i mam neta ;-) Mam DPF i pewnie na wiosne sie go pozbede.
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Chyba A4 tak mają. Niestety prędkości 160-180 km/h są męczące bo auto nie jest dobrze wyciszone. Jutro jade w trase 1200km z czego 1000km autostrada. To dopiero będzie męka :-/
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Polecam Mariusza Zapałe. Mój znajomy. Przy niejednym aucie robił mi przy skrzyni. Wczoraj wleciała płyta do nvi z mapami na 2015 Dzisiaj wymieniłem olej. Zdecydowałem się na I na końcu auto zostało zmierzone na hamowni. Okazało się, że auto jest po programie ale raczej u kogoś mało znającego się. Do 2tys praktycznie nie jedzie a potem dostaje strzał. Po świętach będzie nowy program. Aktualnie
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Daj filmik jak to świeci To są takiej jak w linku? http://skottuning.com/a4-b7-litec-lampy-tylne-led/802105-lampy-tylne-litec-audi-audi-a4-avant-b7-04-08-czarne-dymione.html
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Świetne B8. Mody w bardzo dobrym kierunku. Gratuluje
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Właśnie do Ściubisa jestem umówiony
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Dopiero w czwartek mogę wstawić na warsztat. Podeślij mi na fejsa ten skan, albo nr błędu to zadzwonie tam do AZ Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego i zapytam jak to widzą.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Kurde mam do nich kawal drogi. Duży koszt? Będe miał rozeznanie bo niewiem co mi mechanik powie tutaj.
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Muszę ustawić kolory w monitorze hehehe ;-)
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
standard w 3.0TDI.. rozważ propozycję AZ Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego. Co to za propozycja?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Godny następca B5ki. Jedynie do czarnego lakieru wolałbym inne wnętrze. Gratuluje auta bo jest czego.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
No właśnie tego mi brakowało wcześniej. No i kolor czarny. Pewnie za 2-3 miesiące mi się znudzi bo wszystko będzie porobione i pójdzie na sprzedaż Auto przeszło kompletny przegląd. Do wymiany prawa poduszka silnika i coś z klapkami w kolektorze. W czwartek będzie robione
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Zasnąć bym nie mógł mając takie auto w garażu. Porno!