Treść opublikowana przez radio22
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
Ja tak miałem przed wymianą czujnika temperatury wody po wymianie czujnika jak ręką odjął po 10km przy -15st C 90st na zegarze i nawet nie drgnie:wink: Sprawdź czujnik
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
Wszystko zależy jaki termostat i jaki czujnik temperatury wody ja u siebie wymieniałem czujnik i termostat wszystko ori zakupione w ASO i zero problemów 90st.C mam po przejechaniu 10km i włączonym ogrzewaniem na maxa przy obecnych mrozach -10\-18st.C i nie ma prawa się wskazówka ruszyć
-
Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
Super opis wymiany dekorów na pewno się przyda i wiele osób skorzysta. Z tego co wiem to jeszcze nie było takiego opisu odnośnie wymiany dekorów także
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Spoko ale o takie rzeczy jakim kluczem odkręcić klemy to powinieneś wiedzieć masz wszystko na wierzchu. Wracając do demontażu aku to będzie klucz imbusowy 6mm
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam kolego zadajesz naprawdę śmieszne pytania odnośnie demontażu aku ale jeśli chcesz odkręcić śrubę mocującą od aku to musisz mieć końcówkę imbusową i do tego przedłużka grzechotka i odkręcasz odpinasz wężyk odpowietrzający odkręcasz klemy i wyciągasz aku oto cała filozofia:wink:
-
Jakie filtry do auta a4 b6 1.9tdi 130 km
Z tego co wiem to wchodzi 3,8L oleju silnikowego. Musisz patrzeć na miarę oleju czy jest stan powinno być pomiędzy min-max.
-
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne 2013/14
Wesołych i spokojnych świąt Bożonarodzeniowych oraz wszystkiego najlepszego w nowym roku
-
Montaż LED zamiast postojówek
dorzuć fotki jak to wygląda w porównaniu zwykła żarówkavs led ...a później ledy w dzień...,pod wieczór....takie aukcji nic nie pokazują..... Dokładnie wrzuć jakieś foty jak świecą zwykłe i jak świecą ledy dla porównania jak dasz radę to wrzuć fotkę jaką mają barwę żarówki blue vision bo chciałem właśnie je zakupić..
-
Problem z odpaleniem B6 AWX 1.9 131 KM
Ściągnij plastikową pokrywę silnika i dokładnie obejrzyj pompę vacum czy nie ma z niej wycieków. Problemy związane odpaleniem auta mogą być związane z nieszczelną pompą
-
Wariacia Elektryki Audi A4 B5 1999r (Lift)
Jednak moje przypuszczenia że masz niedrożne odpływy sprawdziło się jest to częsta bolączka w B5 jak i B6 jak już przeczyściłeś odpływy to otwórz pokrywę kompa i zajrzyj czy tam nie dostała się wilgoć...
-
Drgania na wolnych obrotach w A4 B6 1.9TDI
Prawdopodobnie koło dwumasowe do wymiany. Napisz jaki masz przebieg auta?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja czytałem w instrukcji mojego aku że trzeba z jednej strony podłączyć wężyk odprowadzający gazy z aku a drugi otwór po drugiej stronie ma być otwarty bez korka. W swoim ori aku też tak miałem że z jednej strony był otwarty otwór. Czytałem że jak są zamknięte obydwa otwory to może napuchnąć aku:eusathink: ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Już jestem po wymianie swojego aku na VARTA Silver 77Ah 780A radzę przy wymianie aku odkręcić podstawę od akumulatora i poczyścić kanały odpływowe u mnie ten pod aku był drożny ale już drugi kanał po serwem był na maksa zabity jakimś syfem i musiałem przepychać go śrubokrętem na koniec oczyściłem komorę od aku odkurzaczem i wszystko wygląda jak nowe:naughty:
-
Montaż LED zamiast postojówek
No nie wiem na aukcji piszę że mają barwę świecenia 3400K czyli zbliżoną do ksenonu No i producent Philips model żarówki blue vision czyli świecą na niebiesko ?
-
Montaż LED zamiast postojówek
Witam jakie żarówki postojowe z barwą podobną do xenona będą pasowały do b6 dodam że nie interesują mnie chińskie ala ledy tylko coś lepszego np. Osram,Philips itp. Może macie jakieś ciekawe propozycje na miejsce postojówek w barwie xenona ? ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- A co powiecie na takie:PHILIPS żarówka halogen H6W 12V Blue Vision BAX9s (3740835294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Może ktoś używa takich postojówek to prosił bym o wypowiedz jak świecą ?
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
:facepalm:dobry ten mechanik:facepalm: No nie raz trzeba użyć przewagi w postaci rury aby zwiększyć siłę nacisku
-
kupno telewizora
A ja zamawiałem TV za 3600zł przez neta na allegro
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Ja dzisiaj byłem u mojego stałego mechanika i spytałem się o klucze jakie warto kupić on odpowiedział że ma zestaw HONITONA i tłucze go już chyba 4rok i jak do tej pory odmówiła posłuszeństwa tylko malutka grzechotka a z największą grzechotką to robił przewagę z 2 metrową rurą i nic:decayed: Mechanik pokazał mi też swój nowy zakup klucz dynamometryczny firmy Stahlwille który kosztował 350zł i po tygodniu się rozkraczył
-
problem jazdą pod górkę
Sprawdź przepływomierz może nie podawać odpowiednich ilości powietrza do turbiny i przez to się dusi.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Wielkie dzięki kolego
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Tak, to ta uszczelka. Nie tak dawno był podobny temat i z tego co pamiętam to pompy są zamienne Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka Biszczan możesz sprawdzić jaki ma numer wąż odpowietrzający co idzie pod pompą. Jest spuchniety i warto go wymienić przy okazji wysłane z Commodore 64 Też bym prosił o numer węża co idzie pod pompą to przy okazji wymienię.
-
Wariacia Elektryki Audi A4 B5 1999r (Lift)
Wariacja różnych przełączników może być spowodowane zalaniem elektroniki sprawdź pod aku czy nie masz wody mogą być zatkane kanały odpływowe.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
A ja szukam na necie używanych pomp vacum i nie wiem którą wybrać z jaką literką na końcu do silnika AWX ? Oryginalnie w audi A4 były montowane pompy vacum z końcówką Q Czy mogę do silnika AWX zamontować pompę vacum z końcówką M,C,N bo z Q są rzadko spotykane. Moje pytanie czy wszystkie pompy z różnymi literkami na końcu wytwarzają te same ciśnienie czy inne od literki Q ? I co oznacza ten symbol pod numerem seryjnym np.V140, V200 ?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Widzę że masz tą samą pompę co ja czyli tego nieszczęsnego Luca:kwasny: mnie czeka wymiana na pompę bosch. U mnie pompa vacum wygląda o wiele gorzej jest cała zalana olejem z ropą i się nadaję do wymiany. A u ciebie widzę pompę albo po regeneracji albo ktoś wstawił nową tylko ta guma przy króćcu węża jakaś rzeźba.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Prosił bym o potwierdzenie czy pompa bosch z końcówką N podpasuje do silnika AWX. I czy podczas wymiany pompy wymienia się tylko tą metalową uszczelkę co przylega do głowicy czy też inne uszczelki ? ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ---------- prosił bym jeszcze o podanie numeru tego wężyka który się znajduje pod pompą co ponoć tak puchnie od ropy to przy okazji bym wymienił ten wąż
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Witam mam problem z wyciekiem z pompy vacum a także objawia się to tym że są słabe hamulce oraz jak auto odpalam to chwilę po odpaleniu go trochę zatelepie. Z tego co czytam w tym temacie to winna rozszczelnionej pompy vacum chciałbym wymienić ją na używkę tylko jaką: moje auto audi a4 2002r 1.9tdi 130km AWX czy pompa bosch z końcówką oznaczenia N podejdzie do silnika AWX i czy w ASO dostanę tą aluminiową uszczelkę pod pompę i jakie są numery uszczelki ? Muszę być pewny co do zakupu pompy bo nie chce kupić złej:kwasny: proszę o pomoc.