Treść opublikowana przez Kubica86
-
Spoty wrocławskie
Powoli Tak luka na allegro to jak bym się puścił to za 1,5K slina bym miał w komplecie i swojego sprzedał może za 1K to by mnie wyniósł sline'owy przód 500 złotówek Może dokładkę od S4 na tył wyrwę za 2 paczki to d*pę zmienię na weekend xD
-
Spoty wrocławskie
Koledzy orientuje się jak wygląda zmiana zderzaka przód w B7 na sline'owy? Spryski są inne, a czy halo zostają?? Bo zastanawiam się nad wymianą...
-
Spoty wrocławskie
Przeliczam właśnie swój urlop i zaległego mam 20 dni z 2012 roku + 26 z 2013 razem 46 dni = 46 wolnych poniedziałków po spocie hehe
-
Spoty wrocławskie
Jak nie jak TAK W takim towarzystwie to co miało się nie podobać Tylko kto jutro by wstał do roboty
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki to może na dobry początek tygodnia jakiś spot dzisiaj ? Hahahaha
-
Spoty wrocławskie
Dobry den Pany
-
Spoty wrocławskie
Kaju pokaż co potrafisz ale w praktyce:P Ustawka na jakiegoś litra w sobotę bo w niedziele to zwłoki haha
-
Spoty wrocławskie
O dzizas... Powiekami tak jeżeli byśmy tam zrobili choć jedno auto to by była malina hehe zamiast tego że dwa galony napitka Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Pozdrowiona, :-P łańcuch przeżyje ale kagańca nie bo jak pić z kagancem hehe Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
k**wa wczoraj na spocie tańczyłem wystarczy Damy radę
-
Spoty wrocławskie
Kusisz kusisz
-
Spoty wrocławskie
Jeżeli jest ktoś kto za promile mi pomoże to zamontować to targnę się na to samemu się nie zabieram bo boje się że coś spier... ;/
-
Spoty wrocławskie
w sieci znalazłem, napisałem wiadomość i odpisał zaraz zerknę i wrzucę link. ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Mechanik 114 - sprzęgła sportowe
-
Spoty wrocławskie
Zwykłego sachsa na 580 nm? Gość mi odpisał że za 550 pln zrobi mi organiczno kewlarowe tylko swój towar muszę dać.
-
Spoty wrocławskie
Panie mi to .... Przeglądam strony www i towaru jest od groma tylko nie do b7 3.0, nom chyba że ma mieć tylko wymiar taki am. Poprostu nie wiem jakimi parametrami się kierować ;/
-
Spoty wrocławskie
Hornet z tym sprzęgłem to jakieś konkretne miałeś namyśli?
-
Spoty wrocławskie
Z ole do mnie niedaleko xd Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Horni ten łykens był zjawiskowy dobrze że wszedł
-
Spoty wrocławskie
Siemanko Miśki xD Ja wczoraj się troszkę porobiłem z żalu.... Ale tragediji nie ma
-
Spoty wrocławskie
Ostatni wpis - 5 puch poszło otwieram Reda
-
Spoty wrocławskie
Co tam ludziska spać nie możecie? Ja odrabiam teraz, bronka ciągnę
-
Spoty wrocławskie
Grubo będzie tak czy siak Damy radę
-
Spoty wrocławskie
Oj Kaju Uwierz Rychło Wrócisz Alkusie Czytaj Pierwsze litery
-
Spoty wrocławskie
Oj nagana będzie! Odrobisz grabiąc liście przed szko... yyy tzn Milenijnym!
-
Spoty wrocławskie
Hehe dobre A Ty Kaju zgłaszasz obecność ;>?
-
Spoty wrocławskie
Nom to Ja z Kobietą jestem na 100% + do tego 2 L Finlandi xD Kto chętny zapraszam PS : Na spocie, nie robiłem czipsa jak coś hehe xD