Treść opublikowana przez peter22
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Jakie nasz wymiary tego ic albo wklej linka . Tez będę brał od nich do swojej q5 ja myślałem o takim
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Rperformance - rogal
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
To gratuluje ja mam 2 jeden 8 lat a drugi w sierpniu dwa lata i przez to nie ma czasu bo zaraz po robocie trzeba odbierać od babci i się zajmować . Dlatego tez z q5 idzie mi tak opornie hehe
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
no w 2.0 trzeba usuwać dpf żeby uzyskać większe moce w 3.0 już nie jest to konieczne żeby wejść na pułap 300KM . Ale z tym usunięciem DPF-a to przesada 2.500zł . Usunięcie dpfa 800zł programowo , ic od 3.0 tdi bit 500zł w kwocie 1500 zł można się zmieścić . Felgi pozostaw srebrne inne ci znikną zobaczysz . ewentualnie pomaluj plastik dipem na próbę i jak ci się spodoba to wtedy pomaluj
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Od poniedziałku urlop więc może się coś podziałam pewnie (byle tylko pogoda dopisała ) mam jeszcze troche roboty z rodziców autami . Szukam cały czas na allegro wydechów, ale ceny mają chore , może mi się uda przekonać kolegę do sprzedania bo ma dwa zestawy , jeśli nie to trzeba będzie coś innego wkładać. Może IC uda się wsadzić też w końcu zobaczymy.
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Super siedzi . ?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
ja pierdziele , czego się czepiacie chce wsadzić zderzaki od rs-a niech wsadza . Nie każdego stać na rs-a a zderzaki już więcej osób może sobie kupic i wsadzić . pozdejmuje oznaczenia i tylko nieliczni będą wiedzieli że to może być rs po zderzakach . Ja kibicuje projektowi . jak dla mnie również powinien być dostępny pakiet rs tak jak i s-line .
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Lubie takie konkretne modzenie . Będę się przyglądał projektowi . Fajny kolorek do tego . Pamiętaj aby robić fotki może komuś się kiedyś coś przyda .
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Dokładnie , bez fotek nie na co oceniać
-
Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic
Super autko , kolor i quattro na plus
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
To ja poproszę namiar na tego goscia
-
Wymiana czujnika advanced key w Audi A4 B8
Jeszcze nie wyjmowalem , ale poprawione to te continentala
-
Audi A6 C5 AVANT -> S6 -> USA [Styling 63]
Pod Kielcami jest dobry gościu zapala , ale szukaj czegoś bliżej . Dobra rada nie oszczędzaj i daj auto do kogoś kumatego , inaczej koszta wzrosną kilkukrotnie. Jeszcze takie pytanie a olej kiedy wymieniałeś??
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
za ile wyrwałeś kierownicę z poduszką , pomału też się rozglądam za taką do mojej q5
-
Wymiana czujnika advanced key w Audi A4 B8
Jeszcze nie kupiłem kupię jeden zmienię i mam magika na miejscu co lubi naprawiać takie rzeczy .
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Trzeba zdejmować . Jest na zatrzaski i na śruby . Przekabinowali to , w a6 c6 były tylko śruby i niektórzy pisali ze się da w q5 nie na opcji
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
No s-tronic tez szybko padają a raczej mechatronika
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
To co we wcześniejszych tylko szybciej. Czytałem na fb którejś z czołowych firm zajmujących się modyfikacjami i serwisem aut. podobno główna przyczyna padania rozrządowe jest jazda na oleju po 30 tys km . Ja zmieniam co 10 tys zobaczymy czy to coś da .
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
kurczę te nowsze 3.0 tdi szybciej się sypią niż wcześniejsze wypusty . widziałem już kilka na fb rozrząd pada masakra . Ale to wszystko przez long life service . Czekam na więcej fotek . C 7 bardzo ładne auto ale s-line obowiązkowo na zewnątrz
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Zawsze można wszystko gdzieś pod tapicerka upchnąć . GPS fajna sprawa ale tez trzeba dobrze schować i najlepiej dwa nadajniki z oddzielnym zasilaniem.
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
najlepiej schowaj gdzieś telefon podłączony pod ładowarkę . najlepsze do namierzania są plus i orange .
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Narazie nic nie znalazłem . Ale cały czas rozglądam się i szukam . Generalnie brak czasu . Nawet nie wystawiłem starych zderzaków na Allegro . Masakra
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Kolego grill sq5 pasuje tylko do zderzaka poliftowego a co za tym idzie trzeba zmienić maskę i zderzak . Auto jest w oryginalnym lakierze a po lifcie zmienili odcień lakieru Wiec trzeba by było malować maskę . Gdyby odcień się nie zmienił to był by zrobiony polift . Kupił bym wszystko w kolor i tyle . Narazie zostaje tak hak jest . Znaczek pewnie wyleci przy montażu większego IC
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Daje radę . A co to gałeczka jeszcze stara ??
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Musza być ścięte do dołu , nie podobają mi się proste