Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. do 500 powinien spokojnie wytrzymać
  2. kolego mam zestaw do twojego audi właśnie do quattro przebieg 6 tyś . całość została wysłana do wawy sprzęgł SC ul Skoczylasa gdzie zostało obite kevlarem i ponownie z łożone i wyregulowane . sprzedaje bo jak kupowałem to myślałem że podejdzie do mojego a6 ale po zdjęciu skrzyni okazało się że nie podejdzie jak coś to pisz na PW
  3. długa jest skrzynia od audi 3.0 tdi manual przełożenia 35/9 dyfer najczęściej stosowany z tymi samymi przełożeniami to ETS
  4. mi się też podobają he he ---------- Post dopisany 20-01-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:18 ---------- Panowie rozglądam się już za oponkami na lato rozmiar 245/35/20 mam na oku pirelki , Continental i michelin którą markę wybrać ;o)
  5. Kupiłeś ten biały co był na allego??? Nowa tylko kratka w dyfuzor ok. 250 zł, a reszta używka. Zderzak z dyfuzorem był w okazyjnej cenie, ale brakowało tej kratki. Jak ktoś będzie chciał malować dyfuzor to kod lakieru 1RR
  6. Kupowałem wszystko nowe????. . Jakie ceny?
  7. zawsze jestem chory po tym jak wchodzę na ich strone FB ;o)
  8. auto już na stole operacyjnym czy jeszcze ????
  9. dla mnie przód to masakra . wkładaj ori s3 i pięknie
  10. jak zawsze konkretnie podchodzisz do tematu ;oD
  11. masz jakies namiary na webasto czy tylko okazyjnie 1 sztuka się trafiła ?? I co kupiłeś w zestawie
  12. przy takiej klasie auta to nie ma tragedii
  13. To będzie grubo . A kiedy odbiór RS-a????
  14. mam dobrane wg etki ale tak jak mówisz trzeba sprawdzić przełożenia czy sa takie same
  15. a mam to samo u siebie jestem po wymianie na 3 dyfer . pierwszy był od automatu i miał inne przelożenia i wtedy było wszystko ok tylko tylnie koła kręciły się szybciej i tempomat nie działał. po wymianie na dyfer od manuala zaczęły występować drgania całego tyłu w zakresie ogrotów 1200-2000 tyś . Myslałem że wina dyfra i kupiłem drugi bo z tego pierwszego wyleciała woda z olejem i coś go blokowało przy którymś tam obrocie. dwa dni temu wsadziłem kolejny dyfer od manuala zgodny z przełożeniami skrzyni wg etki i jest to samo no może trochę mniej odczuwalne. macie jakies pomysły czego to może być wina . nie jestem jedyna osoba która się boryka z tym tematem . Ja akurat dokładałem quattro , ale mam kontakt z gościem co walczy z tym od roku w Audi a6 c6 3.0 tdi manual . wymienił już prawie wszystko oprócz dyfra i nadal ma to samo .i jeździ tak od roku objawy ma cały czas takie same nie pogarsza się to cały czas ma tak samo
  16. ale za***iście wygląda , mój ojciec ma taki u siebie
  17. szukaj tunelu z polifta s-lina jest szczotkowane aluminium tak jak listwy drzwiowe
  18. ja jebe z wątku o aucie przeszło na podatki
  19. jak znajdziesz wszystko z jednego dawcy to nie ma problemu z przekładką , myslę że roboty będzie tyle samo . ale masz rację z uwagi na fakt iż audi z manualem jest bardzo mało to lepiej kupic cos z padnietym silnikiem
  20. ta dzidzia to stoi już we wrocku na serwisie naprawa 200 tyś przeleciał przez ogrodzenie i był wyciągany dźwigiem ;o)
  21. OK dzięki . Dzisiaj jeszcze podjade bo dzwoniłem i kolega da radę . Także już dzisiaj będzie wiadomo czy są błędy ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 15:17 ---------- No dobra projekt quattro uznaje za zakończony . Problem z tempomatem rozwiązany. Okazało się że całą wine ponosi dyfer który był od automatycznej skrzyni i miał inne przełożenia , w wyniku czego tylnie koła powyżej 100km/h kręciły się o 2 km/h szybciej niż przednie. Właśnie jestem po jeździe próbnej na nowym dyfrze i wszystko jest ok. Przy wymianie zmieniłem też olej . to co wyleciało z dyfra to masakra jakas galareta. Wiec tydzień jazdy i kolejna zmiana oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.