Treść opublikowana przez peter22
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
u mnie w mieście poszły dwie audice a4 jedna wczoraj i przedwczoraj . Masakra
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
szkoda tylko że nie ma s-line zewnętrznego . silnik fajny poka środek
-
[B8 CAGA] Czerwony Avant :)
coraz bardziej mi sie podoba audi w czerwieni. Gratuluje furki
-
Modyfikacja w R-Performance u Rogalottiego
ładne kreski . Jednak te 1.9 trzymają wysoki poziom i mają spore bonusy od fabryki .
-
[ALL B6] AVF quattro - Spankowóz by Spanky [ update - GTB1756VK ]
No jak na problemy z paliwem i seryjny wydech to ładnie wyszło. Czekamy na korekte audiczka będzie w pełni sprawna:naughty:
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
wydech ile cali masz bo cos cienko te rurki wygladają ? ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- co stoi na przeszkodzie zeby wiecej wyszło, wtryski czy turbo??
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
jaką podłużnicę kolego Wynik ładny a czemu na wykresie masz podpisane allroad czy to napewno twój wykres haha:decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czyli szykuje sie zmiana auta????
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
piękne auto i w odpowiednim kolorze
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Folią odpada . Lusterka pomaluje w taki sam kolor jak teraz są. Dobrze ze ma stare nakładów to nie będzie ciśnienia z malowaniem. Na spokojnie żeby było dobrze
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
przy butowaniu spali więcej , a przy normalnej jeździe spali mniej:wink:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No ta fela robi robote
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
ori na 100%
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
z tego co opisywał jaro4444 to już jest wyleczony z tych wszystkich bolączek i dlatego sie na niego zdecydowałem ---------- Post dopisany 28-01-2013 at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 20:01 ---------- dzisiaj sie troche wkur...... oto co zobaczyłem dzisiaj oryginalne lusterka szlak trafił . czym te skur.... sypia te ulice masakra:facepalm: teraz tylko pozostaje pomalować lusterka . Jak wasze sa ok to je zabezpieczcie jakimś odpowiednim woskiem
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
tylko ja miałem dodany drugi IC turbina BRD i wyszło 172KM . Myśle że podstawą jest zrobienie IC lub dodanie drugiego . Powodzenia w modach
-
golf 3 variant tdi + gtb
Moderator powinien troszke oczyścic wątek . Jak dla mnie przechwałki nie mają sensu bez potwierdzenia tego na papierze czyli wykres , logi czy inny sposób . Niektórzy się nakręcają niepotrzebnie. Najlepiej spotkajcie się na jakimś zlocie i wtedy sprawdzicie furmanki . Wiadomo że nie modzicie tych samych aut więc waga jest różna . Wydaje mi się że najlepszym porównaniem będą wykresy z hamowni .
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
ile chcesz koni uzyskać. Zamiast gtb 17 wsadzaj CAHE w BRb masz słabe wtryski w moim starym BRB na turbinie BRD wyszło 172KM na wiecej nie pozwoliły wtryski . Caha da rade do 200KM jak chcesz więcej i kręcić do 5 tyś to wsadzaj gtb2260VK
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
ja dwa dni temu sprzedałem swoją CAHE koledze z forum za 1800zł z kolektorem przebieg 6400 Km na niej mi wyszło 205 KM zero jakiegokolwiek przeładowania czy problemów ze strojeniem. A jak jeszcze wsadzisz IC od 3.0 biturbo to już będzie malina , auto dostanie więcej powietrza
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
zapodaj odrazu CAHE po co robić dwa razy program, akurat ci została kaska na turbine . Tym bardziej ze do ciepie pasuje p&p
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
napisz do rogala i zapytaj jaka u niego cena
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
troche przegięcie z tą ceną
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jak to zrobisz to już nie będzie wiele do modzenia . Piękna fura na wypasie
-
[ALL B8] moje czarne cztery kolka:)
Ładna sztuka , troszke pracy i bedzie lala:naughty:
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
no ciekawe czy przekroczy 3++
-
2.0 TDI BLB + T.BRD + 2xSMIC po programie u ROGALLA
No widać że autko dało rade . Gratuluje wyniku:kox: