Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. u mnie w mieście poszły dwie audice a4 jedna wczoraj i przedwczoraj . Masakra
  2. szkoda tylko że nie ma s-line zewnętrznego . silnik fajny poka środek
  3. coraz bardziej mi sie podoba audi w czerwieni. Gratuluje furki
  4. ładne kreski . Jednak te 1.9 trzymają wysoki poziom i mają spore bonusy od fabryki .
  5. No jak na problemy z paliwem i seryjny wydech to ładnie wyszło. Czekamy na korekte audiczka będzie w pełni sprawna:naughty:
  6. wydech ile cali masz bo cos cienko te rurki wygladają ? ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- co stoi na przeszkodzie zeby wiecej wyszło, wtryski czy turbo??
  7. jaką podłużnicę kolego Wynik ładny a czemu na wykresie masz podpisane allroad czy to napewno twój wykres haha:decayed:
  8. czyli szykuje sie zmiana auta????
  9. piękne auto i w odpowiednim kolorze
  10. Folią odpada . Lusterka pomaluje w taki sam kolor jak teraz są. Dobrze ze ma stare nakładów to nie będzie ciśnienia z malowaniem. Na spokojnie żeby było dobrze
  11. przy butowaniu spali więcej , a przy normalnej jeździe spali mniej:wink:
  12. z tego co opisywał jaro4444 to już jest wyleczony z tych wszystkich bolączek i dlatego sie na niego zdecydowałem ---------- Post dopisany 28-01-2013 at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 20:01 ---------- dzisiaj sie troche wkur...... oto co zobaczyłem dzisiaj oryginalne lusterka szlak trafił . czym te skur.... sypia te ulice masakra:facepalm: teraz tylko pozostaje pomalować lusterka . Jak wasze sa ok to je zabezpieczcie jakimś odpowiednim woskiem
  13. tylko ja miałem dodany drugi IC turbina BRD i wyszło 172KM . Myśle że podstawą jest zrobienie IC lub dodanie drugiego . Powodzenia w modach
  14. Moderator powinien troszke oczyścic wątek . Jak dla mnie przechwałki nie mają sensu bez potwierdzenia tego na papierze czyli wykres , logi czy inny sposób . Niektórzy się nakręcają niepotrzebnie. Najlepiej spotkajcie się na jakimś zlocie i wtedy sprawdzicie furmanki . Wiadomo że nie modzicie tych samych aut więc waga jest różna . Wydaje mi się że najlepszym porównaniem będą wykresy z hamowni .
  15. ile chcesz koni uzyskać. Zamiast gtb 17 wsadzaj CAHE w BRb masz słabe wtryski w moim starym BRB na turbinie BRD wyszło 172KM na wiecej nie pozwoliły wtryski . Caha da rade do 200KM jak chcesz więcej i kręcić do 5 tyś to wsadzaj gtb2260VK
  16. ja dwa dni temu sprzedałem swoją CAHE koledze z forum za 1800zł z kolektorem przebieg 6400 Km na niej mi wyszło 205 KM zero jakiegokolwiek przeładowania czy problemów ze strojeniem. A jak jeszcze wsadzisz IC od 3.0 biturbo to już będzie malina , auto dostanie więcej powietrza
  17. zapodaj odrazu CAHE po co robić dwa razy program, akurat ci została kaska na turbine . Tym bardziej ze do ciepie pasuje p&p
  18. napisz do rogala i zapytaj jaka u niego cena
  19. jak to zrobisz to już nie będzie wiele do modzenia . Piękna fura na wypasie
  20. Ładna sztuka , troszke pracy i bedzie lala:naughty:
  21. No widać że autko dało rade . Gratuluje wyniku:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.