Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. No ładnie wyszło , ale to od 4 tysi popraw a różnica bedzie kolosalna w odczuciach.
  2. nie wiem co wy tak naciskacie na te dwa bary .
  3. mój błąd ja myślałem cały czas o przednim zderzaku . Sorki za zamieszanie
  4. mi sie te fele nie podobają
  5. jak masz oryginalne lampy z ledami to moze byc tak że sie zesrały diody . Sporo takich lamp było do sprzedania na allegro swojego czasu
  6. no ładnie wyszło . na jeden sezon Ci starczy a na następny szykuj gtb22 dopiero zobaczysz jak autko sie wkręca:naughty:
  7. szkoda wydawać kase , wsadz BRD zrób IC i dopiero jedz na program , nic ci sie nie będzie świeciło a auto i tak może troszke lepiej jechać jeszcze przed programem , bo dostanie więcej powietrza z IC . Fajnie by było jak byś za turbo zrobił rure 3 cale lepiej by wstawała i reagowała na gaz.
  8. pamiętaj żeby do turbiny zalać olej , bo jak odpalisz bez to bedziesz szukał kolejnej turbiny:wink:
  9. zleje sie to z deska troche cię ponisła fantazja
  10. Na 4 biegu nie ma trakcji na sliskim. Silnik pasuje p&p i seryjnie ma 140 KM. To jest silnik grupy VW i jest to 16
  11. Ulter 90 i będzie malina
  12. Całkiem fajny wynik w tej A6 wyszedł. Masz jakiegoś linka do modów/wykresu? Mody to turbina gtb22 (zamontowana poprawnie dzieki założycielowi tego wątku), IC od audi 3.0 tdi biturbo, wydech 3 cale do połowy auta wykres masz u mnie w wątku , nie bede zaśmiecał tego wątku bo szkoda .
  13. Dzieki, Twoje autko też sie pięknie prezentuje:naughty:
  14. mi zeszło z wydechem , nie mogłem sie dopchać na poprawe aż w końcu pojechałem do innego i zrobili to w jeden dzien:wink:
  15. ale trzymacie w napięciu z tym wynikiem :naughty:
  16. No i jak będzie jakieś modzenie na dniach?
  17. Może na tych zdjęciach będzie lepiej widać https://www.facebook.com/photo.php?fbid=462358897157096&set=a.462358710490448.105603.366898146703172&type=1&theater

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.