Treść opublikowana przez peter22
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no właśnie kiedy jedziesz na korekte , ja juz wkładam gtb22 a ty jeszcze nie po korekcie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A masz jakiegos linka do tego audi????
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
okazało sie ze turbina KKK to nie garett i nie da sie jej przerobić . Szybki telefon do sprzedawcy i okazało sie że jest kumaty i Gtb22 wklada też do swojego leona . Powiedział że mi wymieni na garetta bez dopłaty :banan::banan: ---------- Post dopisany 22-10-2012 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 20:37 ---------- Z nowości to GTB wyslana do przerobienia Dzisiaj odebrałem audi ojca ,pare fotek po wsadzeniu zderzaków s-line z mojego a6. U ojca zagościł jeszcze grill poliftowy s-line z czarnym środkiem <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Zdjęcia słabej jakosci ale były robione ok 17 i pogoda tez nie była ciekawa. Auto ojca bedzie do sprzedania .
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
jesli z turbo bedzie coś nie tak , czyli bedzie potrzebna regeneracjia to wszystko max 800 zł a ze turbo jest w dobrym stanie to zobaczymy jaka bedzie cena
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
dodzwoniłem sie dzisiaj do pana od turbo i paczka juz poszla . Ma przerobic na podciśnienie i dopasowac kolektor. Teraz tylko pozostało czekać
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a masz jakieś foto-story jak przerobić???
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
strojenie bedzie robił Rogal i tez od niego dostałem namiar na goscia co przerabia turbiny. Jutro musze zadzwonic i sie umówić na przerobienie turbo:naughty:,
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
dzieki za zaineresowanie. przepływka zostanie a co do wydechu to początek będzie 3 cale i dalej 2,5 na dwa wydechy puszki ostatnie chce zostawic narazie .
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
A duża ta chmura czy normalny bąk . Sory ze ta wypytuje ale ie chce miec okopconej klapy.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
silnik jak nowy przebieg 15 tyś z 2010 roku . obecnie na caha MAM 205 KM i dymek tylko widac wieczorem jak inne auto za mną jedzie
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
mam takie pytanie do specjalistów od gtb22 , czy wszystkie auta na gtb 22 tak dymią mocno na czarno??? ogladałem pare filmików na Youtube i wszystkie walą na czarno jak tralala:kox:
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Piramida jeździ i nic się nie dzieje. Jak miał 300KM na metanu to mu się Gliwicach wybrała i wrócił na seryjne wtryski bez metanolu i wyszło 260 ---------- Post dopisany 17-10-2012 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 20:29 ---------- okazało sie ze turbina KKK to nie garett i nie da sie jej przerobić . Szybki telefon do sprzedawcy i okazało sie że jest kumaty i Gtb22 wklada też do swojego leona . Powiedział że mi wymieni na garetta bez dopłaty:banan::banan:
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
okazało sie ze turbina KKK to nie garett i nie da sie jej przerobić . Szybki telefon do sprzedawcy i okazało sie że jest kumaty i Gtb22 wklada też do swojego leona . Powiedział że mi wymieni na garetta bez dopłaty:banan::banan::banan:
-
czy turbinka BRD podejdzie do b8
sprzedaj i poszukaj cahy pasuje p&p, BRD nie podejdzie p&p
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
witam tarcze w s-line sa wieksze ale tylko w silniku 2.0 tdi w 3.0 tdi sa normalne Pozdrawiam
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
jak dla mnie paskuda de boczne wloty na IC powinny być bardziej sciete bo tak jak sie teraz patrzy z boku to wyglada masakrycznie
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
moze był dzwon i ktos kupił inny zderzak tylni niz był wczesniej:grin::grin:
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
50501 to jest do aut bez DPF-a wybrałes najgorszy olej chodzi mi o castroll. lepiej trzeba było zalać motulem albo shellem. Mój ojciec jeździ w 3.0 tdi na shellu, a ja zawsze zalewam motulem i nigdy nie miałem problemu
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
A w czym jest problem? Ja mam 2.0 a nie 1.9
-
B8 TrOOOOp
Pewnie trzeba fotele wyjac
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a te 240 KM to też sie nadają czy trzeba szukac tych 233KM ---------- Post dopisany 10-10-2012 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 18:19 ---------- Turbina Gtb22 z 3.0 tdi zamówiona, czas na kolejne mody z serii mocy przybywaj <br /><br />
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Ten silnik co mam to nie jest CR tylko taki jak miałem wcześniej(a z mitsubshi dlatego że jest z rocznika 2010 czyli młody z małym przebiegiem). W ile celuje hmmm nie wiem kolega Piramida z forum skody ma 260KM na seryjnych wtryskach + wydeszek+IC, Jam mam Wsadzony nowy IC z 3.0 biturbo TDI, wtryski i silnik przebieg z 15 tyś , wydeszek też będzie zrobiony. Zobaczymy co wyjdzie . plus tej turbiny jest taki ze ma dobry dół i jeszcze lepszą góre .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
z turbina to troche zejdzie bo trzeba ja przerobic na podciśnienie i zrobić wydeszek poczatek 3 cale a reszta 2,5 cala . prace ruszą jak turbo zostanie przerobione . a narazie to czekam jak dojedzie do mnie
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
za bardzo nie ma czym , patrzac na twój wynik :gwizdanie: :gwizdanie: ---------- Post dopisany 10-10-2012 at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2012 at 19:11 ---------- Turbina Gtb22 z 3.0 tdi zamówiona, czas na kolejne mody z serii mocy przybywaj <br /><br />
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Turbina Gtb22 z 3.0 tdi zamówiona, czas na kolejne mody z serii mocy przybywaj <br /><br />