Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    60 chyba na metr jest naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Pany nie wiem co wy tak kombinujecie tu macie pierwsze lepsze ledy osadzone wąsko bez silikonu itp. Na dodatek kupione w castoramie naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale na dokładkę naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Chłopcy słabo wam to jakoś świeci w sesie jakieś kropki po ledach i dekor nie świeci na całej długości. No chyba ze zdjęcia to tak obrazują naciepane z GT-I9195
  5. Do czego ci to?No i mamy zimę Do tego zbyt pomalować felgi i dokładki naciepane z GT-I9195 L7DL GRAU MATTTo jest ory kolor dokładki od s4 właśnie taki grafit tylko ze mat ale można by to zmienić na połysk [emoji6] Kto dziś będzie? Ps. Stanley czy możesz odebrać mi fanty ? Dzięki naciepane z GT-I9195
  6. Do czego ci to?No i mamy zimę Do tego zbyt pomalować felgi i dokładki naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany potrzebny kod lakieru ciemny grafit naciepane z GT-I9195
  8. Pany potrzebny kod lakieru ciemny grafit może ktoś zna ??? naciepane z GT-I9195
  9. Jeśli nie masz hebli 320/288 powinne wejść naciepane z GT-I9195
  10. W okolicach jastrzębia to wogole wały robią w tych komisach naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie nie wyciągniesz naciepane z GT-I9195
  12. nie podejmą się zapytajStanley jesteś w stanie sprawdzić mi auto po vinie naciepane z GT-I9195 Co tam znalazłeś? Stare audi [emoji12]Nie znalazłem mojego tez jednak nie sprzedaje raczej naciepane z GT-I9195
  13. nie podejmą się zapytajStanley jesteś w stanie sprawdzić mi auto po vinie naciepane z GT-I9195
  14. Pajda ja po przejechaniu 1200 km Fordem focusem 2 generacji miałem tydzień rehabilitacji na kręgosłup. Dlatego nigdy nikomu nie polecę tego auta naciepane z GT-I9195
  15. po co ci takie stare autohttp://allegro.pl/jedyny-mega-individual-1-6tdci-bi-xenon-skora-navi-i5783859192.html Przestań chyba forda nie kupię wole stare audinaciepane z GT-I9195 czyli jest parcie na audi to kupuj stare audi Co wiek myśli logicznie poprostu sam fakt ze stare audi kosztuje tyle co nowy Ford którym się nie da jeździć bo krzyż odpada. Ty byś kupił forda bo ja bym go za darmo nie wziął. naciepane z GT-I9195
  16. po co ci takie stare autohttp://allegro.pl/jedyny-mega-individual-1-6tdci-bi-xenon-skora-navi-i5783859192.html Przestań chyba forda nie kupię wole stare audi naciepane z GT-I9195
  17. Secio A6 fajne. Kumpel ma też przedlifta i całkiem wygodne auto. Fajnie się prowadzi.Poliftowe lampy są fajniejsze z przodu. Majki zmiany na + Lampy można zmienić zawsze :')naciepane z GT-I9195
  18. Co powiecie na to ??? http://allegro.pl/audi-a6-c6-3-0-tdi-s-line-xenon-skory-navi-quattro-i5781217161.html naciepane z GT-I9195
  19. http://allegro.pl/audi-a6-c6-3-0-tdi-s-line-xenon-skory-navi-quattro-i5781217161.html Co powiecie na to ??? naciepane z GT-I9195
  20. NicSzfagier moj mial w czwartek mega powazy wypadek...walczy o zycie w szpitalu.a jego kolega zginàł... Wszyscy sie modlimy o to zeby z tego wyszedl...kasa uwierz mi jest teraz potrzebana i mam nadzieje ze sprzedam... Jesli z tego wyjdzie to .... Ach:( No to Przemo współczuję :-( naciepane z GT-I9195
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem rns-d i zmieniłem na rns-e tez radio nie odbierało podłączyłem diversyti i radio odbiera mega super. Ale może w c3 jest inaczej. naciepane z GT-I9195
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie ważne ze będzie i wszystko będzie działać naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wzmacniacz raczej nie. obstawiam ze do concerta 3 trzeba 2 antenę tzw diversyti. naciepane z GT-I9195
  24. Aleś dowalil :-) Artur juz ma manualna to się teraz nie psuje. naciepane z GT-I9195
  25. Rozumiem Cię ostatnio też miałem okazję moja sprzedać za 21tys a nie miałem zamiaru dokładać do innego auta wiec stwierdziłem ze w tej kasie nic lepszego nie kupie... odnośnie przejścia na B7 tez nie widzę sensu nie oszukujmy się b7 to tak jak by b6 po lifcie.Amen :-)naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.