Treść opublikowana przez secio84
-
Listwy Dekory LED
60 chyba na metr jest naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Pany nie wiem co wy tak kombinujecie tu macie pierwsze lepsze ledy osadzone wąsko bez silikonu itp. Na dodatek kupione w castoramie naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ale na dokładkę naciepane z GT-I9195
-
Listwy Dekory LED
Chłopcy słabo wam to jakoś świeci w sesie jakieś kropki po ledach i dekor nie świeci na całej długości. No chyba ze zdjęcia to tak obrazują naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Do czego ci to?No i mamy zimę Do tego zbyt pomalować felgi i dokładki naciepane z GT-I9195 L7DL GRAU MATTTo jest ory kolor dokładki od s4 właśnie taki grafit tylko ze mat ale można by to zmienić na połysk [emoji6] Kto dziś będzie? Ps. Stanley czy możesz odebrać mi fanty ? Dzięki naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Do czego ci to?No i mamy zimę Do tego zbyt pomalować felgi i dokładki naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pany potrzebny kod lakieru ciemny grafit naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Pany potrzebny kod lakieru ciemny grafit może ktoś zna ??? naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jeśli nie masz hebli 320/288 powinne wejść naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W okolicach jastrzębia to wogole wały robią w tych komisach naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nie nie wyciągniesz naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
nie podejmą się zapytajStanley jesteś w stanie sprawdzić mi auto po vinie naciepane z GT-I9195 Co tam znalazłeś? Stare audi [emoji12]Nie znalazłem mojego tez jednak nie sprzedaje raczej naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
nie podejmą się zapytajStanley jesteś w stanie sprawdzić mi auto po vinie naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pajda ja po przejechaniu 1200 km Fordem focusem 2 generacji miałem tydzień rehabilitacji na kręgosłup. Dlatego nigdy nikomu nie polecę tego auta naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po co ci takie stare autohttp://allegro.pl/jedyny-mega-individual-1-6tdci-bi-xenon-skora-navi-i5783859192.html Przestań chyba forda nie kupię wole stare audinaciepane z GT-I9195 czyli jest parcie na audi to kupuj stare audi Co wiek myśli logicznie poprostu sam fakt ze stare audi kosztuje tyle co nowy Ford którym się nie da jeździć bo krzyż odpada. Ty byś kupił forda bo ja bym go za darmo nie wziął. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po co ci takie stare autohttp://allegro.pl/jedyny-mega-individual-1-6tdci-bi-xenon-skora-navi-i5783859192.html Przestań chyba forda nie kupię wole stare audi naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Secio A6 fajne. Kumpel ma też przedlifta i całkiem wygodne auto. Fajnie się prowadzi.Poliftowe lampy są fajniejsze z przodu. Majki zmiany na + Lampy można zmienić zawsze :')naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co powiecie na to ??? http://allegro.pl/audi-a6-c6-3-0-tdi-s-line-xenon-skory-navi-quattro-i5781217161.html naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/audi-a6-c6-3-0-tdi-s-line-xenon-skory-navi-quattro-i5781217161.html Co powiecie na to ??? naciepane z GT-I9195
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
NicSzfagier moj mial w czwartek mega powazy wypadek...walczy o zycie w szpitalu.a jego kolega zginàł... Wszyscy sie modlimy o to zeby z tego wyszedl...kasa uwierz mi jest teraz potrzebana i mam nadzieje ze sprzedam... Jesli z tego wyjdzie to .... Ach:( No to Przemo współczuję :-( naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja miałem rns-d i zmieniłem na rns-e tez radio nie odbierało podłączyłem diversyti i radio odbiera mega super. Ale może w c3 jest inaczej. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Dokładnie ważne ze będzie i wszystko będzie działać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Wzmacniacz raczej nie. obstawiam ze do concerta 3 trzeba 2 antenę tzw diversyti. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aleś dowalil :-) Artur juz ma manualna to się teraz nie psuje. naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozumiem Cię ostatnio też miałem okazję moja sprzedać za 21tys a nie miałem zamiaru dokładać do innego auta wiec stwierdziłem ze w tej kasie nic lepszego nie kupie... odnośnie przejścia na B7 tez nie widzę sensu nie oszukujmy się b7 to tak jak by b6 po lifcie.Amen :-)naciepane z GT-I9195