Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie razi. A poza tym można to sciemnic jak cos u mnie zrobione na jasno dokładnie tak. ja nawet swojego dekora nie widzę jak jadę, dopiero, jak spojrzę niżej. Ja chce spróbować z tym giętkim neonem ale też nie wiem kiedy.
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie razi. A poza tym można to sciemnic jak cos u mnie zrobione na jasno
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podświetlenie nad dekoracji fajnie ale stare i nie modne ja juz mam 2 lata tak. Tylko czego użyłeś Led czy giętkiego neonu napisz jak możesz pw.
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przede wszystkim jak 320 mm założysz na przód to w zestaw na tył wchodzi 288 mm a przy 312 mm w zestaw na tył wchodzi 255 mm wiec różnica jest pewnie spora.
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zderzak gdzies 300zl taniej według mnie drogo.
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja musiałem zrobić taką małą dziurkę żeby dojść do regulacji a w nowym błotniku co kupiłem juz była zrobiona.Pewnie wszystko kwestia rocznika.
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wiertarki dziury. Osprzęt pasuje. Błędu nie powinno być. Jedynie co to postojowe oświetlenie jest inne. Wiertalem w błotniku żeby było dojście do regulacji.
  9. Luźno są lepsze zdjęcia niż moje wiec spoko
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko dzięki Pany za odp.
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myślałem dzięki. Więc pewnie jest to samo z tyłem znając życie.
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska czy dół zderzaka s-line b6 pasuje do zwykłego zderzaka czy trzeba cos rezac????
  13. ?? tzn na które ? W październiku bylem
  14. No na moja nikt nie zagłosowal hehe.
  15. Ale tuner chyba taniej wychodzi.
  16. To zacznij od tego jakiego masz Rns-e z jakim nr ori
  17. Jeśli chodzi o ori kamerkę to tak :-)
  18. nie kumam ? chyba że nie rozumiem foto Chyba mu chodzi ze niby o ilość odwaznikow
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gwerty zaginął w akcji dawno już go nie ma na forum i kilku ludzi tak mi się wydaje wkurzył czym wkurzył? że się na forum nie loguje? bo nie uwierzę w coś takiego, że zostawił nie zamknięte sprawy z ludźmi, kontakt z nim jest cały czas chociażby telefoniczny.To przeczytaj o temat o imitacji samopoziomu. Już rok czekamy i zero odpowiedzi. A pieniądze poszły.
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gwerty zaginął w akcji dawno już go nie ma na forum i kilku ludzi tak mi się wydaje wkurzył
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki dzięki
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli ta co jest na aukcji która poslalem nie będzie działać tak ?
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam b7 multi funkcje a chce kupić tą kierownicęhttp://allegro.pl/show_item.php?item=4680905617#imglayer
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany do kierownicy z b8 bądź z a3 z okrągła poduszka trzeba cos zmieniać. Mam w tej chwili b7 kpl założony.
  25. Pany nie chce kto zamienić się Rns-e bo mój jak się okazało nie obsługuje kamerki. Jeśli oczywiście nie zamierzacie montować kamerki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.