Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
no możesz mieć problem, bo jak ktoś grubo pogrzebał, to się nie dowiesz - po prostu jak nie jesteś czegoś pewien, to zrób dla swojego świętego spokoju Dokladnie tak jak kolega pisze,tym Magic Dash Can'em możesz tez zmienić przebieg w sterowniku silnika z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ---------- z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój Jest blad z silniczka klapy z tego co mi wiadomo wiec moze to jest powod. A z b7 zakladalem tylko po to by miec grzane siedzenia. A przeksznik zrobilem i wsztko dziala. Jedynie co sie stslo to to co pisalem wyzej.
-
B6 DIVISION
Hej szystkim. Potrzebuje pomocy. Zmienilem climatronic na b7 i jest problem ze lewa strona auta grzeje leci cieple powietrze a prawa caly czas zimne nie zaleznie jaka temp ustawie. Co moze byc nie tak?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bedzie cieplo to beda jezdzic tak jak w zeszlym roku do 12 w nocy nie raz sie stalo
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Ja juz mam lato ale na wyjazd beda zimowki
- B6 DIVISION
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Lipa fest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czeeee
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i lato dzis pierwszy dzien na letnich kolach
- B6 DIVISION
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam 20mm 10mm i chyba 15mm A skad jestes. Fajnie by bylo jak bys na 2 czy 3 dni pozyczyl to bym sobie to sprawdzil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany potrzebne dystanse do kół pozyczyc zeby tylko przymierzyc jak to bedzie wygladac itp podobno rozmiary potrzebuje 17 na tył i 15 na przód. Jeli ktos cos podobnego ma to czekam na PW bo chciałbym to zobaczyć u siebie jak to wyglada.
-
B6 DIVISION
Pany jest ktoś z okolic rybnika kto by mial dystans pod koła zeby zobaczyc jak to wyglada jak cos niech napisze PW
-
B6 DIVISION
Oki dzieki za info. Rozumie ze przy obnizonym zawieszeniu nie beda przycierac
-
B6 DIVISION
Pany powiecie jakie mam zanowic dystanse albo czy jest ktos w stanie zalatwic. Mam opone 225/40 felga jest 18 cali szerokosc 8.5 cala i ET ma 46
- B6 DIVISION
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hej
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- B6 DIVISION
Pany mam pytanie jak napisze jakie mam ET i szerokosc felgi jestescie w stanie podac mi jakie dystanse bym potrzebowal. Zeby oczywiscie nie bylo za wasko i a szeroko.- B6 DIVISION
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No to ciulato ale to dziwne bo dlugosc maja jak oryginal - B6 DIVISION