Treść opublikowana przez Arbam
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Pozdro dla kolegi, widziany dziś na piastowskiej, machałem, ale nie wiem czy widziany
-
Spotkania na drodze
Gdzies Ty sie wypuscil? Pije specjala przez 2 dni wyjazd służbowy
-
Spotkania na drodze
Dziś koło 19 B6 kombi GD z wlepą division Gdańsk ul.Piastowska od razu widać że autko klubowe bo świeciło z daleka, spacerowałem w strone Oliwy
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Przed chwila czerwone b5 kombi przy szpitalu na geabiszynskiej ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2014 at 15:36 ---------- Czarne b7 kombi na ramkach klubowych koło lokomotywy na strzegomskim i b7 na bulwarze Ikara
-
Spoty wrocławskie
Nareszcie niedziela wolna wiec tez bede na chwile
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
A co to za b5 sedan z ramkami stoi na Tyrmanda??
-
Spoty wrocławskie
A ja k**wa w pracy...
-
Spoty wrocławskie
A na balkon nie wyjdę bo kierwwa jak na skupie
-
Spoty wrocławskie
Siema, oddawał ktoś gdzies większą ilośc butli po chmielowym bo mi sie niedługo balkon zarwie ponoć w kauflandZie na legnickiej mozna.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Kup nowe, padło mi sprzeglo na sprężarce klimy, kupiłem używke wydałem hajs dwa razy, nie ma co oszczędzać. P.s. Mam juz audio w furmanie
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
No i wleciał kolorowy FIS. Dzięki Cwiara Niebawem upragnione audio ---------- Post dopisany 25-05-2014 at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 22:45 ---------- No i granie wjechało JL Audio JX-360 Kicx 16cm odseparowany Xcusion 25cm+skrzynia w boczek Dokładne dane podam po weekendzie ale gra jak powinno. Mega wysokie, bass odpowiedni no w końcu gra... I bose sie chowa a kasa podobna ---------- Post dopisany at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ---------- No i granie wjechało JL Audio JX-360 Kicx 16cm odseparowany Xcusion 25cm+skrzynia w boczek Dokładne dane podam po weekendzie ale gra jak powinno. Mega wysokie, bass odpowiedni no w końcu gra... I bose sie chowa a kasa podobna
-
Spoty wrocławskie
Zaręczynowy złoty pierścionek! błagam kup go! (4255166442) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. SIema w pracy Ogłoszenie oczywiście znalezione nie moje ;P:grin:
-
Spoty wrocławskie
Takiego piwka jesCze nie piłem, belgijski sztos!! Ma moc Zdroweczko
-
Spoty wrocławskie
Kolor średniawka, mogli sie bardziej postarać
-
Spoty wrocławskie
Siema z rana
-
Spoty wrocławskie
Ale wyjeżdżałes z kunickiego jak Ci Siadlem na d*pę. Jak bedzie butla dzwonie i pijem
-
Spotkania na drodze
Skojarzylem po blachach i jak mówiłeś ze latasz po całym kraju. No i w niedziele ostatnio od nas wyjeżdżałes do chaty
-
Spoty wrocławskie
Kupiłeś abonament na wiadomości do Chopina? Wyślij SMS o treści message po 997 ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Tak zrobię, teraz na szybko chciałem jakies info bo siedzimy przy piwku i gadamy
-
Spoty wrocławskie
Nie w tym modelu, jak pociągnie do siebie to długie odpali albo urwie
-
Spoty wrocławskie
Ja ja migalem ale nie widziałeś, gdzie Ty u mnie na streecie sie bujacz;)
-
Spoty wrocławskie
jo Ale od b6 czy b7 ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Teściowi padł tempomat i szukamy przyczyny
-
Spoty wrocławskie
Pany kabel od b6 czy b7 podpasuje do tourana 2006r??
-
Spotkania na drodze
Pewnie Harry wracał do domu
-
Spoty wrocławskie
Avg to antyvirus