Treść opublikowana przez Arbam
-
Spoty wrocławskie
lewe tablice i ten przebieg - w życiu tyle nie ma i zobacz na ksenony - normalnie husky ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- nie ja dzisiaj cały dzień w studio , pewnie widziałeś żonę Arbama Dzis miałem to szczęście ze sam pojezdzilem autem ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- A przecie to nie był najpiękniejszy avant i nie sline
-
Spoty wrocławskie
My wlasnie wyruszamy
-
Spoty wrocławskie
Duzo ludzi na stadionie? Ja zaraz wyjeżdżam z chaty
-
Spoty wrocławskie
k**wa ta sama sarna to Chopinowi wyskoczyła na maskę Nitroo żona na zakupach
-
Spoty wrocławskie
ja mam 225/40 też z gumy:naughty:
-
Spoty wrocławskie
A kolega od najpiekniejszego avanta już nie poznaje ludzi? Kiwam mu reka popatrzyl się i pojechal dalej:facepalm: dumnie pokonuje każdy metr i nie widzi czerwonego światła, a Ty od niego oczekujesz, żeby ludzi poznawał w samochodach O kurweusz! Padłem Ja dziś też bede na festiwalu koło 19:kox:
-
Spoty wrocławskie
Do której te harce na stadionie dzis?
-
Polerowanie, woskowanie, detaling, spa dla auta we Wrocławiu -> GDZIE?
4Ohmy - Car Audio, Auto tuning, Zmiana koloru auta (oklejanie samochodów folią) - Wrocław
-
Spoty wrocławskie
Jak ma Ci sprzedać drugi raz takiego olejopijca to ja bym się zastanowił dwa razy :decayed: lepiej, żeby pił olej, niż miał go wyksztuszać a tak na poważnie to ja ze swojej a4 jestem zadowolony, chociaż nie jest to "najpiękniejszy avant w klubie":grin::grin::grin::grin::grin: Ha! +1
-
Spoty wrocławskie
Znaczy browar odpalony
-
Spoty wrocławskie
Frekwencja dopisała, spoko spot, dzieki panie i panowie. Pozdro zza browarka
-
Spoty wrocławskie
Ja tez chetnie podjade
-
Spoty wrocławskie
Odpaliłem flaszkę z teściem wiec zdrowko Panie i Panowie. Trzymajta sie!!
-
Spoty wrocławskie
Mysle ze do 22 kiełbasy jak i żywych ludzi juz nie bedzie
-
Spoty wrocławskie
No pieknie już mi lepiej hehe
-
Spoty wrocławskie
A ja znowu w robocie kierwa! Nawet w majówkę trzeba kisić w robocie... pogoda sie poprawia grill pewnie bedzie udany
-
twardy pedal hamulca
U mnie króciec na vacum był nieszczelny, wystarczyło go uszczelnić i wsio śmiga, sprawdź to u siebie bo słyszałem, że to częsta przypadłość
-
[B6 AVJ] 1.8t Revo 197hp, Reanimacja Niebieskiego pacjenta
Graty auta, ja przy wymianie oświetlenia na led musiałem rozebrać całą klapę żeby wyjąć listwę z oświetleniem tablicy i wtedy było łatwiej wymienić na led A felgami sie nie przejmuj, rzecz użytkowa jak opony, predzej czy pozniej przypier**** sie z Twojej winy czy nie
-
Spoty wrocławskie
Wesołych Pany!
-
Spoty wrocławskie
j**ane wiewiórki, kumpel miał kuny w silniku, mechanik kazał mu kostki toaletowe powiesić w komorze silnika, teraz passat pachnie sosną a kun nie widać
-
Spoty wrocławskie
To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ale rower mogłeś zostawic
-
GALERIA Spotów Wrocławskich
Mała panorama z dzis
-
Spoty wrocławskie
I teraz jest najładniejszy hehehe