Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arbam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arbam

  1. lewe tablice i ten przebieg - w życiu tyle nie ma i zobacz na ksenony - normalnie husky ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- nie ja dzisiaj cały dzień w studio , pewnie widziałeś żonę Arbama Dzis miałem to szczęście ze sam pojezdzilem autem ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- A przecie to nie był najpiękniejszy avant i nie sline
  2. My wlasnie wyruszamy
  3. Duzo ludzi na stadionie? Ja zaraz wyjeżdżam z chaty
  4. k**wa ta sama sarna to Chopinowi wyskoczyła na maskę Nitroo żona na zakupach
  5. ja mam 225/40 też z gumy:naughty:
  6. A kolega od najpiekniejszego avanta już nie poznaje ludzi? Kiwam mu reka popatrzyl się i pojechal dalej:facepalm: dumnie pokonuje każdy metr i nie widzi czerwonego światła, a Ty od niego oczekujesz, żeby ludzi poznawał w samochodach O kurweusz! Padłem Ja dziś też bede na festiwalu koło 19:kox:
  7. Do której te harce na stadionie dzis?
  8. 4Ohmy - Car Audio, Auto tuning, Zmiana koloru auta (oklejanie samochodów folią) - Wrocław
  9. Jak ma Ci sprzedać drugi raz takiego olejopijca to ja bym się zastanowił dwa razy :decayed: lepiej, żeby pił olej, niż miał go wyksztuszać a tak na poważnie to ja ze swojej a4 jestem zadowolony, chociaż nie jest to "najpiękniejszy avant w klubie":grin::grin::grin::grin::grin: Ha! +1
  10. Znaczy browar odpalony
  11. Frekwencja dopisała, spoko spot, dzieki panie i panowie. Pozdro zza browarka
  12. Ja tez chetnie podjade
  13. Odpaliłem flaszkę z teściem wiec zdrowko Panie i Panowie. Trzymajta sie!!
  14. Mysle ze do 22 kiełbasy jak i żywych ludzi juz nie bedzie
  15. No pieknie już mi lepiej hehe
  16. A ja znowu w robocie kierwa! Nawet w majówkę trzeba kisić w robocie... pogoda sie poprawia grill pewnie bedzie udany
  17. U mnie króciec na vacum był nieszczelny, wystarczyło go uszczelnić i wsio śmiga, sprawdź to u siebie bo słyszałem, że to częsta przypadłość
  18. Graty auta, ja przy wymianie oświetlenia na led musiałem rozebrać całą klapę żeby wyjąć listwę z oświetleniem tablicy i wtedy było łatwiej wymienić na led A felgami sie nie przejmuj, rzecz użytkowa jak opony, predzej czy pozniej przypier**** sie z Twojej winy czy nie
  19. Wesołych Pany!
  20. j**ane wiewiórki, kumpel miał kuny w silniku, mechanik kazał mu kostki toaletowe powiesić w komorze silnika, teraz passat pachnie sosną a kun nie widać
  21. To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet
  22. Pięknie
  23. Ale rower mogłeś zostawic
  24. Mała panorama z dzis
  25. I teraz jest najładniejszy hehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.