Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    sprawdz cewke i kable . ja choc mialem nowe szlak trafil je kupilem na probe takie za 80zl i jest igla Robert Sondy leza jeszcze bo ciagle jezdze ale zrobie je bo spalanie troche wieksze ---------- Post dopisany 18-03-2014 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 08:36 ---------- Panowie nie posiadacie moze pompki centralnego zamka moze byc uszkodzona;p
  2. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Cieszy mnie to bardzo:) naprawde:) ja niestety wczoraj rozwalilem miske;d juz 4 ;p
  3. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Dzis Auto poprostu mknie przez sosnowiec jak w niemczech tramwaj:) cicho spokojnie bez szarpan. Oficjalnie warsztat mam w sosnowcu ul.Pilsudskiego 42 tel jak cos masz w moim podpisie na dole w profilu:)
  4. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    na spokojnie wkoncu doszly moje cewki dzis prawidlowe kupilem Beru i zaraz jade modzic ;p
  5. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Sony_dark dzis mnie odwiedzil kompy sprawdzone usterka wyeliminowana:) wkoncu 3 osoba ma dobrze:)
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    raczej nie . powiem Ci ze taniej bylo by podjechac do nas i podmienic spedzic caly dzien ale wiedziec co jest grane
  7. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    yhnm dobra to pizzerie mam obok warsztatu i tam da sie zjesc pogadac i wypic Sok! wiec bedzie dobrze:) a teraz spadam sie przygotowac na jutro ;p hehe 3majcie sie do juterka:)
  8. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    WaskiVw w sumie tez powinienem Ci podziekowac za pomoc bo porada wiesz zawsze ratuje zycie a drugie ktos mnie uczyl porada 50zl;p wiec hmmm Flaszka:D?
  9. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Sondy jutro wymieniam i bedzie naprawde wszystko w najlepszej kondycji . Ps odnosnie inetresu to zwolamy spocik jakis ;p hahahah a tak powaznie to jestesmy umowieni!!! Pamietaj:)
  10. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    sluchaj duzo rzeczy moze byc ja juz wymienilem wsio wiec musi dzialac;p napisz co robiles juz
  11. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tak jest uklad zaplonowy":) ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ogolnie wymienilem cewke modul swiece kable i jest git
  12. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    za niedlugo zapraszm do mnie ;d na warsztat i do Waskivw ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- chlopaki tak dopisze i powiem tak kazdy mowi wez to sprzedaj .... dzis siedze i licze to tyle to tyle itd ale auto ktore zrobilo 50tys km w ciagu roku to nie dziwie sie ma prawo nie sprzedam go chocbym mial wymienic kazdy kabel po koleji nie rzecz polega w tym ze jak sie psuje to sprzedac kupisz kolejne dolozysz i tyle ja wsadzilem kupe kasy 3850zl juz wiec auto moze byc jakie jest ale ma palic skrecac hamowac i ma byc takie ze wstaje leje i jade gdzie trzeba nie poddawajcie sie naprawde . Czesci bede mial na podmianke sluze pomoca ze wysle je na podmianke itd ale licze na zwrot bez oszukiwania i napewno dojdziecie Sony_dark zapraszam moje auto bedzie podatne na to byscie mogli sobie dokonczyc swoje auta i by dzialaly czesci dostepne kupywanie jak ja to tamto 100 500zl widzicie kazdego co innego boli ale wymienie i wiem co jest a samochod bedzie w lepszej kondycji wiec dla mnie lepiej ile mam to wkladam a u was moze byc glupota a wiec WaskiVW ma racji troche tam i prosze jeszcze raz sprawdzcie uklad zaplon
  13. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ktos podpowiedzial szukac w ukladzie zaplonowym cewki wymienialem a jednak nie dobre:) jak by ktos chcial mam w dobrych cenach i nie chinole a uzywanych oryginalnych nie brac syf i tyle;p:kox:
  14. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Problem rozwiazany auto poli i jezdzi sadzi kilometry jak rolnik kukurydze przyczyna Kable od modulu ktore ida do cewek oparly sie na kolektorze wydechowym poczym sie stopily i rozsadzilo cewke
  15. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ale tylko inny masz bo masz ASR wiec ;p malo ich bylo z tego co wiem
  16. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a ja uwazam ze wsadze jeszcze z 2tys i dalej beda:grin:juz mnie smieszy to;p heheh Ale co poradzic :kox:
  17. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    jak Ci podesle to sobie sprawdzisz moj tak jak gadalismy przez tel dzis:) ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 17:38 ---------- najlepszego chlopaki z okazji dnia kobiet niech wasze a4 chodza jak zloto ;p a moja dalej niech robi za pomnik ;d
  18. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    chlopie ja juz sie smieje bo tyle mi zostalo ;p dobrze ze umiem sam robic ale wiesz nie kazdy wszystko wie i zrobi a druga sprawa Forum i np my stali obywatele otóż tego naj naj piekniejszego dzialu audi a4 b5 2.6 v6 dajemy sobie rade i sluzymy pomoca . Sam nie doszedl bym do wszystkiego Dzieki Jurek i Darek (Dardit) dalej zobaczymy jak sie potoczy . Ale humor mam i nie zamierzam go tracic;d wiecej tekstow do rozerwania burzach na PRIV hahahahahaaha:kox: ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Sony_dark jak rozwazysz moja propozycje mysle ze dobra opcja na sprawdzenie to daj znac bo potem jak zapakuje wszystko do puszek itd to nie bedzie mi sie chcialo wyciagac a raczej nikt Ci nie uzyczy kompa:)
  19. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
  20. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    bede sie przenosil na swoje wiec na dniach Ci podam namiar na mnie a z kablem to szukam dalej;p hahaha duzo ich jest a chce to zrobic dobrze bo nie jezdze blisko sc ze jak cos to dojde tylko sadze kilometry jak rolnik kukurydze ;p
  21. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Jurek ja juz wymienilem ostatnio wszystko na nowo teraz walcze z elektryka mysle ze wkoncu dojde tego i zakupilem nowy kolektor ssacy bo moj pekniety to wiesz moze tez dawac w palnik wiec mam nadzieje ze jeszcze dzien dwa i ogarne a nie chce robic fuszerki z elektryka
  22. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    jak krokowy odpiety to zapali i bedzie dzialac . Jak cos wysle Ci ecu i sprawdzisz sobie tylko jak to zrobic zebym ja ani ty nie zostal wydymany:kox:
  23. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    taniej sprzedac kupic nowe;p
  24. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no nie testowalem bo przeciez nie odpala ;/ walcze z palacym sie bezpiecznikiem pompy paliwa;/ jutro mam nadzieje ze bedzie cos wiadomo ale wiecie wole klientowi robic auto zeby bylo ok i kase miec jak siedziec przy swoim i nie miec nic procz kosztow dzis doszly kolejne 330zl;/
  25. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tak:) jest ok:) tylko pali bezpiecznik wiec jutro ciag dalszy dzis odpuszczam bo cos spiernicze. moj komp dalem do naprawy itd wiec jak zrobia go itd to bedzie na sprzedaz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.