Treść opublikowana przez dawid_sc
-
Cyrk z wolnymi obrotami
sprawdz cewke i kable . ja choc mialem nowe szlak trafil je kupilem na probe takie za 80zl i jest igla Robert Sondy leza jeszcze bo ciagle jezdze ale zrobie je bo spalanie troche wieksze ---------- Post dopisany 18-03-2014 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 08:36 ---------- Panowie nie posiadacie moze pompki centralnego zamka moze byc uszkodzona;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Cieszy mnie to bardzo:) naprawde:) ja niestety wczoraj rozwalilem miske;d juz 4 ;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Dzis Auto poprostu mknie przez sosnowiec jak w niemczech tramwaj:) cicho spokojnie bez szarpan. Oficjalnie warsztat mam w sosnowcu ul.Pilsudskiego 42 tel jak cos masz w moim podpisie na dole w profilu:)
-
Cyrk z wolnymi obrotami
na spokojnie wkoncu doszly moje cewki dzis prawidlowe kupilem Beru i zaraz jade modzic ;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Sony_dark dzis mnie odwiedzil kompy sprawdzone usterka wyeliminowana:) wkoncu 3 osoba ma dobrze:)
-
Cyrk z wolnymi obrotami
raczej nie . powiem Ci ze taniej bylo by podjechac do nas i podmienic spedzic caly dzien ale wiedziec co jest grane
-
Cyrk z wolnymi obrotami
yhnm dobra to pizzerie mam obok warsztatu i tam da sie zjesc pogadac i wypic Sok! wiec bedzie dobrze:) a teraz spadam sie przygotowac na jutro ;p hehe 3majcie sie do juterka:)
-
Cyrk z wolnymi obrotami
WaskiVw w sumie tez powinienem Ci podziekowac za pomoc bo porada wiesz zawsze ratuje zycie a drugie ktos mnie uczyl porada 50zl;p wiec hmmm Flaszka:D?
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Sondy jutro wymieniam i bedzie naprawde wszystko w najlepszej kondycji . Ps odnosnie inetresu to zwolamy spocik jakis ;p hahahah a tak powaznie to jestesmy umowieni!!! Pamietaj:)
-
Cyrk z wolnymi obrotami
sluchaj duzo rzeczy moze byc ja juz wymienilem wsio wiec musi dzialac;p napisz co robiles juz
-
Cyrk z wolnymi obrotami
tak jest uklad zaplonowy":) ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ogolnie wymienilem cewke modul swiece kable i jest git
-
Cyrk z wolnymi obrotami
za niedlugo zapraszm do mnie ;d na warsztat i do Waskivw ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- chlopaki tak dopisze i powiem tak kazdy mowi wez to sprzedaj .... dzis siedze i licze to tyle to tyle itd ale auto ktore zrobilo 50tys km w ciagu roku to nie dziwie sie ma prawo nie sprzedam go chocbym mial wymienic kazdy kabel po koleji nie rzecz polega w tym ze jak sie psuje to sprzedac kupisz kolejne dolozysz i tyle ja wsadzilem kupe kasy 3850zl juz wiec auto moze byc jakie jest ale ma palic skrecac hamowac i ma byc takie ze wstaje leje i jade gdzie trzeba nie poddawajcie sie naprawde . Czesci bede mial na podmianke sluze pomoca ze wysle je na podmianke itd ale licze na zwrot bez oszukiwania i napewno dojdziecie Sony_dark zapraszam moje auto bedzie podatne na to byscie mogli sobie dokonczyc swoje auta i by dzialaly czesci dostepne kupywanie jak ja to tamto 100 500zl widzicie kazdego co innego boli ale wymienie i wiem co jest a samochod bedzie w lepszej kondycji wiec dla mnie lepiej ile mam to wkladam a u was moze byc glupota a wiec WaskiVW ma racji troche tam i prosze jeszcze raz sprawdzcie uklad zaplon
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ktos podpowiedzial szukac w ukladzie zaplonowym cewki wymienialem a jednak nie dobre:) jak by ktos chcial mam w dobrych cenach i nie chinole a uzywanych oryginalnych nie brac syf i tyle;p:kox:
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Problem rozwiazany auto poli i jezdzi sadzi kilometry jak rolnik kukurydze przyczyna Kable od modulu ktore ida do cewek oparly sie na kolektorze wydechowym poczym sie stopily i rozsadzilo cewke
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Ale tylko inny masz bo masz ASR wiec ;p malo ich bylo z tego co wiem
-
Cyrk z wolnymi obrotami
a ja uwazam ze wsadze jeszcze z 2tys i dalej beda:grin:juz mnie smieszy to;p heheh Ale co poradzic :kox:
-
Cyrk z wolnymi obrotami
jak Ci podesle to sobie sprawdzisz moj tak jak gadalismy przez tel dzis:) ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 17:38 ---------- najlepszego chlopaki z okazji dnia kobiet niech wasze a4 chodza jak zloto ;p a moja dalej niech robi za pomnik ;d
-
Cyrk z wolnymi obrotami
chlopie ja juz sie smieje bo tyle mi zostalo ;p dobrze ze umiem sam robic ale wiesz nie kazdy wszystko wie i zrobi a druga sprawa Forum i np my stali obywatele otóż tego naj naj piekniejszego dzialu audi a4 b5 2.6 v6 dajemy sobie rade i sluzymy pomoca . Sam nie doszedl bym do wszystkiego Dzieki Jurek i Darek (Dardit) dalej zobaczymy jak sie potoczy . Ale humor mam i nie zamierzam go tracic;d wiecej tekstow do rozerwania burzach na PRIV hahahahahaaha:kox: ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Sony_dark jak rozwazysz moja propozycje mysle ze dobra opcja na sprawdzenie to daj znac bo potem jak zapakuje wszystko do puszek itd to nie bedzie mi sie chcialo wyciagac a raczej nikt Ci nie uzyczy kompa:)
-
Cyrk z wolnymi obrotami
- Cyrk z wolnymi obrotami
bede sie przenosil na swoje wiec na dniach Ci podam namiar na mnie a z kablem to szukam dalej;p hahaha duzo ich jest a chce to zrobic dobrze bo nie jezdze blisko sc ze jak cos to dojde tylko sadze kilometry jak rolnik kukurydze ;p- Cyrk z wolnymi obrotami
Jurek ja juz wymienilem ostatnio wszystko na nowo teraz walcze z elektryka mysle ze wkoncu dojde tego i zakupilem nowy kolektor ssacy bo moj pekniety to wiesz moze tez dawac w palnik wiec mam nadzieje ze jeszcze dzien dwa i ogarne a nie chce robic fuszerki z elektryka- Cyrk z wolnymi obrotami
jak krokowy odpiety to zapali i bedzie dzialac . Jak cos wysle Ci ecu i sprawdzisz sobie tylko jak to zrobic zebym ja ani ty nie zostal wydymany:kox:- Cyrk z wolnymi obrotami
taniej sprzedac kupic nowe;p- Cyrk z wolnymi obrotami
no nie testowalem bo przeciez nie odpala ;/ walcze z palacym sie bezpiecznikiem pompy paliwa;/ jutro mam nadzieje ze bedzie cos wiadomo ale wiecie wole klientowi robic auto zeby bylo ok i kase miec jak siedziec przy swoim i nie miec nic procz kosztow dzis doszly kolejne 330zl;/- Cyrk z wolnymi obrotami
tak:) jest ok:) tylko pali bezpiecznik wiec jutro ciag dalszy dzis odpuszczam bo cos spiernicze. moj komp dalem do naprawy itd wiec jak zrobia go itd to bedzie na sprzedaz - Cyrk z wolnymi obrotami