Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galka90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez galka90

  1. galka90 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    No ale problemy ze świecami/cewkami moga się właśnie tak objawiać że na ciepłym już jest ok dlatego o to pytałem czy to nie świece. Wydaje mi się że jakikolwiek problem z rozrządem powodowałby że cały czas byś miał nierówną prace
  2. galka90 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Ja też nie mam 0 0 0 0 ale działa ok. Jesteś na sto procent pewny, że to jest rozrząd nie cewki albo świece?? Zazwyczaj nie padają wszystkie wariatory więc to mnie dziwi troszkę. Innych błędów brak np wypadania zapłonu??
  3. galka90 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Jak sa walnięte to nic z tym nie zrobisz bo ci się będzie zawsze przestawiał
  4. galka90 odpowiedział(a) na boro81 temat w 3.0
    No ale tam w Polonezach była jeszcze akcja taka jak ja pisałem czyli smar z olejem w most to nie szumi:P jeszcze trociny wrzucali:P A swoją drogą można i do silnika garść trocin nie będzie ciekło na pewno długo już nie pocieknie:grin::polew: Teraz do silnika się wlewa olej zalecany przez producenta, a głównie chodzi o syntetyk, półsyntetyk, mineralny. Zakres lepkości jest też uzależniony od tego jak wykorzystujemy auto bo jeżeli ktoś jeździ mocno zmodzonym 1,8T i służy mu tylko do pałowania to nie zaleje 15W40 raczej. Nie zalecam jednak serwisowania w systemie longlife jakoś mnie to nie przekonuje. Leje się taki olej jaki powinien iść aż nie zacznie go brać za dużo,a potem nie gęściejszy tylko remont lub inny silnik i kropka. Wyciek to i tak najlepsza opcja przy znikającym oleju i najtańsza więc nie ma co kombinować!
  5. galka90 odpowiedział(a) na boro81 temat w 3.0
    Ja bym dodał taką mieszankę 3l 15W40 i 2kg towotu:P:P wtedy nie będzie ciekło, a tańsze to niż uszczelnienie silnika:polew::polew: Kto wymyśla takie akcje w stylu cieknie silnik to zalewać gęściejszy olej?? A jak na gęstym będzie ciekło to co smar czy klej???? cieknie lokalizujemy wyciek uszczelniamay i kropka.
  6. ale korekty po jednym wałku robiłeś już?? Drążę temat bo znajimy mechanik podsunął mi pomysł z bmw a mianowicie ustawiać to na mierniku elektrycznym
  7. galka90 odpowiedział(a) na kazek8211 temat w 3.0
    spróbuj kabelek podłączyć może coś nam powie:P mówisz o gazie a na benzynie nie próbowałeś?? Wiem, że występuje szum, ale może to np szum łożyska na napinaczu paska wieloklinowego a gaśnie przez gaz. Ale obstawiałbym fazatory jeśli to rozrząd
  8. czy przy dostrajaniu luzujesz po jednym kole rozrządu i kręcisz wałkiem czy jak ?? mógłbyś to opisać??
  9. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    najtaniej i najlepiej zrób te logi dynamiczne źle działające świece powinny wyjść w tym a nie będziesz kasy na darmo wydawał jak zrobić logi jest na forum i zrobisz każdym vagiem który się połączy z silnikiem
  10. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    tak zgadza się nie zwróciłem uwagi że masz tiptronic:P a po zmianie czujnika położenia wału błąd wykasowany został?? Logi w takim wypadku to podstawa, ale źle ustawiony rozrząd więcej by powodował niż tylko delikatne trzęsienie budy.
  11. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    z dwumasą jest różnie czasem drży buda i drążek zmiany biegów, mocno wywalona będzie stukać i szarpać, często w parze zacznie się sprzęgło ślizgać nawet jak było dobre to dwumas je zniszczy do końca. ASN często mają problemy z nierówną pracą mój też zakuleje czasem ale to naprawdę sporadycznie z tego co mi się wydaje ten typ tak ma można szukać błędów wszędzie rozrząd przepływka czujniki położenia wału temperatury i wiele innych może czasem zadrżeć zmniejszając lub zwiększając obroty a obrotomierz zmian nie wyłapie bo będą na tyle małe. Puki objawy nie są jakieś naprawdę martwiące to lepiej nie ruszać bo mozna wiele kasy i czasu stracić, a nic się nie dowiedzieć, bo nawet w ASO tego nie rozwiążą.
  12. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    to obawiam się, że to dwumas powoli daje o sobie znać jeśli to co piszesz to jedyne objawy
  13. galka90 odpowiedział(a) na Dawidosss_88 temat w 3.0
    ja już zrobiłem portfel szczupły ale warto było
  14. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    a po dźwięku nie ma nie równej delikatnie pracy i to jest na zimnym czy zawsze??
  15. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    a silnik sam w sobie równo pracuje bez nawet delikatnych falowań??
  16. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    i to właśnie nie jest EGR tylko zawór do systemu powietrza wtórnego które mylą z EGR i ja też myliłem na forum mnie sprostowano:P ASN nie ma egr i kropka.
  17. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    Na forum byla juz dyskusja o egr wyszlo ze w asn go brak ciekaw jestem jak wyglada ten egr w asn mozesz podeslac zdjecie jakies?? ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- według mnie dobrze. zawór zwrotny to 33 trójnik 34 dróga noga trójnika leci jako 46 do zaworu magnetycznego a trzecia noga ta niepodłączona to 47 i powinna być podłączona do trójnika 23
  18. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    w asn nie ma EGR ale to na 99% odma jest:p system powietrza wtórnego to te dwa grzybki na końcu głowic co jest mylony z EGR w ASN ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- i zgadza się system powietrza wtórnego to nie EGR wprowadziłem w błąd:P
  19. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    właśnie o to mi chodziło z tym przewodem ale byłeś szybszy tomeklpu:P ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- TO jest system powietrza wtórnego, ten zaznaczony przez Ciebie jest z prawej głowicy. Masz jeszcze z lewej i od wału korbowego wchodzą one do tej czarnej okrągłej puszki a ona wchodzi w dolot :naughty:te plastikowe przewody też sprawdź czy masz całe ja przy demontażu połamałem wszystkie i wymieniłem na gumowe, dopóki nie pozakładałem właśnie tego ustrojstwa auto nie pracowało równo no nie do końca system powietrza wtórnego bo to jest EGR chyba. To jest odpowietrzenie bloku silnika czyli odma ale reszta się zgadza:P
  20. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    U danelczyka z 3miechy temu miałem ta akcję pojechałem auto na warsztat wjechało wydruk z akcji otrzymałem sprawdzili i okazało się że poprzedni właściciel zmienił cewki to nie były orginały więc powiedzieli ze nie moga wymienić a nic o warszawie czy rzeszowie nie mówili więc kogoś oszukali albo mnie albo ciebie:P przewód ten to nie jest do kolektora ssącego do gruszek zmiany długości dolotu i zbiorniczka podciśnienia??
  21. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    sprawdzą ci to po numerze vin a u siebie okazało się że miałem wymieniane juz cewki przez kogoś poza akcją serwisową ale pojechałem tam i się okazało dopiero na miejscu to. Delphi powinieneś dać radę zczytać błędy bez problemu jeśli jest na OBD2
  22. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    znam mechanika a kabla nie masz?? logi dynamiczne znajdziesz na forum jak się robi ale potrzebujesz kabla. Jak nie masz za tydzień będę w lbn to mogę ci sprawdzić kablem. Jeśli to cewki i są oryginalne zadzwoń do ASO do Danelczyka i zapytaj o akcje serwisową na cewki nawet możesz przed sprawdzeniem każdym innym to zrobić to sami ci to ogarną za darmo
  23. galka90 odpowiedział(a) na q3marcin temat w 3.0
    jak najbardziej to może być wina cewek szczególnie że asn ma akcje serwisowa na cewki. Najlepiej podłącz kabel jeżeli łapie lewe powietrze będzie chyba błąd na przepływce a jak nie to logi dynamiczne zrób i będziesz wiedział. Cewki wyrzuci od razu błędem
  24. galka90 odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    moja mizernie się prezentuje przy jego:P i jeszcze moja umyć się nie chciała:P
  25. galka90 odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    czyja to czarnula b6 w kombi z przodu sline zderzak z boku listwy s4 lampy z kierunkami usa stoi na ryckich blachach w Dęblinie na jednostce??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.