Treść opublikowana przez galka90
-
problem z dzwiami od strony pasażera
ok ok mała podpowiedź jak za to się zabrać??
-
problem z dzwiami od strony pasażera
Mam problem z drzwiami od strony pasażera a mianowicie centralny działa szyby działają ale jak otwieram drzwi na fisie się nie wyświetla nic lampka się nie zapala i boczne światło czerwone też dodatkowo jak otworzę te drzwi tylko po otworzeniu centralnego to po czasie samochód się zamyka Wie ktoś co to może być i gdzie w ogóle tego szukać??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeździłem takim fajnie się zbiera:p Gratuluje koledze i bardzo fajne wyposażenie
-
Egr?
witam ostatnio zaobserwowałem że mi szarpie na wolnych przy dodaniu gazu jakby nagle zawiechę złapał. Poprzedni właściciel mówił o czyszczeniu egr i moje pytanie gdzie on jest w tym silniku jak się dobrać?? Czy zaślepienie go to dobry pomysł jak tak to czy w kompie trzeba grzebać??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
albo olimp:P Plaza płatny parking ma więc lepiej Orkana lub olimp
-
Zapala się kontrolka abs i esp pomocy!!!
Jak możesz podłącz vaga i nie gdybaj chyba że stać cie na wymianę czujnika a potem podpięcie się i szukanie. Czujnik kupowałem za 56zł z dwa tygodnie temy wymiana pryszcz jest na forum. Raczej dalej obstawiam ten czujnik ale podłącz vaga.
-
Kompletny wydech z kwasówki do A4 B6 3.0 ASN quattro
kwasiaka nie łatwo się spawa:/ Ale pochwal się a na czym ci zależy?? na dźwięku??
-
Zapala się kontrolka abs i esp pomocy!!!
kolego o tym jest sporo na forum obstawiam też czujnik ale proponuje szukać też
-
Pranie podsufitki
podsufitki w audi lybia odłazić to fakt (kumpel pierze zarobkowo i mówił że podsufitek boi sie maszyna ruszać w audi). W audi czyści się tak jak napisał cptolgierd i będzie git:P
-
dylemat olejowy
Z drugiej strony mało nie ma przejechane bo 260000 ale zero wycieków i równo chodzi (kupując z kumplem dwu złotówkę na sztorc postawiliśmy na silniku i stała:P) zalewam motulem 5w40 i cieszę się jazdą dzięki za poradę
-
dylemat olejowy
motula brałem pod uwagę 5w40:P 0w30 odpada bo jak mówił że przy 5w40 trochę brał (nie wiem ile dla niego było trochę 3.0 zawsze trochę weźmie od wymiany do wymiany czy się mylę??) Ile jest dopuszczalne zużycie oleju w tych silnikach?? Bo chyba zaleje motulem i zobaczę jak żre ten olej:P
-
dylemat olejowy
witam. Zbliża mi się wymiana i mam problem. auto jest zalane shellem 10w40. Poprzedni właściciel zmienił z shella 5w40 na 10w40 bo ponoć mniej bierze oleju na tym. Mój dylemat polega czy wrócić do syntetyka czy zostać przy półsyntetyku?? Prosiłbym też o poradę jaki wy lejecie do swoich 3.0??
-
Znaczenie ET Felgi
dzięki już się dowiedziałem ale i tak dzięki za odpowiedź jak coś to są fele od skody rs za 1000zł Piekne orginalne alufelgi 18 "Zenit" Tomaszów Lubelski ? Tablica.pl (może ktoś z dystansami albo do skody będzie chciał)
-
potrzebna pomoc szybko
według tego kalkulatora który znalazłem na forum ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl wychodzą 2mm za głęboko i niestety 14mm z przodu za głęboko w stosunku do 18' 8j ET43 (takie chyba największe wchodzą) ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- no nic zrezygnuje jednak ale daje linka do aukcji jak ktoś ma skodę Piekne orginalne alufelgi 18 "Zenit" Tomaszów Lubelski ? Tablica.pl sprzedaje razem z oponkami nie wiem jakimi na pewno 225/40/18 Wiem że można dystanse dorobić ale jakoś mi brak przekonania do dystansów
-
potrzebna pomoc szybko
właśnie o to mi chodzi czy nie będzie za głęboko schowana:P
-
potrzebna pomoc szybko
czy felga 18' 7,5j ET51 wejdzie do audi a4 b6??
-
Znaczenie ET Felgi
18' 7,5j ET51 podejdą do b6?? proszę o szybką odpowiedź
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Potrzebuje szybko informacji mam do kupienia felgi rozmiar 18' 7,5j ET51 czy podejdą do a4 b6??
-
Gaśnica
Ja wożę w bagażniku we wnęce z boku przez to że widziałem jak sąsiadowi wywaliło gaśnicę w środku auta w lecie (nie wnikam w jakim stanie ją miał ale awers wożenia w aucie został) Gaśnicę halonowe są chyba jeszcze w lotnictwie używane jak się nie mylę
-
[ALL B6] S4 b6
piękne autko życzę bezawaryjności:P ale spalanie szacun musiałeś jechać jak emeryt ja w miarę spokojnie 30/70 miasto/trasa w moim 13litrów LPG a u ciebie dwa gary więcej i taki wynik:P Co do LPG do dużych silników zawsze się znajdzie taki który powie że to profanacja. Moje zdanie jest takie wole na co dzień jeździć 3,0 w gazie niż robić nim 100km w miesiącu w benzynie a resztę autobusem. Dodatkowo bardzo podobają mi się komentarze typu jak stać cię na takie auto to stać cię na benzynę do niego. Większość z posiadaczy b6 stać na audi s8 bo cena jest bardzo zbliżona czy każdego stać na tankowanie ?? Podałem taki przykład ale zaraz polecą teksty w stylu wolę moje B6 bo s8 brzydsze. To jest jałowe gadanie ale jak mam wybierać między jazdą 1.9tdi które pali ok 6l to wolę moim 3.0 w LPG i mieć radochę z jazdy. Wcześniej miałem lagune i rok jeździłem na benzynie i koszty w paliwie identyczne więc niech każdy odpowie czy chce 220KM czy 120KM?? S6 nadaje się do gazu i go dobrze znosi więc jeśli ktoś robi powyżej 15000 km rocznie to się opłaca zagazować.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a może przed majówką jakiś spocik np w olimpie w jakiś piątek lub weekend ?? można by obgadać kto jedzie dopracować furki przed Ułężą
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
romet kadet 50cm do dziś w rodzinie opel kadet 1,3 z gazem poszedł na żyletki:P renault laguna 1,8 gaz ojciec jeździ miękki delikatny francuz audi a4 b6 3.0 220KM quattro (teraz)
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
nie wsłuc**ję się aż tak mam v6 i wolę żeby było silnik słychać a audi zaprojektowało wydech bardzo cichutki więc mój mod mi pasuje:P jesli chodzi o przyrost mocy bo niektórzy mówią że po wycięciu kata od razu normalnie 10KM wydaje mi się że to maksymalnie byłoby z 5KM (nie w każdym silniku) a i tak nikt tego nie odczuje:P zostawienie samej puchy jest wygodne na przeglądach bo są różni diagności myślę że nikt nie zauważy różnicy w mocy między rurą a puchą po kacie ale mogę się mylić.
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Nie wiem jak to jest ale często po wycięciu kata dźwięk silnika jest brzydszy głośniejszy ale brzydszy. Dużo osób porównuje go do dźwięku poloneza:P Co o tym sądzicie??
-
Czym się różnią te końcówki drążków: LMI 25863 oraz LMI25972
wielkie dzięki:P Już wszystko rozumiem:P