Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galka90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez galka90

  1. galka90 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Powiem tak wiem ze cos przepali asn ale znam tez kierowcow aut z tymi silnikami ktorzy uparcie twierdza ze im w okolicach 100na 1000 wiec pytam czy sa miejsca gdzie podcieka i zauwazylem niewielkie podcieki przy uszczelce pokrywy prawej wiec juz wiem ze odrobine tendy ucieka dodatkowo poprzednik zalal auto polsyntetykiem a slyszalem opinie ze zalanie syntetykiem po polsyntetyku to nie najlepszy pomysl:-\
  2. odgrzewam kotleta ale co z tego wyszło ??
  3. galka90 odpowiedział(a) na sławek85 temat w Audi A4 B6
    a czy ktoś może zwymiarować taką bo chętnie bym taką zrobił sobie bo ta blokada jest tylko do 3,0 v6 i nie chce pchać się w koszty rzędu 300zł do jednego silnika
  4. galka90 odpowiedział(a) na abc77 temat w 1.8T
    http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/a4-b6-3-0-moze-1-8t-290467/ tu masz podobny dylemat poczytaj:P
  5. galka90 odpowiedział(a) na ghostrider1916 temat w 3.0
    na allegro kiedyś gościu miał sam kupowałem nie kombinuj bo w asn jest ten bagnet dwa razy zgięty i dlatego jest z tak elastycznego materiału a jak zrobisz cos nie tak i urwie ci sie w kijowym miejscu a zassie to pompa alejowa to może być niemiło cena pamietam wyszła mnie około 60 zł z przesyłką
  6. galka90 odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    moduł sterowania zapłonem może??
  7. galka90 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    może ktoś zna miejsca gdzie sa podcieki najczęściej w tym silniku a ciężko je zauważyć. znika mi olej ale nie widzę żyby dymił jest to w normie audi około 300ml/1000km ale szukam przyczyn
  8. galka90 odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    a ten zawór jest jakoś smarowany przez olej??
  9. galka90 odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    Do kogo to post a jak nie egr to co???
  10. galka90 odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    czy ten egr jest w jakiś sposób powiązany z olejem ?? da się go zaślepić??
  11. mi pasuje piątek od około 17 najlepiej
  12. a wracając do spotu dzisiaj o której ?? może bym wpadł przywitać się w końcu
  13. galka90 odpowiedział(a) na skax temat w Audi A4 B6
    a nie sądzisz że po porządnym zmatowieniu po wcześniejszym umyciu jakimś płynem nie zejdą owady?? to po czym ty jeździłeś??
  14. domestos jest ciekawy:p chlor jest niezdrowy a wręcz zabójczy więc ciekawe jest użycie domestosu nawet rozcieńczonego do układu klimatyzacji:p w dodatku rozcieńczasz go wodą więc wysychać będzie bardzo długo
  15. dzięki jako że mam jeszcze piankę to dokończę ja wprost do parownika i zobacze jak nie to ten alkohol kupię i dalej zobaczę
  16. a jak to robiłeś izopropanolem?? wyjmowałeś parownik??
  17. ted25 czyli ty całą półoś wyjąłeś od strony skrzyni?? Jak tak to nie trza wyjmować wahacza. U mnie półoś nie miała miejsca na wyjście bez rozpięcia jednego wahacza lub odkręcenia półosi koło skrzyni ale widać 3.0 dostarcza więcej zabawy:P zgadzam się wyjęcie go jest ciężkie ale jak piwo smakuje o 22 gdy zaczynasz skręcać (tak ja miałem z pierwszym łożyskiem w mojej:P)
  18. teraz wystarczy mi czekać na relację z jazdy próbnej:P
  19. mógłbyś się pochwalić gdzie i za ile dostałeś dyfer z V8 bo to biały kruk jest dosłownie:P
  20. mozesz napisać co to było??
  21. dev a od a6 ten pod tarcze 321 podejdzie?? Kumpel ma na zbyciu tanio i myślę czy nie wziąć ale czy da radę
  22. są jeszcze spraye do świateł coś takiego LAKIER, SPRAY DO KLOSZY LAMP - CZARNY FIRMOWY (3463342530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. używał ktoś jak zdaje rezultat??
  23. jak rozwiercisz śruby to tak nie trzeba ale jak chcesz rozkręcić to trzeba porządny klucz a nie ma miejsca do założenia go bez wyjęcia półosi
  24. i nie nastawiaj się że bedzie łatwo i że łożysko samo wypadnie jak odkręcisz te cztery śruby. dev i miałeś racje przynajmniej jeden wahacz trzeba zdjąć żeby półoś wyrzucić (w którymś temacie pisałem że nie trzeba) drugie łożysko już robiłem i 270tys oryginał zapieczone na amen. Robiłem pseudo ściągacz i młotek w ruch a ono i tak nie wychodziło w końcu dłuto zeszlifowałem na cienko i wbiłem miedzy zwrotnice a łożysko i ruszyło się.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.