Treść opublikowana przez galka90
-
Kłopoty z olejem
Powiem tak wiem ze cos przepali asn ale znam tez kierowcow aut z tymi silnikami ktorzy uparcie twierdza ze im w okolicach 100na 1000 wiec pytam czy sa miejsca gdzie podcieka i zauwazylem niewielkie podcieki przy uszczelce pokrywy prawej wiec juz wiem ze odrobine tendy ucieka dodatkowo poprzednik zalal auto polsyntetykiem a slyszalem opinie ze zalanie syntetykiem po polsyntetyku to nie najlepszy pomysl:-\
-
[B6 ASN] Ustawianie rozrządu
odgrzewam kotleta ale co z tego wyszło ??
-
Blokada rozrządu?
a czy ktoś może zwymiarować taką bo chętnie bym taką zrobił sobie bo ta blokada jest tylko do 3,0 v6 i nie chce pchać się w koszty rzędu 300zł do jednego silnika
-
1.8T czy 3.0?
http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/a4-b6-3-0-moze-1-8t-290467/ tu masz podobny dylemat poczytaj:P
-
Problem z bagnetem
na allegro kiedyś gościu miał sam kupowałem nie kombinuj bo w asn jest ten bagnet dwa razy zgięty i dlatego jest z tak elastycznego materiału a jak zrobisz cos nie tak i urwie ci sie w kijowym miejscu a zassie to pompa alejowa to może być niemiło cena pamietam wyszła mnie około 60 zł z przesyłką
-
wypadanie zapłonu szarpanie
moduł sterowania zapłonem może??
-
Kłopoty z olejem
może ktoś zna miejsca gdzie sa podcieki najczęściej w tym silniku a ciężko je zauważyć. znika mi olej ale nie widzę żyby dymił jest to w normie audi około 300ml/1000km ale szukam przyczyn
- Egr?
- Egr?
- Egr?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi pasuje piątek od około 17 najlepiej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
za tydzień to zależy o której
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a wracając do spotu dzisiaj o której ?? może bym wpadł przywitać się w końcu
-
Zabawa z przednim zderzakiem
a nie sądzisz że po porządnym zmatowieniu po wcześniejszym umyciu jakimś płynem nie zejdą owady?? to po czym ty jeździłeś??
-
Brzydki zapach :(
domestos jest ciekawy:p chlor jest niezdrowy a wręcz zabójczy więc ciekawe jest użycie domestosu nawet rozcieńczonego do układu klimatyzacji:p w dodatku rozcieńczasz go wodą więc wysychać będzie bardzo długo
-
Brzydki zapach :(
dzięki jako że mam jeszcze piankę to dokończę ja wprost do parownika i zobacze jak nie to ten alkohol kupię i dalej zobaczę
-
Brzydki zapach :(
a jak to robiłeś izopropanolem?? wyjmowałeś parownik??
-
Czy można wymienić samo łożysko w piaście dla A4 B6?
ted25 czyli ty całą półoś wyjąłeś od strony skrzyni?? Jak tak to nie trza wyjmować wahacza. U mnie półoś nie miała miejsca na wyjście bez rozpięcia jednego wahacza lub odkręcenia półosi koło skrzyni ale widać 3.0 dostarcza więcej zabawy:P zgadzam się wyjęcie go jest ciężkie ale jak piwo smakuje o 22 gdy zaczynasz skręcać (tak ja miałem z pierwszym łożyskiem w mojej:P)
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
teraz wystarczy mi czekać na relację z jazdy próbnej:P
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
mógłbyś się pochwalić gdzie i za ile dostałeś dyfer z V8 bo to biały kruk jest dosłownie:P
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
mozesz napisać co to było??
-
Wibracje kierownicy podczas hamowania A4 B6
dev a od a6 ten pod tarcze 321 podejdzie?? Kumpel ma na zbyciu tanio i myślę czy nie wziąć ale czy da radę
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
są jeszcze spraye do świateł coś takiego LAKIER, SPRAY DO KLOSZY LAMP - CZARNY FIRMOWY (3463342530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. używał ktoś jak zdaje rezultat??
-
Czy można wymienić samo łożysko w piaście dla A4 B6?
jak rozwiercisz śruby to tak nie trzeba ale jak chcesz rozkręcić to trzeba porządny klucz a nie ma miejsca do założenia go bez wyjęcia półosi
-
Czy można wymienić samo łożysko w piaście dla A4 B6?
i nie nastawiaj się że bedzie łatwo i że łożysko samo wypadnie jak odkręcisz te cztery śruby. dev i miałeś racje przynajmniej jeden wahacz trzeba zdjąć żeby półoś wyrzucić (w którymś temacie pisałem że nie trzeba) drugie łożysko już robiłem i 270tys oryginał zapieczone na amen. Robiłem pseudo ściągacz i młotek w ruch a ono i tak nie wychodziło w końcu dłuto zeszlifowałem na cienko i wbiłem miedzy zwrotnice a łożysko i ruszyło się.