Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galka90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez galka90

  1. Witam Przeprowadziłem się ostatnio do słupska i jestem ciekawy jak tutaj ze zlotami i entuzjastami audi
  2. galka90 odpowiedział(a) na blackp7 temat w Audi A4 B6/B7
    Przyczyna to padajaca pompa. Możesz spróbować wymienić płyn to ją troszkę wyciszy na jakiś czas. Pompy w vag mają to do siebie że często szumią.
  3. galka90 odpowiedział(a) na blackp7 temat w Audi A4 B6/B7
    Do asn silnika używka 300 około, a za 350 nową wydaje mi się że nie będzie jakaś super. Od a4 też mają kroćce z różnych stron.
  4. galka90 odpowiedział(a) na blackp7 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie będę zakładał nowego tematu więx zapytam tutaj. Czy pompa z a6 c5 podejdzie do a4 b6. Ze zdjec rożni się króćcem zasilającym pompę, a w sumie kierunkiem jego "zwrotu". Czy da się go obrócić??
  5. Czyli co zostawiac moja serie 312 jak w planach mam 2.7t ?? Chyba jednak troszke za malo :-) od porsche to sie pchac nie bede bo mnie finansowo wykoncza chodzilo mi tylko o to ze byly tam wszystkie jakie podchodza bez problemu i tyle ale zostane przy s4 345 dzieki dev za pomoc
  6. kiedyś gdzieś znalazłem jakie zaciski podchodzą pod b6 bez modyfikacji na jakimś forum chyba zagranicznym i nie mogę tego znaleźć. Były tam zaciski łącznie z tymi od porsche. Może ktoś to znalazł i by chciał sie podzielić
  7. dzieki za info i radę już wiem czego szukać A jeszcze jedno zaciski z S6 C5 podejdą i na jaka tarcze
  8. kłopot z klockami w sensie że trzeba podpiłować czy taki że nie dobiorę żadnych?? pod 320 plug and play rozumiem W A6 C6 były jeszcze 347 chyba a z nimi da radę bez problemu??
  9. czy wszystkie zaciski z A6 C6 pod tarcze 321 pasują do A4 B6?? Żeby przerobić je na 345 należy zmienić jarzma?? Dużo taniej takie zaciski można wyrwać
  10. Na pewno łatwiej ogarnąć wsadzenie V8, ale z drugiej strony miałbyś pierwszego asn kompresor:P problem w tym że mało miejsca na pasek klinowy do napędzania tego kompresorka i jeszcze podłączenie do intercoolerów wodnych dodatkowa chłodnica wody i pompka upchnąć wszystko pod maska będzie mega ciężko i nie wiem czy sama maska ci się zamknie:P tez nad tym myślałem ale wole juz albo 2,7 biturbo albo v8 pakować
  11. galka90 odpowiedział(a) na Glecik temat w Lubelskie
    Podrzuc telefon na priva Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  12. galka90 odpowiedział(a) na kazek8211 temat w 3.0
    Po pierwsze sprawdzić kompresje i zrobić próby olejowe. Taka ilość szczerze powiedziawszy to na castrola to nawet dramat, tyle to zajechany poldzer bierze To są 2-3litry na 1000km!!!! nawet po zmianie na inny zejdzie mu o połowę, więc dalej 1-1,5litra dramat. Normę olejową Audi można sobie w d..ę wsadzić bo jest specjalnie zawyżona. Mechanicy zalecają zmianę oleju na 10W jak zaczyna brać bo jest tańszy i jak już ci bierze to po prostu dobijasz jeszcze silnik przed remontem trochę bezsens ponieważ na rozgrzanym silniku 5w40 i 10w40 będzie brał tyle samo oleju a na zimnym silnik ma gorsze smarowanie. Na razie nie polecajcie zmiany uszczelniaczy zaworowych bo to troszkę bez sensu. Po pierwsze dlatego że w ASN często zapiekają się pierścienie a po drugie często wymiana uszczelniaczy bez wymiany prowadnic zaworowych jest bezsensem. Dlatego moja propozycja zrób kompresje i próbę olejowa wtedy dowiesz się czy silnik zdrowy i którędy ucieka kompresja. Najbardziej zaskakuje mnie fakt, że zaczął chlać olej po regeneracji sprężarki i obawiam się uszkodzenia spowodowanego przez mechanika który wyciągał sprężarkę. Posprawdzaj na wycieki może przy filtrze coś urwał bo chyba w tej okolicy jest sprężarka klimy. Jest też opcja że rozrząd źle założony i tam są wycieki pod osłonami.
  13. o ile dobrze kojarzę to jak nie działa to zawsze masz w pełni otwarty więc na wyższych obrotach jest to samo co przy sprawnym co innego na niskich gdzie przy sprawnym gruszki skracają, a jak jest niedziałające to mamy ciągle otwarty. Różnica w mocy jedynie z niskich obrotów powinna być moim zdaniem
  14. Nie odkręcać a wybić drążek kierowniczy ze zwrotnicy i chodziło jeżeli kolega na siłę chciał się dostać przez górne wachacze.
  15. Palnik super sprawa ale trzebq uważać żeby wachacza nie uszkodzić:-) u mnie wykręcałem ją i trochę wyszła potem dobijałem spowrotem i znowu wykręcałem dobijałem aż na tyle ją rozruszalem że się wybila:-) cały czas oblewałem wd40 :-)
  16. Nie pamiętam niestety na jakiego splina jest łożysko:/ A pochwal się jak wyjąłeś przegub którą metodą tak z ciekawości pytam?? Acha łożysko też się zapieka nie wystarczy tylko wykręcić śruby i ono wypada:P najlepiej między zwrotnicę a łożysko od zewnętrznej strony wbić coś płaskiego i chudego np jakieś dłuto lub szeroki spiłowany śrubokręt:P Aluminium jest cudowne do takich prac:P
  17. jak ciężko chodzi to na pewno walnięte:P a przegub na pewno masz rozwalony bo może to było łożysko??
  18. Ja mu nie każę się narobić proponuje tak jak ty mówisz to zrobić:-) on chce innaczej, więc na siłę nie zmieniam zamiarów skoro w ten sposób też jest prawidłowo:-) podałem rzetelnie jak to wygląda z rozpinaniem góry a decyzja należy do właściciela auta, w końcu nauka też kosztuje i oby tylko nerwów :-)
  19. Wybicie ich jest rownie uciazliwe, jak nie gorsze, jesli ich nie chcesz rozwalic. Ja jak je wymienialem owalilem sie młotkiem i widełkami do wybijania sworzni i je wybiłem, ale i zniszczyłem. Wybić je i nie uszkodzić jest ciężko. Proponuje zacząć od wybicia drążka kierowniczego jest łatwiej i może uda się na tyle odgiąć zwrotnicę na tyle żeby wyjąć przegub. Po doświadczeniu z wielowachaczem spróbowałbym najpierw tego lub wykręcił ze skrzyni
  20. Widze ze kolega malo wie o wielowachaczu. Dolne wahacze sa na sworzniach stożkowych wiec łatwiej je wybić mimo wszystko. Co do górnych po pierwsze kup nową śrubę, bo z niej nic nie bedzie. Zalej odrdzewiaczem odkręć nakretkę a nastepnie kluczem spróbuj wykręcić śrubę. Jak ja zerwiesz on pewnie sie trochę wykręci to jak ci się chce to ja dalej wykrecaj jak nie to ja dabij spróbuj wybić i tak w kółko aż ja wybijesz i nie zapomnij o podlewaniu odrdzewiaczem. Ale śruba to najłatwiejsze co cię czeka przy rozpinaniu górnych wachaczy jeśli nie idą do kosza:-) na przegub najlepszą metodą jest jednak wykrecić całą półoś :-/
  21. Mam pytanie moze laika czy kratka środkowa jest identyczna w wersji sline i zwyklej???
  22. Jakoś nie uważam żeby air byl dobrym rozwiazaniem do auta na codzień z powodów które pisalem. Do tego zima i problemy z zamarzaniem jakiejś śladowej ilosci wody która pomimo osuszaczy zawsze się znajdzie i może spowodować np zamarzniecie elektrozaworu. Nie miło by było jakbyś rano szedł do auta załatwić ważna sprawę a autko leży na glebie i nie chce wstac:-/. Wiele osob po sezonie wywala aira i wsadza porzadny gwint a za tą cenę już masz kozacki gwint. Wiem że to zawalisty bajer sam kiedyś chciałem ale mnie sprowadzono na ziemie.
  23. Mógłbyś napisać co chciałbyś osiągnąć? Bo jezeli auto na zloty to spoko fajny zawias:-) jesli na codzien to moim zdaniem taki sobie np airride jest twardy jak jest podniesiony do gory więc masz sztywną koze a na samym dole jest dość miękkie i pływające gwint jest lepszy, ale nie daję takiego efektu:-)
  24. galka90 odpowiedział(a) na gibon_81 temat w 3.0
    U mnie nie przekracza jest delikatnie ponad 90 ale nie powyżej 100 nawet w upalne dni więc masz pewno termostat wywalony
  25. z Angola są takie same silniczki???? głównie o potencjometry mi chodzi?? Jeszcze jedno pytanie jakaś klapa rozdziela powietrze pomiędzy klimatyzacją a ogrzewaniem i która to jest ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.