Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galka90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez galka90

  1. mechanik ci musiał coś zj***ć a to taka łatwa czynność
  2. nawet nie zauważyłem:P przeczytałem temat zobaczyłem że ktoś pisał i napisałem swoje doświadczenia:P
  3. powiem z doświadczenia posiadacza 3.0:P da sie zapiszczeć ale nie za długo i trzeba go wkręcić na obroty i strzał ze sprzęgła jak sie nie strzeli to poczujemy "miły" zapach i może nawet dym zobaczymy ale właśnie sprzęgła ale nie opon:P quattro jest ciężkie jeśli chodzi o palenie gumy ale ma to dobre skutki bo jak bys spróbował mocna ośką z pod świateł ruszyć to byś sie przekonał a quattro gaz w podłogę i jedziesz:P
  4. ja też uderzałbym w 2,7 biturbo i tam spokojnie 300KM sie zrobi jak zabraknie modyfikacja i puki trakcji wystarczy:P jeśli chodzi o 1,8t to zrobić 300KM to już zdrowo pokombinujesz:(
  5. U mnie jest przy lewym reflektorze. Żeby dostać się do czujnika należy go wymontować. Ale widać go nawet bez demontażu [pomiędzy chłodnicą a reflektorem] PS: Dzięki za info co do czujnika. Czas odwiedzić ASO w b6 jest właśnie tutaj
  6. a przypadkiem ten 3R0 959 126 nie zamienia tego 8E0959126
  7. Ciezko powiedziec bo mozesz przygotowac sie od jakiegos zaciecia luzu na lewarku do remontu- wymiany skrzyni biegow. Badz przygotowany na najgorsze i tyle bo tak nikt ci nic nie powie :-D ja obstawiam problem z wybierakiem
  8. powiem ci tak jak ci łożysko ładnie nie wyjdzie ze zwrotnicy to masz taka lipę jak ja miałem. Wszyscy piszą że 4 śruby i samo wypada u mnie zapiekło się na amen waliliśmy młotem żeby wybić i nie ma mocnych a przy okazji łożysko rozwaliliśmy więc wyjęcie zwrotnicy nas czekało a kto rozpinał wahacze w audi tak żeby ich nie zniszczyć to wie o czym mówię I podsumowując z godziny roboty wyszło półtora dnia Więc jak ci łożysko nie wyjdzie przy lekkim stukaniu młotkiem i nie grzebałeś nigdy przy wahaczach a nie masz czasu i ochoty rozgrzebywać tego to złóż i zostaw u mechanika: przy normalnej robocie wahaczy dolnych nie trzeba rozpinać bo nawet jak się zastanawiam to po co jedyne co mi przychodzi do głowy to wyjęcie przegubu a to wystarczy jeden wyjąc wahacz ten dolny tylny ale jak nie jest zapieczone to łożysko niemal samo wypadnie więc po co się męczyć?? devastation możesz mi wyjaśnić po co wahacze rozpinać dolne (absolutnie nie chce się kłócić żebyś tego za atak nie uznał chciałbym wiedzieć dlaczego ty rozpinasz)
  9. w tej sytuacji na 99% obstawiam czujnik miałem identyczną sytuacje ale kup dobry czujnik kwiacior811 i jaki czujnik wkońcu kupiłeś 3R0 959 126??? Czy inny??
  10. a tak na przeszłość po co ma te wahacze odpinać?? normalnie wykręci bez odpinania wyjąć też wyjmie chyba że jest zapieczone na amen ale wtedy tylko całą zwrotnicę wyciągnąć trzeba
  11. kolega TOM77 za lema do b6 liczy 288 a za trw 246 przynajmniej miesiąc temu może zapytaj u niego
  12. sprawdziłbym też zawias bo czasem przy hamowaniu potrafi puknąć a robione coś było ostatnio z hamulcami??
  13. 4 otwory jak dla mnie ktoś modził z mega nie oryginalnymi wielkimi czujnikami parkowania ale kolo ma fajny dresik swoją drogą
  14. sprawdź dokładnie kabel obstawiam to bo masz dwa zwarcia więc pewnie gdzieś ci się złamał sprawdź zaraz przy wtyczce poszarp zobacz czy któryś ci sie nie wyrwie sprawdź wtyczkę sprawdź mi też logi na 01 i ciśnienie jakie pokazuje
  15. klapy od nawiewów sie nie domykają lipna sprawa z tym jest poczytaj http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/all-b6-klimatyzacja-dwustrefowa-prawa-strona-chlodzi-ani-grzeje-115305/ ten temat ci powinien rozjaśnić duzo
  16. POLSKI MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU GL-3 Fe ALU TESTER (3253503296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja taki miałem do oglądania aut w sam raz:P jeśli chodzi o oglądanie aut to poco ci taki meega drogi ma wyjść malowanie i koniec:P a to na każdym wyjdzie:P
  17. wizualnie to nie jest dobry pomysł te czujniki najprawdopodobniej moga różnić się ilością pinów i nieznacznie długością gwintu czego nie widać (chodzi mi o numer 3 i 4) po za tym numer 5 jest zamienny z numerem 4. proponuję z tej aukcji wziąć ten z numerem 3R0 959 126 jest poprawiony i nie powinien się zepsuć a w b6 pasuje. ja kupowałem ten wszystko sprawne polecam (swoja droga już jest 5zł droższy:P) Czujnik klimatyzacji 8Z0959126 8E0959126 3r0959126 (3272764700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a po zmianie czujnika podłączałeś pod kabel i co wychodziło?? sprawdzałeś ciśnienia zacznij od tego i wrzuć logi
  18. sprawdź dokładnie kable do wtyczki lubią się przerwać czujnik wymieniałem za 120zł na allegro wszystko śmiga 250zł to sporo. jeśli nie pali się econ to mogą być same przewody lub po prostu za niskie ciśnienie w klimie czynnika patrz dalej spierdziela lub nie dobił niech sprawdzi logi jakie ciśnienie masz w klimie. sygnał nie ciągły może sygnalizować przerwany przewód one się tam załamują i na forum już o tym jest napisane trzeba szukać że się potrafią połamać
  19. sorry masz rację mój błąd:doh: ostatnio za dużo przeglądałem chodziło mi o Zavoli Zeta-S scorpion ma problemy z ciśnieniem i z wieloma innymi rzeczami przerabiają je trochę i pomimo wersji którą napisałem gtII (plastikowy dekiel) to dalej problematyczny. A nie myślał kolega o dwóch parownikach po 150KM cenowo wyjdzie prawie to samo. Co do BRC poprzednie auto miało BRC pół roku i miało podlewanie:( Ale akurat to wina gaziarza knot jeden oszczędził na parowniku co mnie dziwi bo z tego co wiem to BRC robią tylko serwisy BRC a to chyba oznacza jakieś szkolenia żeby kichy nie robić!
  20. a co o tym reduktorze powiecie Scorpion II GT ostatnio wiele opinii słyszałem dobrych. Ja mam u siebie BRC i nie jestem zadowolony. Mało fachowców którzy to ogarniają często benzynką podlewa (oczywiście dobrze założona i wystrojona będzie śmigać świetnie) ale niestety styczność miałem z dwoma i obydwie źle założone (reduktor genius max, wtryski pomarańczowe). Stag chyba najlepszy wybór moim zdaniem inny samochód od dwóch lat zasuwa i jedynie filtry wymieniam.
  21. Witam Mam ostatnio problem a mianowicie jak odpuszczę gaz i potem dodam to czuć opóźnienie i szarpnięcie i dopiero zaczyna jechać dodatkowo ostatnio w weekend zaczęło coś szumieć jakby łożysko. Zaglądałem pod spód i tak: jak ruszam wałem czuć jakby luz łapałem jedną ręką przed a drugą za podporą i mogłem delikatnie obrucić tą częścią bliżej dyfra w stosunku do tej przy skrzyni dodatkowo przednia poduszka ta naprzeciwko chłodnicy jest wydupczona delikatny luz jest też przy dyfrze. Obawiam się poważnego zabiegu moje pytanie co jak sprawdzić żeby wyeliminować poszczególne problemy (oczywiście poduszka idzie do wymiany bezapelacyjnie), czy to może być wina poduszki i jak tak to jak to sprawdzić?? czy ktoś sprawdzał tak jak ja i czy też miał takie luzy??
  22. ile mniej więcej kosztuje nowy ori i czy to tylko aso czy gdzieś jeszcze dostane
  23. witam a ja mam pytanie lepiej kupić używany oryginał nowy zamiennik czy nowy aso (wiadomo że nowy oryginał najlepszy ale chodzi cena jakość)
  24. wielkie dzięki w weekend majowy to sprawdze co lepsze np dzisiaj juz wszystko działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.