Treść opublikowana przez animavili
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Tunera tmc nie ma.gala zmostkowana tzn wchodzi do kostki czarnej iso od radia i stamtad do tej szerokiej w navi(26pinowej) na pin 5.u mnie pin4 w kostce navi jest oznaczony jako KL_15 i mam tu zmostkowany s-kont z czrnej kostki radia.wcześniej. bylo zamontowane radio concert.mam rozumiec ze trzeba te dwa przewody wypiac z kostki iso i maja isc jedynie do tej 26pinowej w navi.jak powinno wyglądać kodowanie licznika (dokladalem fis niedawno) i rns-d jesli nie mam tunera tcm.czy cany powinny byc pociagniete pod licznik cz w moim przypadku nic to nie da.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Mialem troche luzu , wiec wróciłem do tematu navi.mam u siebie 8E0 035 192 czyli dx z audi A4B6.radio i cd dziala.gala zmostkowana z kostki iso na pin DFA_L ,KL_15 tez podpiety.Czy przy braku plyty komunikaty z menu navi sa ok?. Niedawno dołożyłem zegary z fisem,muszę cos zmienic? Galerie zdjęć na aukcje Nie moge tez wejsc w menu gali. Ps.Przepraszam ,ale przez tapatalk nie moge edytowac posta
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Tom A4 żle mnie zrozumiałeś bo ja pisałem o konsoli do której link podał kolega. Konoli 1Din nie warto rzeźbić bo ulepy z tego wychodzą ;-). Warto też zwrócić uwagę przy kupnie kompletnej konsoli czy ma ramkę na radio która jest zaznaczona na moim zdjęciu. Niby navi trzyma się bez niej na zaczepach ,ale trochę waży.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Do kompletu do tej konsoli to tylko awaryjnych,kubka i ramki na to.Jak też masz polifta to przełożysz od siebie. Jak szukasz konsoli to fajnie jakby była ramka na radio ,bo w większości aukcji jej nie ma. Darmowe galerie na aukcje Allegro
-
Cieszko odpala?
Kolego pisze się ciężko.
-
ABS po wymianie przegubu
Sprawdź przewód czujnika,może się poluzował lub uszkodził.Ewentualnie sam czujni mogłeś wcisnąć ,albo przy czyszczeniu zapylić/zatłuścić. Sam kilka dni temu wpakowałem Ruville i wszystko ok.
-
przegub ajm
Przegub zewnetrzny?. Napewno sa przynajmniej 2 rodzaje,ktore roznia sie iloscia naciec.warto wiec pod kod silnika dobierac. Napisane z Lumi
-
pojedyncze migniecie zamknięcia drzwi i potrójne otwarcia problem
Sprawdz czy pompka ci nie plywa.jest w prawym tylnym nadkolu. Napisane z Lumi
-
Logowanie licznika
Znajdz na forum watek dorabianie I adaptacja kluczykow a a4b5 rozwieje to watpliwosci.kabelkiem z vagcom ,vcds ,vcdslite nie wyciagniesz pinu wiec nie wiem jaki mass na mysli. Napisane z Lumi
-
Logowanie licznika
Vag tacho lub can commander .chinski kabelek za 100zl Napisane z Lumi
-
Padnięty fis gdzie naprawić?
http://www.aceef.pl/
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
Ja to u szwagra w touranie wlasnie za pomoca nitonakretki naprawilem.szukajcie stalowych z kolnierzem Bo aluminiowe dlugo nie pozyja.u niego bylo M8. Napisane z Lumi
-
Emulator zmieniarki czy wymiana radia.
Same pliki nie musza byc numerowane, moga miec nazwe jak na kompie Napisane z Lumi
-
Pomocy ! Straszliwa wilgoć
Proponuje sprawdzić czy układ nie jest cały czas na obiegu wewnętrznym.W przypadku klimatronika często się zdarza ,że silniczek od klapki nawiewu pada i nie przełącza. Druga sprawa to dokładne wysuszenie auta i sprawdzenie czy nagrzewnica nie cieknie.
-
Auto odpala i gaśnie po 2sek.
Objaw jest taki jakby immo jednak bylo.moze mechanior go nie wywalil a jedynie zakodowal klucze.powinien ci wywslic blad po przeskanowaniu vagiem 'silnik zatrzymany orzez immobilizer' .cos takiego u mnie wywalilo zanim klucz dopisalem Napisane z Lumi Ps.skoro piszesz ze to jeden z pierwszych wypustow b5 to immo jest chyba w ecu a nie w zegarach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
00140 ustawiłem ,bo nie byłem pewny tej navi.Czyli według mojego rozumowania 00-bez dodatkowych opcji i nawigacji (po 2000r), 1-europa 4-cztery cylindry 0-tdi i to jest wyświetlane później w soft coding
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli w tym roczniku (1999) kontrolka musi być?.Licznik widzę ,że otwierany,to może faktycznie komuś przeszkadzała. Ważne ,że auto jeździ;-) Jeszcze jedno pytanie.Dołożyłem wcześniej rns-d (dx) ale nie mam tunera tmc.Czy podczas kodowania powinienem je uwzględnić czy to nic nie da. No i nie wyświetla mi się błąd oleju mimo ,że o nim zapomniałem całkowicie i nic nie masowałem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wsadziłem dziś pełny Fis do siebie.Zegary vdo z diesla 2,5tdi ,przekodowałem.Nie mam jeszcze podpiętych drzwi i czujnika sprysków.Natomiast już pojawił się denerwujący problem. -Brak kontrolki immo na zegarach,w testach też jej nie mam.Zegary z końca 99roku ,dwa wyświetlacze cyfrowe. -Pin i przebieg pod vag commanderem czyta bez problemu. -Da się zakodować tylko dwa klucze,a posiadam aktualnie trzy. Procedura na pewno dobra bo pochodzi z poradnika kolegi soulmaster3m .Po wpisaniu ilości kluczy mogę sobie klikać w key learn ile mi się podoba,czyli nic się nie blokuje po trzecim kluczu. -Wskazówki od prędkości nie stoją równo na 100km/h przy teście,czy to oznacza że ktoś się bawił? Będę wdzięczny za sugestie bo został mi jeden dzień na ogarnięcie tego.
-
pierścienie / koronki ABS tył
Ja mam auto jak w twoim pytaniu i pierscienie z fotki nr 1.przy wymianie tarcz założyłem stare ,byly w dobrym stanie,potraktowałem je tylko szczotka drucianą.wchodzą tez bardzo łatwo, wystarczy tylko rura odpowiedniej średnicy i delikatne pobijanie tak aby równo wchodziły.no chyba ze masz dostęp do prasy. Napisane z Lumi
-
żarówka świateł mijania
Należało by jeszcze sprawdzić czy tam nie siedzi przez przypadek xenon.Takiej raczej na stacji nie będą mieć.
-
[A4 B5] Jak wymontować ori telefon z podłokietnika
Pewnie to taki uchwyt telefonu ,który po naciśnięciu podnosi się z dna podlokietnika do góry.to dziadostwo zajmuje caly schowek.swego czasu dlugo szukałem jak się tego pozbyć,mialem zdemontowany podlokietnik.problem jest ze trzeba zdjąć caly dolny plasik żeby dostać się do nitow ,po drodze jest tez mechanizm skladania z bardzo niewdzięcznymi zabezpieczeniami trzpienia .reasumując łatwiej i szybciej jest wyciąć to od środka. Napisane z Lumi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Taką decyzję ,że nie będę naprawiał jogurta podjąłem już dawno.Problem w tym,że zakupiłem licznik z benzyny/anglika z myślą o przełożeniu tarcz przed sprawdzeniem co u mnie siedzi.Jak wiadomo z tego jogurta nie podejdą.Stąd moje pytanie co teraz zrobić.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Koledzy jak poradzić sobie w sytuacji kiedy zakupiłem licznik vdo z anglika/benzyny i nie mogę przełożyć tarcz ponieważ u mnie siedzi jaeger eu/diesel. Taniej wyjdzie mnie wyszukanie nowego licznika europa/diesel czy dokupienie z jakiegoś padła samych tarcz.Czy tarcze z licznika vdo a6c5 pasują do vdo a4b5 bo widzę jakieś liczniki i opłacało by się je nabyć dla samych ringów.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Zanim zainwestujesz kolego w nawigację ,która jest nieaktualizowana,niedokładna i generalnie jest tylko bajerem proponuje obejrzeć na youtube jak to działa w B5.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeszcze nie wiem,jutro sprawdzę.Z tego co po necie widzę to pół-fis to większość jeager