Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bubson22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bubson22

  1. panowie musze kupic dokladke na 2 rury sline. mocno szukam ale ciezko znalesc... znalazlem cos takiego http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-dokladka-spojler-8e0807521h-nowy-i5033986250.html co o tym myslicie? a moze ktos ma i chce sie pozbyc, albo inna aukcje znalazl a i co wazne czy sie roznia wersje sedan kombi...? i czy od benzyny sie rozni wiadomo benzyna ma koncowki poziomo...
  2. felgi mam et 35 opony 225/40/18 i lekko sam rant ochronny odstaje jak dla mnie idealnie... wkoncu wyglada masywnie i szeroko;) mam takie same na sprzedaz co sobie zalozylem;) czyli 2x15mm
  3. z wieszakami a co do oslony termicznej to nie wiem
  4. dzis bylo czyszczenie,pranie.mycie i sprzatanie;) troche sie zmienilo na tył przyszly dystanse po 15mm na strone. troche to lepiej wyglada. PLANY... po niedzieli bedzie wydech od 170 na dwie koncowki. kolo speedline 19. w sobote konczymy Bose no i szyby... jakby co bedzie wydech na sprzedaz ( stan BDB!!!) no i dokladka zderzaka tyl
  5. ruda skora zawsze mi sie podobala... ladna sztuka )) powodzenia w modach;)
  6. ja juz oddalem felgi do sprawdzenia czy sa proste. jutro beda polorowane na lustro i pytanie co z srodkiem.zostawic orginal czy psiknac w jakis kolor. myslalem o graficie i lakier polmat... ale jakos niemam wizji. albo antracyt jak w aukcji.
  7. przymiezalem dzis opony continental 225/35/19 no ogolnie mocno naciagnieta optycznie sie jeszcze obnizyla.. boje sie ze 225/40 bedzie wygladala jak balon... gdzie szukam kompromisu??? o takim czyms mowisz????? http://www.ebay.pl/itm/ORIGINAL-AUDI-SPEEDLINE-BBS-RS-861-8-5-X-19-ET48-GOLF-GTI-R32-A6-4F-A4-B6-B7-A3-/161429860463
  8. ciekawi mnie jak to bedzie wygladalo.... ale droga sprawa jakie opony naciagac? mysle nad 225/35 albo 225/40 na 18 dobrze sie jezdzi wiec mysle ze 19 nie beda sie za wiele roznic...
  9. ok felgi kupione tak to wyglada. felgi byly na a8 d3 4.2 tdi ojca przyjaciel zmienil na 18. i te oddal mi ze tak powiem doslownie po cenie zlomu... musze kupic jedna sztuke 18 na zapas jemu to da mi 5 sztuke do kompletu. sa z logo audi i nr.seryjnym ale made in italy cekawe czy to orginaly...?
  10. ok dzis wszystko sie wyjasni;) tylko jakie opony myslalem nad 225/40/19 tylko czy nie bedzie obcierac...
  11. witam mam pytanie odnosnie felg BBS speedline mam na oku felgi jak w tytule tylko pytanie te co mnie interesuja maja Made in italy i znaczek audi sa to 9j19... pytanie czy nie powinny byc made in germany?
  12. ja jestem z pod gorzowa. co za sprawa?
  13. allegro przyjacielu do 300zl mozna znalesc w kolor. ja dalem za swoja 180zl z przesylka masz dobra cena---------http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-tyl-audi-a4-b7-avant-s-line-ly9b-i5145073398.html
  14. Blenda przerobiona ze zwykłego grilla ? tak zezwyklego... spoko wyszlo.
  15. mocno dumam narazie Bose sie reza dzieki kumplowi z forum MariuszN i tu z tego miejsca mocno dziekuje...
  16. przede wszystkim uzupelni profil bo nie wiemy o czym piszesz. jaki silnik rocznik,rok,model.. sa to bardzo wazne sprawy ulatwia rozmowe;) a w jakich mniej wiecej temperaturach odpala na tzw.dotyk a w jakich musisz dluzej krecic...?
  17. juz sprzedany...
  18. myslalem o dokladce. ale wole chyba isc w sprezyny zeby obnizyc cale auto...
  19. wiec udalo sie wkoncu ubraz zewnetrzny pakiet. zalozylem juz kola.i tak to finalnie wyglada...mysle na szybami czy nie przyciemnic. No i blenda tablicy wlasnej produkcji...(nawet ciekawie to wyszlo;)...) z planow na potem, tak jak wspominalem moze szyby,Bose juz czeka,dystanse tyl,springijakies zeby bylo troszke nizej, no i tyle chyba jak narazie...
  20. bubson22 odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    tojest ciekawe, jak jezdzilem kuzyna a6 c6 3.0 tdi z 2006r automat to bylo tak, jak ruszalem na normalnym trybie to 1-szy bieg tylko sie krecil do 2500ob/min a w trybie sport krecilo do konca. byc moze jest costakiego u nas z tym ESP...?
  21. bubson22 odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    jak kupowalem olej to w sklepie powiedzieli ze wchodzi 4.3l juz zlalem 6 setek jest w normie;)
  22. bubson22 odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    witam mam taki problem dzis zmienialem olej filtr i niespodzianka. zalalem 4 litry oleju wiadomo cos tam zawsze zostanie.ale przejechalem kawalek auto odstalo z 5 min i sprawdzilem stan oleju. na bagnecie byla mokra ta kulka na punktem MAX. z kad tyle oleju w silniku? do stanu wlewa sie ponoc 4,3l?
  23. bubson22 odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    mam podobnie tylko ze u mnie moszna ruszyc na samym sprzegle, i jak dodam gwaltowie gazu to tak nie reaguje jakby zamulony( brak momentu obrotowego) a gdy esp wylacze i ruszez 1-go biegu i zaczne gwaltownie przyspieszac natychmiast reaguje na gaz i zrywa przyczepnosc. tak jakby esp dlawilo silnik...
  24. witam musze ubrac opony nowe na 18 wiem ze bedzie to rozmiar 225/40/18 mysle nad Continental contisport 5 lub Goodyear eagle f1 asymmetric 2. zawsze jezdzilem na continentalach i bylem zadowolony. moze ktos sie wypowie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.