Treść opublikowana przez koczo797k
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Trzeba wpisać kod w wyświetlone na ekranie miejsce a nie dostałem go z radiem i teraz trzeba je rozkodować. Elektryk u którego byłem mówił że po wgraniu softu 0750 blokuje się możliwość rozkodowania radia za pomocą programu na płycie dlatego potrzebuję wgrać stary soft.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Siemka, nie wiecie czy da się wgrać soft 0650 do rns-e które jest zablokowane?
-
Listwa osłona progu jak zdjąć krótki element
nie ma opcji żeby je urwać są bardzo giętkie a elementy w które wchodzą również są miękkie wiec się poddają.
-
FIS brak informacji o otwartych drzwiach
Z angola przedni prawy będzie z zamkiem a w europie masz bez zamka.
-
Rns-e informacje o samochodzie
dzięki.
-
Rns-e informacje o samochodzie
Siemka przeglądając Google grafikę natknąłem się na takie zdjęcie: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fdata.motor-talk.de%2Fdata%2Fgalleries%2F0%2F62%2F5668%2F23246199%2Frns-e-2-2051704059399868294.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Ffunny-pictures.picphotos.net%2Fb5-s4%2F2%2F&h=450&w=800&tbnid=UpRH3c1KBDbdNM%3A&zoom=1&docid=WuBFnzw3cAVSTM&ei=o7hPVPaSMY2raYXBggg&tbm=isch&client=opera&ved=0CIcBEDMoYDBg&iact=rc&uact=3&dur=1867&page=4&start=75&ndsp=25 nigdzie nie mogę znaleźć więcej informacji o tym. Czy ktoś wie jak coś takiego zrobić??
-
Jak wyciągnąć przyciski ESP PDC KUBEK
a masz oryginalne podświetlenie czy dorabiane??
-
Jak wyciągnąć przyciski ESP PDC KUBEK
http://www.a4club.pl/index.php?topic=24801.0
-
kilka pytań o podłączenie rns-e proszę o pomoc
Siemka podłączam właśnie rns-e do mojej a4 b6 i mam kilka pytań co do podłączenia paru kabli a mianowicie: -MOST ring brake (co to jest), (do czego podłączyć) -v-signal (do czego podłączyć) -k-line (do czego podłączyć) -bose pin (do czego podłączyć) -u14 st DSP (pin13 kostka D) (do czego służy), (do czego podłączyć) Z góry dzięki pozdrawiam.
-
Brak zmieniarki.Jaka zmieniarka pasuje do NAVI Plus?
http://allegro.pl/audi-a4-b6-zmieniarka-odtwarzacz-cd-8e0035111-i4728512722.html taka jest oryginalnie więc taka powinna pasować.
-
orgi. bose czy podroby?
co proponujesz? oczywiście w dobrej cenie.
-
orgi. bose czy podroby?
Siemka co waszym zdaniem bardziej będzie się opłacać i lepiej będzie grało: -orginalne głośniki bose (używane) -http://allegro.pl/glosniki-audi-a2-a3-8l-8p-a4-b5-b6-b7-a6-tt-bose-i4734187201.html -http://allegro.pl/glosniki-audi-a3-8l-a4-b5-a6-c5-tt-8n-system-bose-i4737611012.html Zna ktoś parametry głośników bose? Jaką mają moc i impedancję?
-
Przeróbka 1din na 2din a4 b6
no ma być po taniości ale nie aż tak climatronik planuje kupić.
-
Przeróbka 1din na 2din a4 b6
A klimatronik 2din będzie pasował bez problemu do tunelu 1din z koszem 2din?
-
Przeróbka 1din na 2din a4 b6
Siemka, mam kilka pytań co do przeróbki konsoli środkowej z 1 din na 2 din a mianowicie czy trzeba wymieniać cały tunel czy będzie pasował z 1 din a druga sprawa czy jest jakiś sposób na przerobienie kosza na 2 din? (wydaje mi się że kiedyś widziałem taki temat o przeróbce kosza lecz nie potrafię go znaleźć).
-
Co to za wzmacniacz BOSE?
Podpisuje się pod tym tematem. A i jeszcze jedno czy wzmacniacz bose z a6 c6 jest taki sam jak z a4 b5??
-
Wymiana skrzyni biegów a4 b6 1.9 tdi 101KM
No szkoda że tyle trzeba z tym robić. Dzięki za info.
-
Wymiana skrzyni biegów a4 b6 1.9 tdi 101KM
Kkam napisałeś że w 6-cio biegowej jest większe sprzęgło czyli bez wymiany sprzęgła i dwumasy nie obejdzie się? Chciał bym tego uniknąć.
-
Wymiana skrzyni biegów a4 b6 1.9 tdi 101KM
Siemka, mam Audi a4 b6 z silnikiem 1.9 TDi 101KM (przymierzam się do wirusa na 130-140KM) ze skrzynią 5-cio biegową chciał bym ją wymienić na 6-cio biegową. Rodzi się pytanie czy zabieg ten jest opłacalny i czy zmieni się przyspieszenie, prędkość maksymalna bądź spalanie?? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
-
Nagłośnienie a4 b6
Ale będą grały jakoś? Jakiś czas nic im nie będzie? Ani wzmacniaczowi?
-
Głośniki z a6 c6 do a4 b6
Siemka, jak w temacie czy głośniki bose z a6 c6 będą pasować do a4 b6 (chodzi mi o to czy wejdą w otwory na głośniki w tapicerce)?
-
Nagłośnienie a4 b6
Siemka, pytanie jest następujące czym różnią się głośniki bose od zwykłych i czy mogę podłączyć zwykłe głośniki pod wzmacniacz bose z a6 c5??
-
Błąd po rezaniu bi-xenonu
OK, dzięki.
-
Błąd po rezaniu bi-xenonu
Tak zamiast świateł drogowych mam dzienne. No i właśnie jaka musi być ta rezystancja? Jaki rezystor tam dołożyć?
-
Błąd po rezaniu bi-xenonu
A to trzeba robić poprzez program vag nie da się tego jakoś rozwiązać dając jakiś opornik na kable??