Treść opublikowana przez Griffe
-
Zestaw do Audi
To takie dzialanie "na skroty" efekt po samym UC bedzie lepszy, bo zostana wypelniacze itp, ale za to wosk posiedzi krocej.
-
Zestaw do Audi
Zestawik ok ale zdecydowanie mi brakuje cleanera np. Dodo Juice Lime Prime. Do wycierania Fluffy.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Oba sa dobre, mi bardziej podpasowal Gliptone.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Dla mnie istnieje wielka trojka Czyli Polishangel, Swissvax i Zymol. Wiadomo ze ceny ich woskow zaczynaja sie tu, gdzie koncza konkurencji, wiec teoretycznie kupujesz gorszy wosk na duza kase, ale to tylko teoretycznie. Woskiem najczesciej do ktorego sie dazy na tym etapie jest Zymol Glasur for Porsche - to juz woskm ktory kupujesz w woreczku i posiada certyfikat autentycznosci. Jest tez najczesciej wymieniany jako wosk na ktorym koncza sie racjonalne zakupy. Nie tylko dla mnie jest to wosk ulubiony* mam ich kilka. Cena, jakosc, zapach, latwosc pracy efekt i ingi czynia go swietnym mazidlem. Warto niestety dodac, ze w tym przedziale cleaner to absolutna podstawa i pokazuje pelne mozliwsci dopiero na cleanerze Zymola czyli HDC - a to juz jest klasa sama w sobie.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Lusso to juz taki dobry przedsionek wysokiej polki, nie ma czego sie wstydzic. Typowe letnie, mile i przyjemne smarowidlo.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Po pierwsze jak juz to jest to wosk z najwyzszej polki sonaxa, a nie ogolnie. Po drugie owszem jest naturalny, ale to nie prawda, ze zawiera 100% naturalnych woskow carnauba, tylko iles tam procent w sloiczku - pewnie okolo 30%. Producent stosuje pewne niedpowiedzenie. Fakt ladnie pachnie i jest calkiem niezlym woskiem, mocno niestety niedocenianym.
-
Jaki wosk ? od A do Z
To z doswiadczenia Ci moowie, ze zaden wosk w temacie szklistosci nie ma podejscia do powloki, dosc charaktrystyczny wyglad, ja wole woskowe wet look
-
Jaki wosk ? od A do Z
W tych pieniadzach i z tym podkladem to jeden z lepszych woskow... cptolgierd nic nie da Ci takiej szklistosci jak powloka ceramiczna...
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ten Dodo jest calkiem dobry, powinien wystarczyc na 8-10 woskowan. czyli okolo poltora roku do dwoch lat Cos da wizualnie i podkreci ale w cuda nie wierz. Look na lakierze robi sie korekta a nie cfantykami,
-
Korzystał ktoś z FIX IT SCRATCH REMOVER?
Bylo poruszane, zalezy jakie rysy, jak mocne, jesli przebily sie lakier bebarwny lub akryl w przypadku lakieru jednoskladnikowego to tylko zaprawka lakiernicza.
-
Zestaw dla świeżaka.
Paste zmien na 400 zamist 500 jest lepsza i daj 2500 pomiedzy 400 a 4000. Tu masz odpowiedni zaestaw padow polerskich pod te pasy: Machine Polishing Pads :: 6.5" Pads :: Chemical Guys - Hexlogic 6.5" Pad Set - CleanCar.ie - Superior Car Care Products Ireland
-
Moje prace
Pobaw sie ty, co masz. Wyprobuj, poznaj a nie znowu kupuj bo zachwalaja, moze sie okazac, ze to co masz wystarczy jak najbardziej.
-
Korzystał ktoś z FIX IT SCRATCH REMOVER?
Prosze Cie...
-
Drapniety zderzak
Zakladam, ze miales na mysli do bazy a nie podkladu
-
aktywna piana - problem z lakierem
Sadze ze sam cleaner by sobie z tym poradzil.
-
Zapaszki do auta
Wezme za 40 z kw, moze byc paczkomat
-
Moje prace
Nie mam firmy wiec poki co robie po kosztach materialow i pracy wlasnej.
-
Moje prace
Masz akurat blisko, zapraszam. Co to szkodzi latac lsniacym autem.
-
Moje prace
Postaram sie Was nie zanudzic dosc obszerna relacja jak na to forum, z dopieszczenia francuskiego hot hatch'a jakim jest 205GTi. Auto nalezy do mojego dobrego znajomego, a ze mam fiola na punkcie 205GTi (sam posiadam kilka) zrobilem to z przyjemnoscia. Samochod jest wyposazony w 2,0 16v silnik o mocy ciut ponad 200koni i przy wadze okolo 850kg jest zwawym pojazdem, do tego dochodzi wyczynowe zawieszenie i hamulce. Pare ladnych lat temu startowalem w rajdach takimi samochodami, Jazda tym to czysty FUN. Do rzeczy, 205 odebrana swiezo od lakiernika, dobrze pomalowana, ale to nie jest detailing, wykonczenie lakieru na moim poziomie nie pozostawia nic do zyczenia, po lakierniku tak nie jest:wink: Korekta 100%, powloka Gtechniq C1 kikla warstw i na to wosk, tym razem Zymol Destiny dwie warstwy. Efekty bardzo fajne, wlasciciel przeszczesliwy. Milego ogladania, moze uda sie do konca:naughty:
-
Nieszczęsne hologramy, jak się ich pozbyć?
Powinno dac rade. Pad musi byc bewzglednie czysty. Dobrze uprany po poprzednim polerowaniu. Nie najezdzaj na miejsca zapylone - to jedna z podstawowwych przryczyn powstawania holo. Pad w czasie pracy nalzey czyscic. Paste wypracowac do konca. Praca na roznych predkosciach. Jesli nie pomoze warto zejsc nizej np do 2500 i pada polerujacego, bo moga byc to pozostalsci bo zlym pierwszym etapie.
-
Zestaw dla świeżaka.
Po pierwsze swietne efekty BRAVO. Po drugie gdzie Ty zyjesz? 3slonca:grin: Tak na powaznie, to co zostalo to typowe swirle, tylko te akurat byly mocniejsze, trzeba jeszcze troche popracowac, zeby je spolerowac. Pokaz zdjecia zrobione aparatem a nie sandalem, latwiej bedzie powiedziec cos wiecej. Tak czy siak wyglada to bardzo dobrze:thumbup1:
-
Moje prace
Dzieki za slowa uznania. Tak dokladnie foto przedstawia ciecie rysy przy pomocy papieru sciernego takie 50/50 w trakcie
-
Moje prace
To jak bedziecie ciekawi mam tez obszerna relacje swietengo francuskiego auta z zabezpieczenia po lakierowaniu. Zajawka:
-
Zestaw dla świeżaka.
Przyczyn moze byc kilka, pokaz pzede wszystkim efekty pracy. jakies przed i po.
-
Moje prace
To czoywiscie tylko maly wycinek moich prac, przez lata nazbieralo sie tego troche. Od czasu do czasu bede wrzucal co ciekawsze realizacje.