Treść opublikowana przez Jaras-vr
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Są firmy które regenerują amortyzatory koszt takich regeneracji to około 150 - 250zł /szt. dostaje sie pisemną gwarancje na usługe a do tego mozna sobie zażyczyć kilka ciekawych opcji m.in. zwiększenie twardości amortyzatora albo można założyć zaworek do azotu. Takze jeśli chcesz mieć swoje FK to regeneracja. PZDR
-
piski, trzeszczenie okilice słupka środkowego strona kierwocy...
Proponuje zdemontowac po kolei podejrzane rzeczy i jazda próbna wkońcu trafisz.
-
Dziurawy tłumik środkowy. Dziwne drgania.
Jeśli wspawasz za srodkowy tłumik rure dzwięk raczej się nie zmieni.
-
Pomocy! Pali, nie pali, po wymianie silnika...
Szukaj w elektryce. Bo raczej nie wskazuje to jednoznacznie na pompe paliwa jeżeli gaśnie Ci na gazie.
-
Jazda autem na tablicach DE z przeglądem i OC z PL
Gorzej będzie jak sprawcą będzie osoba jadąca własnie takim samochodem.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja ponad rok temu kupiłem zestaw bananów specjalnie pod zwykłe ramiona (nie aero) i odziwo można zdemontować oryginalne klipsy a zamontowac te z zestawu w wolnej chwili sprawdze co to za firma i model ale z tego co pamiętam produkcja UK
-
Spręzyny z gwintu firmy ta technix do seryjnych amorów ?
Napewno nisko
-
kolory kropek zawieszenie 1be1bv
dość wysoko
-
Błąd 01035
01035 - Electric Window Thermal Protection Active; Passenger Sprawdz moduł komfortu czy czasem nie jest zalany itd itp.
-
kolory kropek zawieszenie 1be1bv
http://olx.pl/oferta/amortyzatory-przod-tyl-sprezyny-audi-a4b6-sedan-CID5-IDawTix.html podłącze się do tematu w ogłoszeniu mam zdjęcia sprężyn jakie to??
-
Zestaw do renowacji kierownicy
Aceton Lakier do skór a na koniec daje się lakier bezbarwny podstawą jest dobrze odtłuścić a potem rózno nałożyć lakier tak samo baze jak i bezbarwny. używałem kiedyś gąbki i pędzelka jak to jest pokazywane często ale efekt był raczej słaby. Polecam więc tylko i wyłącznie natrysk
-
Zestaw do renowacji kierownicy
rozumie że znasz to z praktyki?? Ja osobiscie robiłem renowacje skóry i 2 lata już tak jeżdze i nic się z nią nie dzieje - koszt całej operacji 25zł
-
Zestaw do renowacji kierownicy
Trzeba wyjaśnić kilka rzeczy. Skóra sama w sobie powinna być matowa. To mieszanka olejków, tłuszczy, ludzkiego naskórka i innych "brudów" powoduje że skórzana tapicerka zaczyna robić się błyszcząca. Aby zniwelować ten efekt należy przede wszystkim skórę umyć (np. cleaner'em do skóry) a następnie nałożyć środek zabezpieczający. Pod żadnym pozorem nie można dopuścić aby skóra na kierownicy była śliska po zastosowaniu jakiejkolwiek chemii, chyba że chcecie skończyć w rowie albo na jakimś słupie! Ludzie trochę wyobraźni ... Skóra naturalnie jest matowa lecz skóra jest potem barwiona i pokrywana farbą wykończeniową i w zależności jaki efekt chcemy miec mozna wybrac mat, półmat i połysk Co do malowania skóry na filmikach to tylko fajnie wygląda w rzeczywistości jest przy tym dużo więcej pracy. kierownice polecam wyjąć z samochodu, nie używać gąbek ściereczek itd itp. tylko pistoletu lakierniczego.
-
audi a4b5 1,6 Adp 1996r. 74kw - zmiana oleju z 15W40 na 10W40
W silniku przy gęstym oleju odkładają się nagary które tworzą tj. uszczelnienia. Rzadsze oleje mają substancje płukające które zapobiegają powstawaniu takich nagarów. Jest więc zawsze ryzyko że po zmianie oleju z gęstszego na rzadki nagary zostaną wypłukane i silnik zacznie brać olej, nawet po ponownym powrocie na gęstszy.
-
AJM Wymiana oleju i problem. Pomocy? Rozwiazanie
Raczej nie wiązał bym tego z olejem. Może to poprostu zbieg okoliczności
-
Czasem nie pali, cewka?
Przyczyn może być wiele. W samochodach z instalacją gazową może to być problem właśnie z nią. Nieprawidłowa praca instalacji może powodowac zalewanie świec przez co moga być problemy z odpaleniem.
-
Zmieniarka CD a SD/USB
Ja mam ori radio i to bez CD zakupiłem zmieniarke MP3 - Yato podłacza sie pod wyjście zmieniarki - fajne rozwiązanie
-
Problem z Vag Com 911
myśle ze problem z interfejsem
-
Diagnoza stanu koła dwu masowego
Tak to raczej sprawdzić mozna czy sama tarcza jest dobra
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
Nie powinno być problemu z doprowadzeniem samochodu do dobrego stanu. z drzwiami bym sie nie bawił bo nie ma najmniejszego sensu (używki w kolorze się kupi w przystępnych cenach) słupek raczej nie powinien być ruszony ani po dachu ani progu nie widać żeby go pociągło
-
Szarpanie na gazie i migający check
Raczej samo się nie naprawi. Jeżeli wtrysk nie podaje gazu to go nie będzie podawał.
-
Ile czynnika klimy i oleju
Z tego co pamiętam ilość czynnika: 480 - 530 Ilość oleju sprężarkowego[cm3]- 170 - 190
-
Szarpanie na gazie i migający check
może jakiś wtrysk gazu nie podaje dobrej dawki gazu przez co może powstawać szarpanie. kolejna rzecz to taka że gaz masz na gwarancji i to że mapy wychodza idealnie - przypuszczam że na postoju to raczej nic nie znaczy. Samochód ma jeżdzić
-
długo kreci nim odpali
Hmmm może zacznij od świec
-
Opony 245/30/R20
To musiał trafić na jakieś ch....