Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. gratuluję !!!! i pozdrawiam całą rodzinkę !!!![br]Dopisany: 30 Maj 2009, 20:45_________________________________________________witam w ogóle wszystkich
  2. kepasa odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    generalnie v i diesel idzie od dołu... w 1.8T nic się nie dzieje do 3.5tys obrotów... później jest kop... taki silnik.. mi tam się podoba
  3. kepasa odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    sorry że się wtrącę, ale uważam że wyolbrzymiasz kolego... co to jest diagnoza a co logi... dla mnie dwie różne rzeczy, dla Ciebie to samo. mam 200kkm i nie miałem ruszanej turbiny, pomimo tego że zawirusowane mam autko i lubię się poganiać... Twoje śmiałe założenia są zbyt śmiałe... tak uważam... a kolega jak ma wątpliwości co do startu auta to najpierw niech siądzie w inne 1.8T nie zgrzebane i będzie miał porównanie... a nie od razu do mechanika...
  4. :hi: bry...[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:50_________________________________________________ powinien pasować...
  5. a tak poważnie to w tygodniu siedzę do 20tej z dzieckiem często aż Magda wróci z pracy... więc może się zdarzyć że ciężko mi będzie zajechać... a po 20tej to chyba za późno... często spocik trwa 3 godzinki jak nic... przemyślcie wszystkie za i przeciw-plaease [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:27_________________________________________________a z Wąskim to sobie pogadamy na spokojnie... może usunie posta
  6. przecież Ty nie masz rodziny.... :polew: Twoja rodzina to KLUB więc nie kręć nosem :polew:
  7. :hi: [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 14:00_________________________________________________też nie dałem rady zagryść kiełbachy... [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 14:00_________________________________________________widzieli Wy to? http://www.autokrata.pl/ogien/6267/tam_nie_lubia_audi/
  8. będziesz zadowolony... z koleinami dasz radę
  9. zielonych ?? wszystkich ta... i młynek...
  10. lepiej podjechać do kolesi od alarmów... ja miałem to zamontowane w innym aucie za 50 zł i dawało radę dwa lata... pewnie daje do dziś...
  11. naprawdę kilka ciastek przywiozłem... i trochę przypraw ...
  12. kolego raz piszesz planowanie bloku raz glowicy... jeśli chce Cię ten mechanik naciągnąć na niepraktykowaną usługę planowania bloku silnika to faktycznie może być drogo... tylko po co? jeśli chodzi o głowicę, przy każdorazowym jej ściąganiu powinno się ją planować przed założeniem. koszt max 200 złotych + nowa uszczelka pod głowicę. więc nie rozumiem skąd te koszty. Jeśli to uszczelka tylko to nie ma problemu auto może Ci lata służyć, a żaden biegły nie potwierdzi w którym momencie padła ta uszczelka... więc jeśli chodzi o sąd to raczej Ty jestes w du...e... niestety... swoją drogą sie podpaliłeś skoro nie wyczułeś, że autko jest bez mocy... poszukaj może innego mechanika i skonsultuj usterkę... i oby to było tylko to...
  13. Ogre, nie musisz sie nabijać... pamiętam ,że Ci wiszę te 50 złotych
  14. tak... ciastka :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.