Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. W zależności jaki masz alarm (ale przypuszczam, że to tylko w niefabrycznych ), to można ustawić funkcję komfortu tak fajnie, że nie trzeba się bawić i przytrzymywać guzika od zamykania w pilocie, stojąc przy aucie, tylko po prostu uzbrajasz system i szybki same idą w górę :> 50 zł taki moduł... ale nie wiem czy działa z fabrycznym....
  2. na auto będziesz miał tylko migawkę... tak ma być ... ale na światłach powinny być... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 18:06_________________________________________________po numerze sobie sprawdź czy to b6 czy b7... uruchomiłeś vag-em światła dzienne? powinieneś to też uczynić.
  3. mam taki sam... ins.brc. reduktor do 220kw. pali mi niestety 18-20 po mieście... drugi raz bym nie gazował. poza tym sprawuje się bez zarzutu już 50kkm. przy dzisiejszych cenach oszczędność jest niezła, ale jak kosztował gazik 2.20 to jeździłem na benzynie i ch...j mnie strzelał po co ja to gówno założyłem... generalnie splanie benzyny w mieście nie wychodziło poza 13 średnio... jesli masz podobne spalanie benzyny to licz się z takim spalaniem gazu jak u mnie.
  4. ja nie mam problemów z liczeniem... 19-20 po mieście ... trasa minimum.10.9... ale i 15 spalił jak było trzeba... nie walczę z tym bo wiem że sie nie da...
  5. co auto to inna wypowiedź. ja mam ok 180-190 kunia- inst.BRC lata bez problemu. nie wspomaga się benzyną. jedynym problemem jest przerywanie powyżej 200 na godz przy dołożeniu do pieca,przy spokojnym rozpędzaniu nic się dzieje. kolega ma s8 w tarej budzie tez BRC. jest bardzo zadowolony z działania tej instalacji. zależy chyba od montażysty i kolesia który to zestroi.
  6. a patrzyłeś na stan oleju? może nie dolał tyle ile trzeba....
  7. rozrząd i olej podstawa... na już... reszta popatrz jak sie zachowuje. auto przyjechało na kołach? więc hample pewnie już sprawdzone. szkoda że nie wymieniłeś oleju przed drogą do Polski. a trudno. reszta poprostu do przeglądu a nie wymiany... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 17:31_________________________________________________biały nalot to normalne... nie przejmuj się...
  8. moim skromnym zdaniem uturbione silniki na mineralu za długo nie pojeżdżą... wolnossak jeszcze jeszcze... przy wolnossaku jka nie bierze oleju powinno się jeździć na półsyntetyku ile się da.
  9. dokładnie... kup Q
  10. dzień dobry... mam kolege który w fiacie bravo wozi 3 zapachy które powinny mieć zastosowanie w toalecie wyobraźcie sobie jak tam ostro daje az w oczy szczypie [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 09:24_________________________________________________lubi świeżość chłopak... a bravo firmowe czy priv?
  11. wymień wszystko... aso gada inaczej niż instrukcja. ja mam avj i aso twierdzi że co 80tys wymiana a instrukcja że co 180... kto mądrzejszy? ja mam serwisowany wózek i mam już prawie 200tys przejechane i jak pytałem co będzie jak pasek strzeli- to robią głupie miny i móią że lepiej wymienić za wczasu... tylko po co tak wcześnie... także dla właśnego spokoju lepiej wymień całość i masz z grzywki na 80tkm.
  12. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    to jest prawdopodobnie pompka która działa kilka minut po odpaleniu na zimnym silniku... wymusza wzbogacanie mieszanki dla lepszego spalanka przy rozruchu... działa tylko jakąś chwilkę... u mnie natomiast popukuje jakby panewka... za chwile spokój... jest na forum. poszukajcie.
  13. kepasa odpowiedział(a) na marcin0029 temat w 1.9TDI
    dobre.... w tuaregu 9 litrów... :polew: super... nagroda jakaś mu się należy, albo udział w reklamie.... ja miałem passata w automacie 110 ps diesla, chyba ten sam silnik co wtemacie, palił mi nawet ponad 12litrów po mieście- sparwdzane-zawsze lane po korek. to normalne przy bucie... spalania rzędu 6-7 litrów to przy taskaniu się i to na pewno nie w korkach... jeździłem A6 c5 2.5 180kunia , 12-13 zaczynało się spalanko po mieście, 17 bez problemu osiągało... a tuareg połowę cięższy i takie spalanko... dobre...
  14. że to niby tanio...
  15. prawdopodobnie wtrysk ci leży... tylko mi nie mów że przytakiej jeździe pali Ci 7literków...
  16. hejka wszystkim....
  17. witam... miłego dzionka ludki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.