Treść opublikowana przez kepasa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
si...
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
dobre
-
[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?
mi daje 1.2 bara
-
[B5 AWT] Czy da się wrzucić chipa do auta z LPG ?
To musiałeś Kepasa mieć tą instalację jeszcze źle ustawioną, bo 19l to o wiele za dużo. Normalnie spalanie jest do 2l więcej od spalania benzyny przy poprawnie skonfigurowanej i ustawionej instalacji. Co daje dodatkowo lpg w aucie po chipie- niektórzy robią program na PB98 i później jeżdżą na PB98. Gaz LPG odpowiada ponad 100 oktanowej benzynie i jeszcze bardziej jest odporny na samozapłon, co jest dużym plusem. dokładnie - w swojej B5 też był program +gaz i śmigało aż miło ( dzisiejszych czasach jedno nie wyklucza drugiego ) w AVJ podobno nie poprzeskakuje się spalania, jeśli ma mieć nie za wysoką temperaturę itd..musi tyle palić. Na forum już to było poruszane, pytałem Poźka. tak ma być. a regulacje ciężko robić , musi być kumaty chłop. u mnie podobno program otwiera wtryski benzynowe na 100% a gazowy komputer widzi 100% jako 0. wtedy podobno przerywa. myslę że jak wymienię wtryski benzynowe na większe powinno się uspokoić...
-
[B6 AVF] Kierownica s-line
być może będziesz musiał wymienić taśmę...
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
u nas obszycie 240zł. 4-5 godzin.
-
[ALL B6] Problem z regulacją zagłówków
albo powiesić pęto kiełbasy żart
-
[B6 AKE] Turbo timer
poszukaj na forum, dużo jest o tym... kolega Adamoo chyba tez ma turbo timer w swoim autku. podbij na priv do niego. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8479819
-
[B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
czip siedzi... a Poziek nie miał na myśli tunera tego o którego robiony czip tylko takiego co umi Wąski....[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 11:15_________________________________________________ale w kraku takiego nie ma...
-
[B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
oki... dzięki Poziu
-
[ALL B6] Zderzak - wyciecie w miejscu mocowania haka
to już chyba lepiej dokładkę od serii założyć.... wtedy nie widać.
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
ja bym odpuścił...
-
[ALL B6] Latająca tablica rejestracyjna - polecicie blacharza ?
mimo wszystko w w 3-4 stewkach się zamykasz z lakierem i klejeniem... [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:25_________________________________________________i szukaj lakiernika a nie blacharza...
-
[B5 ADP] Piecowe przyciemnianie szyb
lepiej to zrobić folią... zawsze wrócisz do stanu poprzedniego, i jak szybka będzie do wymiany to okleisz tą samą folią, a piecowo tak samo nie zrobią
-
[B5 AWT] Czy da się wrzucić chipa do auta z LPG ?
dokładnie... jak zrobisz czip popatrz jak jeździ jak będzie dobrze to nie kombinuj... ja miałem najpierw gaz, później wirus chodził na gazie idealnie, troche wolniej ale palił 15-16... po regulacjach powirusowych śmiga lepiej na gazie ale pali więcej minimum 18-19, i przy 200km/h zaczyna przerywać... przed regulacją tego nie miał... także WAŻNE zrób to u dobrych gazowników ustawienia[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:00_________________________________________________w BRC jest reduktor do 300kucy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: bry wszystkim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :hi:- [B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
cewki właśnie po tych błędach wymieniłem i mam dwie dodatkowe jest to samo- [B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
czyli niby ta lambda może dawać popalić...? może mieć wpływ na spalanie na 3 i 4 garze?- [B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
1.jak do zegarów? normalnie pod switch pod kierą 2.która pompa (turbuleum???) 3.lambda albo pada albo nie- takie zawsze słyszałem opinie... może raz działać a raz nie? ten błąd z lambdą mam dłuższy okres i jak podłączliśmy żeby sprawdzić działanie, to meches mówił że wykresy niby poprawne...- [B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
witam, podłączyłem się i otrzymałem takie błędy... 6 Faults Found: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 002 - Lower Limit Exceeded 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor; B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16687 - Cylinder 3: Misfire Detected P0303 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16688 - Cylinder 4: Misfire Detected P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent Readiness: 0000 1000 najbardziej interesuje mnie 1,2 i 3... reszta jest chyba skutkiem tych pierwszych. mam zamiar zrobić logi, ale proszę o pomoc które kanały wiem że 3 i 115, ale co więcej, które statyczne, które dynamiczne... auto ma przy większych prędkościach problemy z oddanie m mocy... świece mają ok 20 tys, wszysko poza tym jest ok... wynika z tego jakby coś z dolotem było nie tak i wariuje lambda.. spalanie na 3 i 4 garze ??? cewki mam nowe. więc galimatias. aha... ostatnio jak popiecuję, turbina bije normalnie do 17-18 PSI (ok.1,2 Bara) a nagle dostaje zadyszki i bije maks. 4-5 PSI (ok.0,3 Bara). zatrzymuję się, gaszę silnik- odpalam i wszystko jest OK.. co to może być? - Nowicjusz - wątek powitalny