Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. si...
  2. mi daje 1.2 bara
  3. To musiałeś Kepasa mieć tą instalację jeszcze źle ustawioną, bo 19l to o wiele za dużo. Normalnie spalanie jest do 2l więcej od spalania benzyny przy poprawnie skonfigurowanej i ustawionej instalacji. Co daje dodatkowo lpg w aucie po chipie- niektórzy robią program na PB98 i później jeżdżą na PB98. Gaz LPG odpowiada ponad 100 oktanowej benzynie i jeszcze bardziej jest odporny na samozapłon, co jest dużym plusem. dokładnie - w swojej B5 też był program +gaz i śmigało aż miło ( dzisiejszych czasach jedno nie wyklucza drugiego ) w AVJ podobno nie poprzeskakuje się spalania, jeśli ma mieć nie za wysoką temperaturę itd..musi tyle palić. Na forum już to było poruszane, pytałem Poźka. tak ma być. a regulacje ciężko robić , musi być kumaty chłop. u mnie podobno program otwiera wtryski benzynowe na 100% a gazowy komputer widzi 100% jako 0. wtedy podobno przerywa. myslę że jak wymienię wtryski benzynowe na większe powinno się uspokoić...
  4. być może będziesz musiał wymienić taśmę...
  5. u nas obszycie 240zł. 4-5 godzin.
  6. albo powiesić pęto kiełbasy żart
  7. kepasa odpowiedział(a) na wyder temat w Audi A4 B5
    poszukaj na forum, dużo jest o tym... kolega Adamoo chyba tez ma turbo timer w swoim autku. podbij na priv do niego. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8479819
  8. czip siedzi... a Poziek nie miał na myśli tunera tego o którego robiony czip tylko takiego co umi Wąski....[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 11:15_________________________________________________ale w kraku takiego nie ma...
  9. oki... dzięki Poziu
  10. to już chyba lepiej dokładkę od serii założyć.... wtedy nie widać.
  11. ja bym odpuścił...
  12. mimo wszystko w w 3-4 stewkach się zamykasz z lakierem i klejeniem... [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:25_________________________________________________i szukaj lakiernika a nie blacharza...
  13. lepiej to zrobić folią... zawsze wrócisz do stanu poprzedniego, i jak szybka będzie do wymiany to okleisz tą samą folią, a piecowo tak samo nie zrobią
  14. dokładnie... jak zrobisz czip popatrz jak jeździ jak będzie dobrze to nie kombinuj... ja miałem najpierw gaz, później wirus chodził na gazie idealnie, troche wolniej ale palił 15-16... po regulacjach powirusowych śmiga lepiej na gazie ale pali więcej minimum 18-19, i przy 200km/h zaczyna przerywać... przed regulacją tego nie miał... także WAŻNE zrób to u dobrych gazowników ustawienia[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:00_________________________________________________w BRC jest reduktor do 300kucy
  15. cześć :hi:
  16. cewki właśnie po tych błędach wymieniłem i mam dwie dodatkowe jest to samo
  17. czyli niby ta lambda może dawać popalić...? może mieć wpływ na spalanie na 3 i 4 garze?
  18. 1.jak do zegarów? normalnie pod switch pod kierą 2.która pompa (turbuleum???) 3.lambda albo pada albo nie- takie zawsze słyszałem opinie... może raz działać a raz nie? ten błąd z lambdą mam dłuższy okres i jak podłączliśmy żeby sprawdzić działanie, to meches mówił że wykresy niby poprawne...
  19. witam, podłączyłem się i otrzymałem takie błędy... 6 Faults Found: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 002 - Lower Limit Exceeded 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor; B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16687 - Cylinder 3: Misfire Detected P0303 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16688 - Cylinder 4: Misfire Detected P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent Readiness: 0000 1000 najbardziej interesuje mnie 1,2 i 3... reszta jest chyba skutkiem tych pierwszych. mam zamiar zrobić logi, ale proszę o pomoc które kanały wiem że 3 i 115, ale co więcej, które statyczne, które dynamiczne... auto ma przy większych prędkościach problemy z oddanie m mocy... świece mają ok 20 tys, wszysko poza tym jest ok... wynika z tego jakby coś z dolotem było nie tak i wariuje lambda.. spalanie na 3 i 4 garze ??? cewki mam nowe. więc galimatias. aha... ostatnio jak popiecuję, turbina bije normalnie do 17-18 PSI (ok.1,2 Bara) a nagle dostaje zadyszki i bije maks. 4-5 PSI (ok.0,3 Bara). zatrzymuję się, gaszę silnik- odpalam i wszystko jest OK.. co to może być?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.