Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. też ich nie darzę .... klinika dźwięku może wyczyścić portfel... chodzi mi o kogoś z pojęciem, kto z parę stówek mi to zrobi i zamontuje,resztę audio zrobię sobie sam
  2. mnie się podoba ale też pozostałbym przy samym dachu... czyli w tym b7 jest nakładka karbonowa??? [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________to ktoś z forum?
  3. ctv ma rację, nic nie potrzebujesz oprócz kolegi z Vag-em, uruchomisz sobie wskazywanie na Fisie i po problemie...
  4. Firma "Teleradioman", są nieźli. Robili sporo ciekawych projektów. Trzeba rozmawiać z p.Jackiem zna się na rzeczy. Pracowałem u nich kiedyś. mi sie atm z nimi ciężko gadało... nie potrafili znaleźć srodka cenowego tylko albo górna półka z chorymi marżami albo chłam... ale podjechać możesz, zadzwoń sobie na ten numer który podałem wyżej, będziesz zadowolony
  5. nie opłaci Ci się... przeróbka jak pod RNS-E
  6. a propos montażu ori radia , robisz to bez problemu tylko jak nie miałeś wcześniej oryginalnego to ktoś Ci go musi podpiąć po szynie CAN, ba w przeciwnym razie będzie grał Ci tylko przód
  7. temat generalnie zamknięty, ale jak można proponować nakamichi lub beckera i rozmyślać o mp3??? albo jakość albo ilość... i nie wiem jak może pasować pioneer do deski audi... o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie nie pasuje...
  8. możesz spróbwać wyważyć na aucie, jak nie pomoże to opony do wyrzucenia
  9. dokładnie, spaliła Ci się poprostu żarówka. jak już wyciągasz zegary to przełóż sobie jakąś żarówkę z innej kontrolki i sprawdź czy dalej nie świeci...
  10. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    jak miałem diesla tankowałem na BP ultimate diesel i nie było kłopotów... orlen omijam do dziś...
  11. mnie też by interesowały... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 20:00_________________________________________________http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic860712.html
  12. taniej dużo nie kupisz używki... jest sens?
  13. ja mam zielone... napisu nie mam... a sam sobie wyciemniłem i luzik... w polskich wersjach wyciemniano tylne szyby ale to była folia... nie piecowo jak np w passatach b5..
  14. pożycz zamykającą sie klapkę od kolegi i będziesz wiedział czy wina zamka w klapce czy w tapicerce...
  15. czegoś chyba nie rozumiem, jak masz w pozycji auto, to w dzień Ci nie świecą???? powinny świecić.(jako dzienne) ja mam załączone mijania Vag-em i odpalają się jak załączę zapłon... także też się da.
  16. w BRC masz jeden duży reduktor do 300km... więc się zastanów, można się połasić na instalkę Prince'a. ma bardzo dobre opinie do V8
  17. siemka.... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 14:19_________________________________________________ a plomby masz?
  18. prawie jak wawelski.... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.