Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. witam święta , święta i po świętach... jeszcze tylko Wąskiego dorwać na emaus z wiadrem
  2. wąskie - gdzie :gwizdanie:
  3. hejka przyłączam się do życzeń również ... Wszystkiego najlepszego !!!!
  4. u konkretnych łysych za wszystko płaci,że tak powiem,usługobiorca ale dla konkretnych to zbyt mała kwota. racja, łysi to bezsens... partacze mogą Ci doprawić "zawiasy"- odradzam. proponuję za to udanie się do ewidencji gospodarczej z dużą kawą i Pani na pewno udzieli Ci informacji szukając pana po numerze pesel-nazwisku-adresie itp. kiedyś to robiłem w Twoim mieście i udało się. Tylko jak firma jest zarejestrowana na żula, to raczej nic nie odzyskasz...
  5. kepasa odpowiedział(a) na jacue temat w Lifestyle i Hydepark
    garmin jest OK
  6. możesz dołożyć piec i będą grały wszystkie głośniki... ja tak mam i jest przyjemnie... chyba że bardzo chcesz bose... w opatkowicach jest kumaty koleś- Piotrek-605288555
  7. jak jesteś przygotowany finansowo to zakładałbym RNS-E
  8. poszukaj na forum, bo ostatnio kolega zakupił od seata chyba i pasuje... różni się tylko kształtem samego uchwytu...
  9. Ale w twoim roczniku nie było kluczy na 3 przyciski... :cool1 jak nie było jak ja mam ten sam rocznik i mam 3 przyciski...?
  10. ciepło się zrobiło... mój też gorzej zapitala... dlatego trzeba założyć FMIC
  11. nie polecam Orlen'u na Kazimierza Wielkiego w Krakowie. zalałem tam benzynki i w ciągu dosłownie kilkudziesięciu km zapalił mi się check, na kompie wychodził błąd spalania mieszanki na trzecim cylindrze... chore.. pisałem mail, jakiś kierownik działu kontroli odpisał że niby będą to sprawdzać ale wątpię w to... w każdym bądź razie nie polecam tej stacji
  12. siemka.... a myslałem że będę pierwszy dziś... co Wy tam bierzecie?
  13. wow.... a gzie mu zakładali? ja pytałem jakiś czas temu, (miesiąc) w BRC w Tarnowie i dopiero początkiem czerwca do turbiny mówili że to przeskoczą... do niektórych modeli silnika bez turbo nie ma problemu... tak mówili... ale koleś chciał, żeby dla ścisłości podesłać mu maile'em win inr silnika z zapytaniem o instalkę...
  14. Co jak co ale zeby za rolke srajtasmy na 10 lat do pudla isc to przesada... no i jeszcze ten zarzut... kradziez z wlamaniem.... :polew: sprawiedliwość musi być witam wszystkich
  15. siemka ludkom [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 12:21_________________________________________________a pingwin nawet podobny....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.