Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. a mi wchodzi 58 l, i normalnie opuszcza się dywanik... nie wiem może w B6 jest inaczej... robie na tym 330 km
  2. zobaczymy już za 3 tygodnie
  3. tak,tak,tak będzie na widzieć cały land :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 14:09_________________________________________________ okleisz sobie maskę w innym kolorze
  4. a po drugie 15tek od groma na wypasie w tej cenie jest... idź do nie dla idiotów
  5. mnie się wydaje że jeśli w grą wchodzi ucieczka z miejsca zdarzenia, właściciel terenu nie ma tu prawa zaistnieć nijak... to w 100% gestia policji. zadzwoń kontrolnie na 112 i się dopytaj... albo zadzwoń sobie do Wydz.Ruch.Drog w innym mieście i dyżurny nawet ci powie jak jest... Ci którzy przyjechali to jakieś cwaniaczki... nie ich teren ... dobre... od razu trzeba było dzwonić... przy wszelkiego rodzaju kolizjach i wypadkach organem roztrzygającym jest patrol KMP z WRD... tyle... później Sąd Grodzki... zapisałeś nr patrolu który do Ciebie przyjechał...? jak tak to idź do komendanta w swojej KMP.[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:34_________________________________________________ zapytaj policjanta czy ucieczka z miejsca zdarzenia jest przestepstwem, jeśli tak to złóż zawiadomienie o przestepstwie... jeśli jest wykroczeniem to też złóż zawiadomienie... masz 12 miesięcy wóczas na dorwanie sprawcy...
  6. albo druga opcja to wskazanie zakładu naprawczego w ubezpieczalni i podpisania zgody na przelew środków... tez bez notariusza...
  7. trzeba poszukać kogoś tam .... i wysyłka...
  8. Wąski Ty to wynajdziesz wszystko... [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 11:35_________________________________________________to już lepsze to.... http://www.youtube.com/watch?v=fr6Vjl-ZygI&feature=related[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 11:37_________________________________________________
  9. miły kolorek... ładniusia...
  10. ładniutka... mam taki sam kolorek, tylko bez skórki
  11. po co mam 4 x z rzędu hamować do zera ze 160... jak ganiamy się nieraz to hamujemy ze 180 do 100 , ale nie do zera... lecąc przez miasto ok.15kilometrów non stop gaz-hampel na pełnej pycie 321 wystarcza w konfiguracji ATE/ATE... wczesniej próbowałem różnorakich miksów i wszystko było do d*py... ostatnio leciałem na a4 ponad dwie paczki i musiałem się zhamować do zera... hamują dalej OK. dla mnie to wystarczający test... ganiamy się z vectrą C 3.2, i jej często brakuje hamulca... także zestawik ATE daje radę do brycznej jazdy... takie jest moje zdanie... jak ktoś ma fantazję to może założyć zestaw z prosiaka, da za klocki 6tysi i będzie zadowolony... ja tak nie mam
  12. nie ma jak odgrzany kotlet przez kolegę Turbana... proponuję go nie zamykać i ruszyć znów za pół roku [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________ a jak już to możemy się pośmiać wszyscy razem.... :polew:
  13. ...a jak ją podłączysz do instalcji? jaką ją? [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________butlę/zbiornik? tak jak normalnie się podłącza... czy jest wybrzuszenie czy nie to i tak trzeba podrezać...
  14. polski był już laptop...actina... rok i w śmieciach...
  15. A jednak ale żeby uściślić to diagnosta w dowód nic nie wbija tylko wystawia zaświadczenie. Oczywiście wszystko zależy od tego jak wykonasz przeróbkę, jak powiążesz sznurkami to na 100% nikt Ci tego nie dopuści. to żeby uściślić właśnie wbija napis HAK :> to żeby uściślić diagnosta wystawia zaświadczenie na podstawie którego pan/pani w UM wydz. komunikacji wbija napis HAK
  16. bez tego dolotu z kwasówki sam forge 007p da radę , czy powinien być dolocik... można go zakupić czy trzeba rezać?(mówię o rurce)
  17. Racja. Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały Ty wymyśl, opisz a my zmodzimy wg Twojej dokumentacji
  18. kepasa odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    generalnie jak w ciemnościach dostanie ktoś z bi to chyba warunki zmieniają się w sekundzie na niebezpieczne...
  19. ja po zlocie w Bukowinie...
  20. Więc co w końcu polecacie?? Mam dylemat między STAG-4 a BRC SEQ 24 BRC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.