Treść opublikowana przez kepasa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panów- [B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
wygląda nieźle, ale ja bym sobie odpuścił....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
milusio... żartowałem sobie, żebys podesłał fotki jak Cię zjarało a widoczki super...- [ALL B6] Czy ten szum podczas jazdy jest normalny ?
Model opon prawdopodobnie nie jest glosny, z tego co wiem to np dunlopy sp sport 01 [na temat innych bieznikow nie mam takich info] sa jednymi z najcichszych opon letnich, bynajmniej wg ostatnich testow porownawczy [ rozmiarow 205/55 r16] ktoregos magazynu motoryzacyjnego. kiszka te opony... śliśkie na mokrym jak diabli, co z tego że ciche...- [ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
ja kupowałbym pierwsze... o wiele lepsza jest oryginalna używka w dobrym stanie niż nowa chińska replika...- [B6 AWX] Dual IC w B6
B5 ma 2 gwiazdki w Euro NCAP, B6 ma już 4 gwiazdki. End OT. moral z tego taki ze w B5 nie mozna ciac belki .... Jak zobaczyłem filmik z testu NCAP -B5 który wkleił Domjenick to przełknąłem ślinę i doszedłem do wniosku że będę wolniej jeździł :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 10:18_________________________________________________to po co zakładać FMIC jeśli się ma ktoś bujać po bulwarze... ??? albo wóz albo przewóz...- [B5 ABC] Jak sprawdzić czy klima jest wpełni nabita ?
dokladnie, sprzęcik ściąga to co jest w obiegu i wtedy się okazuje czy i ile brakowało... płacisz za tyle ile Pan w serwisie dołoży czynnika... plus podpięcie sprzęta...- [ALL B6] Czy sprężyny od 2,0T B7 pasują do B6 1,9 TDi ?
dokładnie, przód z dieslem na sprężynie od benzyny na pewno siądzie niżej niż powinien... będzie Ci się gorzej jeździło... Cuber ma rację.- [ALL B5] Sprężyny avant tył (do gazu) - czy ktoś próbował ?
gumy sobie odpuść... już lepiej sprężyny wymień.- [ALL B7] Wymiana wydechu z pojedynczego na podwójny (z A4 Q 2.0TDI do A4 2.0 TDI)
masz ten wydech?- [B5 AGA] Chciałbym wymienić wydech na tuningowy
podzielam powyższe wypowiedzi, nie polecam Ci takiego tłumika... z tańszych opcji Ulter robi miłe tłumiczki, nie za głośne. też mają dedykowane tłumiki...- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, wiatamy...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podeślij foty :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witajcie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może coś Cię nauczy Pingwinie to małe zdarzenie... biorąc pod uwagę, że niedaleko na Twojej trajektorii lotu stał słupek milusi... idę spać misie pysie... kolorowych snoof- [B5 ADP] Stuki w układzie kierowniczym
może być maglownica do wymiany/regeneracji niestety [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 21:55_________________________________________________ale lepiej zdiagnozuj problem u innego fachmana- [ALL B5] Kierunek odkręcania śrubki do odpowietrzania
jestem za pompowaniem bez pompki to jakoś nie tak...- [B5 AFF] Podczas hamowania mocno biją hamulce
może też być tak że masz cięższą nogę i przypaliłeś te tarcze... i przetoczenie, któremu jestem przeciwny, pomoże na chwilę ... do pierwszego mocniejszego depnięcia, będziesz tylko parę groszy lżejszy...- [ALL B6] Słabe hamulce, niewyślizgane tarcze duzo lepiej ale......
klocek jak najbardziej może spalić tarczę, ale tarcza nie powinna być zardzewiała. jeśli tak jest, przyjrzyj się zaciskom jeszcze raz. może podmień na jakieś używki... a najlepiej, dużo nie zainwestujesz, wyczyść je dobrze u mechanika i wymień zestawy naprawcze do nich.. jak to nie pomoże, zajmij się pompą itd... płyn wymieniałeś?- [ALL B6] Moduł sterujący świateł xenonowych
poczytaj tu trochę i resztę doszukaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69966.0.html;highlight=xenon+b6- [ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
a nowa edycja benzynki też jest? czy tylko diesel...- [B5 AFN] Po 30 000 strzelił pasek
ja zawsze montowałem gates'a, ale co 60 tysi. koszt nie jest wielki w porównaniu z wymianą silnika, bo remont się raczej nie opłaci... jak przy 80h to może być nieciekawie... a sądząc że po 30 tys padł, pewnie to nie wina paska tylko mechanik nie wymienił wszystkiego... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!