Treść opublikowana przez kepasa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
No było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł Panowie ale nudy
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
wydaje mi się że mam 56... ale sprawdzę jak pójdę do auta bo tam mam papiery... dociekliwy kolega... milicjant??? jak taki dociekliwy i specjalista to ja może do kolegi podjadę i kolega mi wyreguluje tak jak piszą na forach że im pali 11-12 gazu po mieście... co??? :kox:
-
[B5 ADP] Wymiana przegubu czy tylko osłona ?
też nie widziałem mieszka na "trytytce" ...
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
chyba BRC sq24 tez by starczyła w Twoim aucie ? widzę Michu że mnie polubiłeś i lubisz się dop...ać do moich wypowiedzi... dla Ciebie może by i wystarczyła, ale dla mnie niestety nie była wystarczająca... fakturkę pokazać? niedowiarek? czy napierdalacz postów?
-
[ALL B6] B6 1.8T gaz, wskaźnik benzyny 0, na kompie też 0 a w baku 10 litrów Pb
ale ma być w związku z czym? ja tak nie mam ... więc jak to MA BYĆ.... skoro nie mam... i mam BRC..
-
[B6 AVJ] Wycięcie dodatkowego filtra spalin (wersja amerykańska)
1. numer silnika zaczyna się od określenia jego rodzaju... czyli np. AVJ ..... 2. Poziek nie mógł tego napisać- czytaj uważniej posty... 3. tyle Ci będzie palić na pewno... to normalne spalanie... mi tyle pali i jest OK. jesli liczysz na krociowe oszczędności to może citroen 1.4 HDI... pali 5 l po mieście... i jest wygodny... [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________Michu, a co ma komp benzynowy robić złego przy bogatej normalnej mieszance gazu??? nie rozumiem, może mnie oświecisz? jak ma koleś normalnie ustawiony gaz to tak mu będzie palił po mieście przy upalaniu... czy może 12 literków po mieście będzie palił...? :polew:
-
[B6 ALT] 2.0 bierze litr oleju na 2000km
czyli remoncik po 120tys trzeba robić w tych silnikach???? chore... widzę że audi raz na jakiś czas daje d.py nieźle... jak nie ten benzyniak, to diesel blb 140km... można się ładnie wyłożyć kupując te modele... 5tysięcy to 1/6 wartości auta... chore...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no cześć.... no, no Jarko... ładnie, ładnie... gratulacje ...
-
[All B6] od wczoraj w kraju - 1,9 TDI
nie widziałem na żywo ale ładniusia... miłego użytkowania !!!!
-
[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie
Cztery pierścienie wymyślił i tak nazywa mój brat alex181266,jest na forum Szkoda że ta twoja to angor ah so...
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Pamiętaj, że piszę to jako pierwszy:) Skoro cena nie ma dla Ciebie znaczenia, to proszę Cię abyś sprzedał mi ją za 30 tysięcy złotych:) Obiecuję, że zostanie ze mną przez długi czas i będę się nią należycie opiekował Mówisz, że cena za jaka ja sprzedaż nie ma dla Ciebie znaczenia, rozumiem przez to, że masz dużo pieniążków:) Dla Ciebie nie ma to znaczenia a dla mnie mógłby to być najszczęśliwszy dzień w moim życiu, a ty miałbyś satysfakcje, że kogoś uszczęśliwiłeś Pomyśl, że mógłbyś być w mojej skórze, fajnie by było co:) ? Może i trochę bujam w obłokach, ale jestem dziś wyjątkowym optymistą, przemyśl to, MÓWIĘ POWAŻNIE Jak coś to się odezwij wygląda na to że kupiłeś chyba... mądrze napisane...[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 21:18_________________________________________________targowanie na ekranie
-
[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie
luzik... fajna... tylko skąd ten bajer o pierścieniach ... zawsze myslałem że są to 4 kółka... poprostu
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
A więc już za 20 tygodni, będziecie je mogli kupić za 23800zł :> (oczywiście jeżeli ktoś go wam wcześniej sprzed nosa nie sprzątnie). to może za dwadzieścia tygodni się zamienimy a Ty dopłacisz mi dyszkę... [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 19:53_________________________________________________ oczywiście żartuję....
-
[B5 AHH] Świst wewnątrz auta przy 180 km/h
będzie, tylko warunkiem jest garaż, uszczelki.. nie zdejmowana tapicerka i przednia szyba ori... wtedy raczej będzie jak tuz po wyjeździe z fabryki.. ahas... i brak dziur na drodze przez te lata... ))
-
[ALL B6] Ile powinno kosztować pomalowanie zderzaka tylniego ? + foto
nie świrujcie... za b6 zderzak 3paczki to wszystko co można dać... ale jak jest klejenie to od 70-150.. czemu filip nie podeślesz fotki tego zagniecenia...? może da się wypchnąć... nex, jakby mi lakiernik za klapkę wlewu powiedział 400 lub 300 na pewno dotknął by mój wózek... :polew:
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
że what?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
uwierz mi że w ośka czy Q nie ma róznicy... dla ośki nawet lepiej do walki
-
[B5 ADR] Odklejona podsufitka
i tak będą plamy... musisz się oglądać za podsufitką w dobrym stanie... prałeś? bo zwykle po praniu tak jest...
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
tak czy tak czy b8 czy b7 nie będzie pasował... musisz kupić panel od modelu b6. ile masz przebiegu , że przyciski się przytarły?
-
[ALL B6] Lampki boczne do drzwi
ale ta w bagażniku jest czerwono - biała zagięta narożnikowa... więc do bagażnika nie siądzie... te na drzwi zrobię fotkę za dwie godzinki... bo coś mi się nie widzą... chyba że ktoś jest pewien
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
zobaczymy....
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Kulig pewnie będzie a skąd kunia weźmiesz?
-
[B6 AMB] Dziwne dźwięki po zgaszeniu silnika
też mam to, takie uuuuuuuuuuuu.... schodzące w dół jakby jakaś turbina w elektrowni się wyłączała, mam to od półtora roku... jest OK. to nie klima, bo teraz jeżdżę bez klimy... a trzaski to tak jak Tooooomek mówi...